Woda Księżycowa – doświadcz magii płynącej prosto z pełni Księżyca

woda księżycowa

Co miesiąc pełnia Księżyca stwarza nam ogrom możliwości. To czas ustalania nowych celów i zasiewania ziaren pod wymarzone wizje. Moment oczyszczenia energetycznego i emocjonalnego, zarówno jednostek, jak i kolektywu. Wołanie o wymarzone relacje. Proces uzdrowienia. Przygotowanie wody księżycowej to jeden z najprostszych sposobów wykorzystania energii pełni. Sprawdź jak to zrobić!

Woda księżycowa ma szereg właściwości. Może pomóc w leczeniu fizycznego ciała, zharmonizowaniu czakr, podniesieniu poziomu energii i wyzbyciu się blokad utrzymujących nas w niskim stanie energetycznym. Pomoże też szybciej rosnąć twoim doniczkowym roślinom lub bujnie rozkwitnąć ogrodowi. Możesz umyć w niej głowę i włosy, dzięki czemu zyskasz spokój. Tak samo dodanie kilku kropel księżycowej wody do prania nada relaksacyjną energię twoim ubraniom, co podczas noszenia ich przeniesie się na ciebie.

Sprawdzi się też do czyszczenia kamieni szlachetnych i doładowywania amuletów.  Wykorzystana do pełniowego rytuału pomoże ci korzystnie zasiać nowe intencje w twoim życiu.

Może cię również zainteresować artykuł: Minerały a znaki zodiaku. Sprawdź jakie kamienie będą dla ciebie najlepsze

Źródło: pixabay.com

Woda jako nośnik informacji

Dlaczego w ogóle wierzymy, że woda może wchłonąć energię Księżyca? Słyszeliście o eksperymencie doktora Masaru Emoto? Odkrył on, że woda reaguje na nasze myśli, słowa i emocje im towarzyszące. Tak samo na dźwięki i obrazy. Odzwierciedla ten wpływ poprzez swój kształt, co można zobaczyć na specjalnie wykonanych zdjęciach. Woda przesiąknięta pozytywnymi słowami i myślami krystalizuje się w piękne formy. Ta przesiąknięta negatywnymi wygląda nieharmonijnie, mówiąc kolokwialnie – po prostu brzydko. Pamiętajmy o tym przy piciu kolejnej szklanki wody. Pamiętajmy też, że nasze ciała składają się w 70% z wody, która tak samo jak ta w szklance, reaguje na myśli i uczucia. To dla nas również cenna informacja.

Przygotowanie wody księżycowej krok po kroku

1. Przygotuj siebie

Twoja energia i myśli również będą mieć wpływ na przygotowywaną wodę, dlatego ważne byś wpierw przygotował siebie: pomedytuj, praktykuj jogę lub ćwiczenia oddechowe, pobądź na łonie natury, wycisz się i oczyść swoją aurę. Wpraw się w dobry nastrój i wysokie wibracje, przekazując sobie i światu czystą, wysoką energię.

Jednym ze sposobów oczyszczenia swojej energii jest okadzenie się dymem palo santo. Więcej sposobów oczyszczania znajdziesz w artykule: 9 prostych i skutecznych sposobów wzmocnienia swojej aury

2. Wybierz odpowiednie naczynie

Przygotuj butelkę, szklankę, miskę lub inne szklane naczynie. Warunek – musi być ze szkła. To najczystsza forma bez zanieczyszczeń typu plastik, dzięki czemu energia księżyca dotrze w pełni do wody. Najlepiej niech naczynie służy ci na stałe tylko do przygotowań księżycowej wody. Wypełnij je filtrowaną lub destylowaną wodą.  Nie wlewaj tam wody z plastiku!

3. Czas kreacji – ozdób naczynie

Puść wodze fantazji i wsłuchaj się w głos intuicji. Wypisz mantry, modlitwę, piękne słowa. Narysuj coś lub doklej gotowe fotografie. Możesz umieścić w środku kwiaty. Skorzystać z mocy kamieni szlachetnych. Upewnij się wcześniej, że nie wypuszcza on żadnych toksyn do wody (bezpieczny jest na przykład kryształ górski i kwarc różowy). Wybrane minerały oczyść najpierw w wodzie z solą, po czym wystaw na Słońce. Potem umieść w naczyniu i zalej wodą.

4. Wystaw przygotowane naczynie z wodą na promienie Księżyca

Przyozdobione naczynie z wodą wystaw na zewnątrz w noc pełni Księżyca lub w ostateczności postaw na parapecie (upewnij się, że od strony Księżyca widocznego na niebie). Przykryj górę szklanym talerzem lub podstawką.


Jeśli czujesz, że potrzebujesz oczyszczenia domowej przestrzeni, to zapraszamy do wzięcia udziału w rytuale: Bezpieczny DOM – Rytuał Oczyszczenia i Otwarcie Serca. Dom – Serce – Życie, klucze i wskazówki do nowego życia


5. Pamiętaj o błogosławieństwie lub intencji

Na koniec pora na zasianie intencji i błogosławieństwo. Połóż swoje ręce na naczyniu lub umieść je nad nim i poproś o naładowanie wody energią Księżyca, energią obfitości, szczęścia i spokoju. Możesz też poprosić o wniesienie światła w dowolną dziedzinę twojego życia. Pomyśl nad szczegółową intencją w sercu i wypowiedz ją na głos. Formuła powinna wypełniać cię pozytywną energią i dodawać ci poczucia mocy. Następnie zostaw na noc naczynie i zabierz je rano.

Jak korzystać z księżycowej wody?

Na początku wypowiedz raz jeszcze swoją intencję z poprzedniego wieczoru, w formie dokonanej, i wypij pierwszy łyk wody. Jeśli chcesz wykorzystać ją rytualnie do swojej intencji, by wzmocnić swe prośby i błogosławieństwa, wypijaj codziennie przez następne 28 dni łyk wody o poranku, przed jedzeniem i wypiciem czegokolwiek innego.

Dodatkowo korzystaj z wiedzy astrologicznej na temat danej Pełni. Każda z nich niesie ze sobą inne tematy i ścieżki uzdrowienia. Możesz wówczas zachować całą wodę lub tylko jej część na specjalne okazje, kiedy na przykład będziesz potrzebować uzdrowienia w konkretnej sferze, bogactwa, czy szukać bratniej duszy. Na przykład najbliższa Pełnia w Raku może pomóc ci w emocjonalnym uzdrowieniu i oczyszczeniu. Wykorzystaj wodę księżycową do rytualnej herbaty, dobierając odpowiednie zioła lub ekologiczne liście zielonej herbaty, czy innych mieszanek.

Kolejna możliwość to zachowanie wody na potrzebę oczyszczenia ciała i pola energetycznego. Wówczas możesz pić wodę bezpośrednio z naczynia lub opłukać nią twarz, czy przemyć miejsce trzeciego oka.

Wsłuchaj się w swoją intuicję. Księżycowa woda to narzędzie, które możesz wykorzystać w dowolny sposób, w imię miłości i najwyższego dobra. Może znajdziesz swoje własne pomysły i rytuały.

Może cię również zainteresować artykuł: 8 Rytuałów na pełnię księżyca!

Arunika

Źródła:
astromagia.pl/magiczna-wiedza/magia/zrob-wode-ksiezycowa-a-pokonasz-smutek-i-ukoisz-zlamane-serce
consciousreminder.com/2018/11/21/why-you-absolutely-need-to-experience-the-magic-of-making-full-moon-water
szeptuchywiedzatajemna.blogi.pl/wpis,woda-ksiezycowa-i-jej-zastosowanie–334663.html

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram