Wszystko jest energią kontrolowaną przez nasze myśli. Wykorzystaj potęgę swojego umysłu

energia

Laureaci Nagrody Nobla w fizyce kwantowej udowodnili, że świat i wszystko w nim, to nieskończone morze energii, materializujące się i dematerializujące w każdej milisekundzie. Aby energia mogła urzeczywistnić się, potrzebujemy obserwatora, który swoją intencją ją urealni. To myśli kreują rzeczywistość. Zostało to już wielokrotnie udowodnione. Co to znaczy?

Wszechświat to energia kreowana przez myśli

Nic w naszej rzeczywistości nie jest stałe i solidne. Udowodniono, że to nasze myśli nadają kształt i formę nieskończonemu polu energii. Gdyby nie to, widzielibyśmy ludzi jako migotliwe skupiska energii. Jednak mamy pięć zmysłów (wzrok, słuch, węch, dotyk, smak), które umożliwiają nam selekcję informacji. Postrzegają one rzeczywistość z ograniczonego punktu, jakim jest nasz wewnętrzny kompas, na podstawie przebytych doświadczeń i wewnętrznych przekonań. To, co odbieramy jako nasze życie i rzeczywistość, to tylko nasza wewnętrzna interpretacja zewnętrznych projekcji naszego umysłu. Stąd coś, co jest niemożliwe w moim polu doświadczeń, może być możliwe dla ciebie. Wszystko zależy od tego, w co wierzymy.

Rozejrzyj się wokół. Może czasem zastanawiasz się, jak to jest, że twoje życie i życie niektórych osób jest tak różne? Przecież macie podobne predyspozycje, możliwości, wychowanie, żyjecie w tym samym kraju, a jednak tak diametralnie inaczej interpretujecie rzeczywistość. Cóż, różnica prawdopodobnie znajduje się w waszych przekonaniach.

Może cię również zainteresować artykuł: 6 naukowych faktów, które dowodzą, że Prawo Przyciągania naprawdę istnieje!

Twoje życie jest odzwierciedleniem twoich myśli i przekonań, gry twojej wyobraźni. Według fizyków kwantowych świat czy wszechświat nie są stałą materią – to istne perpetuum mobile. Myśli każdego z nas, jako indywidualności, jak i zbiorowe myśli ludzi, nieustannie wpływają na rzeczywistość, kształtując ją, rozbierając i tworząc od nowa. Dosłownie stajemy się też tym, o czym myślimy najwięcej. Na szczęście, coraz więcej bada się ten temat i uczy jak świadomie kreować rzeczywistość.

Na najbardziej podstawowym poziomie składamy się z energii. A nasz umysł, myśli, emocje i serce są centrum dowodzenia tej energetyki. Gdybyśmy mogli w oczach mieć zaawansowany mikroskop, zobaczylibyśmy, że zarówno ludzie, jak i świat, składają się z energii będącej ciągle w ruchu.

Ale wróćmy do prawa przedstawionego wcześniej, z którego wiemy, że materia ukazuje się tam, gdzie ją widzimy, dopiero na skutek obserwatora. W ten sposób to, na czym się koncentrujemy i dajemy uwagę urzeczywistnia się. O tym mówi prawo przyciągania: przyciągasz wszystko, na czym się skupiasz. Twój świat składa się z ciała, ducha i umysłu. Każde z nich ma swoje unikalne funkcje. Myśl tworzy ciało. Ciało może doświadczać to, co tworzy myśl i jest jej efektem. Myśl nie może czuć i doświadczać. A to, co daje początek wszystkiemu, wszystkim myślom i ciału, to twoja dusza, twój duch.

Klucz potrzebny do wykorzystania tych informacji w życiu – wizualizacja i potęga umysłu

Przechowujemy w pamięci nasze doświadczenia, wartości, emocje i przekonania uformowane w większości w okresie dzieciństwa, które w dorosłym życiu stają się fundamentem, na którym tworzymy nasze codzienne życie. Na szczęście te przekonania możemy zmienić. Możemy zaprogramować nasz umysł na zdrowie, miłość, wdzięczność, radość i odczuwać skutki tego w rzeczywistości. Jak? Wykorzystaj moc wizualizacji i codziennie przed snem kreuj w wyobraźni swoją wymarzoną rzeczywistość. Skup się na każdym drobnym szczególe. Możesz mieć na tapecie w telefonie i laptopie lub na ścianie zdjęcia tego, czego pragniesz. Odczuwaj emocje, jakie będziesz czuć, gdy to, czego pragniesz, stanie się rzeczywistością. Zachowuj się tak, jakbyś zachowywał się, żyjąc w swojej wymarzonej rzeczywistości. Zapisuj pozytywne afirmacje, słuchaj ich nagrań i wprowadzaj nowe przekonania do swojego umysłu. Wytwórz w sobie wiarę w osiągnięcie wymarzonych celów. To wiara czyni cuda.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na szkolenie on-line: Prawo Przyciągania – Sekret Wyjaśniony

Źródło: pixabay.com


Pracuj też ze swoim strachem, zazdrością, żalem, smutkiem. One również mają moc przyciągania i pomnażają w twoim życiu negatywne aspekty. Możesz skorzystać z pomocy terapeuty, medytować, chodzić na jogę, tańczyć, śpiewać, płakać, krzyczeć, lub znaleźć jeszcze inny sposób na bezpieczne i skuteczne uwalnianie ograniczających emocji i przekonań, w pełnej akceptacji siebie i przebaczeniu. Świetną metodą będzie też hawajska modlitwa Ho’ooponopono, która polega na powtarzaniu z uwagą następujących zwrotów: przepraszam, proszę, wybacz mi, kocham cię, dziękuję ci. Więcej o Ho’oponopono przeczytasz w tym artykule.

Zadawaj też pytania i oczekuj odpowiedzi na nie. Wszechświat cię słyszy. Twoja dusza cię słyszy. Odpowiedzi tylko czekają na właściwy moment, potrzebują twojego skupienia się, twoich intencji, by mogły do ciebie przyjść. Tak samo odpowiednie okoliczności i właściwi ludzie.

Pytaj: jak mogę zarabiać więcej, gdzie spotkam bratnią duszę, co mam zrobić w związku z konkretną sytuacją, jak mogę sobie pomóc, jak mogę być zdrowszy, mieć więcej energii, pokonać stres, spełnić konkretne marzenie, udać się w podróż do… itd.

Pytaj bez lęku. Pytaj w poczuciu radości, zaufania, wdzięczności. I nie przywiązuj się do konkretnych rezultatów, czasami życie ma dla ciebie jeszcze lepszy pomysł! Pamiętaj, wykorzystując potęgę swoich myśli, stajesz się kreatorem swojego życia i zaczynasz żyć w pełni.

Arunika

Źródła:
neurolingwistyka.com/artykuly/neurotransgresja/podstawy-fizyki-kwantowej
consciousreminder.com/2017/01/11/everything-energy-control-power-thoughts-1
wizjoner.org/jaka-potege-posiada-mysl/
okruszek.org.pl/2019/10/20/motywacja/potega-podswiadomosci-twoje-mysli-sa-kluczem-do-twojego-szczescia/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram