Wybierz Anielską Kartę i otrzymaj specjalną wiadomość na grudzień

anielska karta

Aniołowie są gotowi wysłać wszystkim wskazówki i rady, aby we właściwy sposób rozpocząć i przejść przez grudzień. Skorzystaj z nich, aby dowiedzieć się, co przygotował dla ciebie Wszechświat.

Postaraj się spojrzeć na wszystkie otrzymane informacje z pozytywnym nastawieniem, ale i dozą dystansu – niech będą wskazówką na nadchodzące tygodnie, ale nie wyrocznią. 

Zdjęcie przedstawia 3 karty Aniołów. Wsłuchaj się w swoje serce, a powie ci, jakiego wyboru dokonać.

Anielska karta nr 1

Czeka cię nowe życie. Resztki przeszłości zostaw za sobą. Aby zmiany zaczęły obowiązywać natychmiast, obróć swoje życie o 180 stopni i radykalnie zmień wszystko, co kiedyś ci się nie podobało.

Staraj się nie rysować paraleli między starym i nowym życiem. Wybór tego anioła oznacza koniec cyklu karmicznego.

W ten sposób rozpoczniesz nowy, szczęśliwy i pełny okres życia. Trudne lekcje życia, które nieustannie rzucał ci wszechświat, nie poszły na marne.

Zdałeś je z godnością i teraz możesz cieszyć się swoimi zasługami. Śnij, podróżuj, bądź pozytywny w każdej chwili, którą otrzymałeś z góry. Miłość i szacunek do samego siebie są ważnym składnikiem twojej życiowej postawy. 


Talizmany anielskie, pomagające w kontakcie z Aniołami, znajdziecie w naszym sklepie 

Archanioł Sandalfon


Anielska Karta nr 2

Twoim zadaniem jest czerpanie radości z życia w każdej sekundzie, nie musisz tracić czasu na rzeczy, których nie lubisz. Jeśli spodobał ci się drugi anioł, przychodzi do ciebie, aby zaproponować ci zmianę podejścia do twojego życia.

Wyobraź sobie, że życie to gra. Obserwuj, jakie zmiany zachodzą w tobie, na przykład w ciągu dnia. Nikt z nas nie wie, co będzie jutro.

Dlatego wszystkie możliwości, które masz dzisiaj, powinny zostać wykorzystane. Jeśli zdecydujesz się zmienić swoje życie, Wszechświat ci w tym pomoże. Nie ograniczaj swoich możliwości, patrz przed siebie bez strachu.

Bądź odważny i zaakceptuj nowy sposób funkcjonowania w swoim życiu. Natura wynagrodzi cię energią, a gwiazdy wyślą swoje uzdrawiające światło.

Powinieneś być bardziej otwarty na ludzi i wszystko, co czeka na ciebie w przyszłości.

Anielska Karta nr 3

Nigdy nie czekaj na odpowiedni moment w życiu, jeśli możesz teraz podjąć niezbędne działania. Anioł, którego wybrałeś, chce ci o tym powiedzieć. Już teraz podejmij kroki, by spełnić swoje marzenia, a Wszechświat zacznie odsłaniać przed tobą kolejne niezwykłe możliwości. 

Użyj mocy swojego umysłu, aby osiągnąć sukces. Rozpoczął się twój cykl, w którym Wszechświat da ci duże wsparcie dla spełnienia pragnień.

Musisz skupić się na swoich podstawowych planach i co najważniejsze, niczego się nie bać, bo strach przyciąga porażkę. Nie bój się ryzykować, rób to celowo.

Błędy przeminą, a przyjdą dla ciebie pozytywne zmiany!

Może cię również zainteresować artykuł: Jak zaprosić Anioły do swojego życia i się z nimi zaprzyjaźnić


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 thoughts on “Wybierz Anielską Kartę i otrzymaj specjalną wiadomość na grudzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram