Wprowadzenie do MAGII [webinar]

WPROWADZENIE DO MAGII

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/WPROWADZENIEDOMAGII

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

“Magia jest wszystkim. Z wzajemnością.”
Magia pozwala unieść się i zobaczyć całość. Pomaga osiągnąć Ci to, co zdecydowałeś i co swoim Sercem wspierasz. A przede wszystkim, daje Ci głębokie zrozumienie wszystkich wydarzających się dawniej, obecnie i w przyszłości procesów. Jest więc narzędziem poznania. Umiejętnością Czynienia. Stylem istnienia Wolnej Osoby.

Magia to codzienne działanie z energią własną, otoczenia, przyrody, relacji. Jedni robią to medytacją, inni wprawiając w ruch kamertony. Inni tworzą rytualne ołtarze i Księgi Cieni. Każda Magia ma sens i jest wyjątkowa.
Jeśli chcesz wejść na ścieżkę Magii i mieć wpływ na to, jak energie kształtują Twoje życie, jeśli interesujesz się magią ale nie wiesz od czego zacząć, jeśli należysz do osób, które są zainteresowane rozwojem duchowym, czujesz, postrzegasz więcej niż osoby z Twojego otoczenia zapraszamy, podczas webinaru zdobędziesz i uporządkujesz swoją wiedzę na temat podstaw magii.

W programie:

• Czym jest magia oraz czym różni się magia biała od magii czarnej?
• Kto może uczyć się magii?
• Jak zacząć dostrzegać magię wokół siebie i wprowadzić ją do swojego życia?
• Poznasz główne błędy popełniane na początku pracy z magią.
• BHP, czyli bezpieczeństwo pracy z energiami.
• Dowiesz się czym jest Umowa Percepcyjna, do czego służy oraz nauczysz się prostych ćwiczeń poszerzających percepcję.
• Dowiesz się co to jest Księga Cieni, Ołtarz Magiczny oraz czym są Reguły Ścieżki, dokumenty Rytualne.
• Jak praktykować Magię i trenować swoje umiejętności?
• Jak zacząć pracę z Aniołami?

A gdy już otrzymasz wszystkie konieczne informacje, czas na praktykę! Całości dopełni Rytuał Anielski. Zaprojektuj najbliższe miesiące i lata w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować najszybciej! Praca z Aniołami nauczy Cię uprawiać Magię całym światem. Każdym kolorem. Każdym zapachem. Każdym gestem. Nauczy Cię, jak STAĆ SIĘ MAGIĄ. I jak wysyłać błogosławieństwa, czynić przemiany i uzdrawiać każdą chwilą swojej obecności w swoim i w czyimś życiu! Oczywiście możesz wnieść w Rytuał swoje intencje, nie muszą dotyczyć jego tematu i może być ich dowolna ilość, ale pamiętaj – zapisz je sobie i obok daty czynienia wpisuj konsekwentnie daty manifestacji. To Twój dokument – w końcu każdy lubi od czasu do czasu zobaczyć naocznie mechanizm działania Magii.
Pozwól sobie otrzymywać i otwórz się na to, co Rytuał ma dla Ciebie… I co Ty możesz wysłać światu dzięki jego niezwykłym energiom!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Link do webinaru: http://www.ekademia.pl/kurs/WPROWADZENIEDOMAGII

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy! Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram