Wstęp do numerologii *Energie roku 2020*

Wstęp do numerologii

*** ENERGIE ROKU 2020 ***

Transmisja on-line (webinar)

Link do zapisów na webinar: www.ekademia.pl/kurs/Wstepdonumerologii

***

Punkt zwrotny w życiu. Moment, w którym nie wiesz co ze sobą począć. Głęboka stagnacja lub wprost przeciwnie, czujesz się jak wrzucony do pralki na pełen cykl prania.

Są takie momenty, w których potrzebujemy zaczepić na czymś swoją uwagę, wyjaśnić sobie pewne rzeczy, ułożyć je chronologicznie i dać im przyczynę. Tym czymś może zostać… Numerologia. Czy myślałeś o tym kiedyś w ten sposób?

Numerologia jako punkt zaczepienia

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie – profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.

– Rozłożyła karty, spojrzała mi w oczy, a później… opowiedziała całe moje życie – tak spotkanie z  Agnieszką Skrzypczuk, Mistrzynią Tarota, numerolożką oraz bioenergoterapeutką,skomentowała Gosia, która jak podkreśla, „jest racjonalistką i od wróżek trzyma się z daleka”.

A jednak tym razem poczuła, że może zaufać, a nawet więcej, że Agnieszka przekaże jej coś, co pozwoli jej odkryć zarówno najlepszą wersję siebie jak i nową, życiową drogę – Nie myliłam się – podkreśla – Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.

– Karty Tarota przewijały się przez mój dom od dzieciństwa, ale wtedy nie myślałam, że będą częścią mojej pracy – tłumaczy – Aż do pewnego 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostałam talię. Od razu, natychmiast mnie pochłonęły. Z czasem zrozumiałam, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym.

Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy – Kowalskiej. Do dziś pozostają w przyjaźni.

– Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy – mówi Agnieszka – Można oczywiście  w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać – tłumaczy – Choćby taka sytuacja: gdy powtarza się w naszym życiu kolejny cykl numerologiczny, sprawdźmy co w poprzednim było niekorzystne, by tego nie powielać – zaznacza –  Każdemu człowiekowi jest bowiem w danym momencie potrzebne co innego, by ruszył do przodu, by dostał energetycznego „kopa”. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś, kto wychodzi ode mnie z sesji, tego właśnie nie otrzymał.

Najświeższym talentem Agnieszki jest bioenergoterapia. Uczy się jej od prezesa Polskiego Towarzystwa Bioenergoterapeutów, Ryszarda Ulmana. Dzięki temu, że coraz mocniej widzi i czuje energię, może pomóc w dodatkowy sposób. No i ma w sobie dużo ciepła i cierpliwości. Czyż nie tego potrzebuje człowiek, który stoi na życiowym rozdrożu?

Twoja szansa

Warsztaty, prowadzone przez Agnieszkę Skrzypczuk to będzie idealny wstęp do tego, aby zagłębić temat Numerologii i pozwolić sobie na odkrycie tego skrawka duszy, którego ukrywamy najgłębiej. Wszystkie odpowiedzi są w nas samych. Pracując na wibracjach liczb, jesteśmy w stanie je odczytać i podjąć decyzję: co z tym zrobimy?

Warsztaty będą dryfowały po podstawach numerologii, które powinien opanować każdy, kto ma ochotę drążyć tę gałąź ezoteryki.

Czy wiesz już, kim jesteś z Drogi Życia? Czy wiesz w jakim roku osobistym jesteś? Czy masz pojęcie jak wielką zmianą energetyczną okaże się dla ciebie zmiana nazwiska po ślubie? Co zrobić, aby imię i nazwisko sprzyjało tobie i twoim planom? Czego możesz spodziewać się po roku 2020? Za chwilę 1 stycznia, przed tobą kolejne 12 miesięcy, podczas których możesz zrobić w zasadzie wszystko – czy wiesz jak rozłożyć swoje plany i marzenia, aby miały możliwość się zrealizować? Czy wiesz jakimi liczbami się otaczać? Albo czy zauważyłeś, jakimi otaczałeś się do tej pory? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź poznamy na praktyczny warsztatach numerologicznych.

Podczas warsztatów dowiemy się i poznamy:

* podstawy numerologii;

* zastosowanie liczb odnośnie cech charakteru;

* jak będa wyglądały energie roku 2020;

* jak wyliczyć rok własny;

* znaczenie imion i zazwisk;

* co dzieje się po zmianie nazwiska;

* pytania i odpowiedzi.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/Wstepdonumerologii

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram