Wybierz celtycką pieczęć i sprawdź, co ten wybór oznacza dla twojej duchowej ścieżki

celtycką pieczęć

Magia Węzłów jest bardzo starożytną formą czarostwa związaną z Elementem Powietrza. Węzeł reprezentuje ciągłość, niekończący się przepływ energii. Ponieważ nigdy nie znajdziemy początku i końca węzła, węzły celtyckie reprezentują ostateczną Magiczną Wiedzę: Przeszłość, Teraźniejszość i Przyszłość jako wieczne Teraz.

To, co postrzegamy jako przeszłość, istnieje tylko w naszych umysłach jako symbol. Dlatego też węzły celtyckie można również postrzegać jako „wersję” hinduskich i buddyjskich mandal.

Celtyckie węzły mogą tworzyć potężne sigile (pieczęcie), za pomocą których możemy rzucać potężne zaklęcia. Kluczem jest twoja wyobraźnia i twoja umiejętność tworzenia tak pięknych wzorów. Oczywiście możesz „pożyczyć” gotowe i włączyć je do swojego czarostwa.

Na razie oczyść umysł, spójrz na następujące 6 celtyckich pieczęci i wybierz jedną. Twój wybór objawi ci prawdę związaną z twoją duchową ścieżką.

1. DRZEWO ŻYCIA:

Jest w tobie wielki potencjał. Twoje korzenie są głęboko w Ziemi i chcesz mieć solidne podstawy w swoim życiu. Uziemienie będzie korzystne dla ciebie.

Im więcej energii czerpiesz z Ziemi, tym bardziej jesteś dostrojony do otaczającego cię świata i tym bardziej będziesz się czuł żywy.

Zadbaj o swój kręgosłup i talię. Połącz się z naturą i zawsze pamiętaj o powiedzeniu „jak w niebie, tak i na ziemi”.

2. WEWNĘTRZNY OGIEŃ

Wybrałeś celtycki węzeł reprezentujący Ogień i Feniksa, świętego ptaka Ognia.

Jesteś bardzo ambitną osobą, pełną energii i pasji. Ogień płonie w tobie jasno, jednak, jak powinien wiedzieć każdy ognisty człowiek, nie spalaj rozpalaj od razu całego wewnętrznego ognia, ponieważ szybko się pali. Zamiast tego rozpalaj go stopniowo, a zobaczysz wielkie korzyści w swoim życiu.

Im bardziej wyrażasz swoją pasję i kreatywność, tym bardziej spełnisz się w swoim życiu.

3. WIELKI SMOK

Duch Ziemi przemawia do ciebie czystym głosem poprzez celtycką pieczęć. Bądź jednością z całą naturą i światem, wewnątrz i na zewnątrz. Moc, którą posiadasz, jest niezmierzona i może przynieść wielką radość twojemu życiu i życiu innych.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że prawdziwa siła leży w tobie, a która przychodzi naturalnie, będziesz się czuł gotowy do zmiany rzeczy, które ci się nie podobają.

Wielki Smok mówi o związku z Naturą i naszym środowiskiem naturalnym. Powinieneś spędzać więcej czasu w Naturze, co pomoże ci rozwijać swoją moc w bardziej solidny sposób.


Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ZAPRASZAMY DO ŚWIĘTOWANIA WRAZ Z AKADEMIĄ DUCHA CELTYCKIEGO ŚWIĘTA LITHA, U NAS ZNANEGO JAKO NOC KUPAŁY: Święto Miłości i Lata * Litha * 2019

Litha


4. PENTAKL

Jeśli wybrałeś tą celtycką pieczęć, w rzeczywistości wybrałeś wielki symbol ochrony i osobistej mocy.

Nadszedł czas, aby zrównoważyć swoje życie – zarówno duchową, jak i fizyczną potrzebę, by się zjednoczyć.

Poczujesz korzyści wynikające z wszelkich ochronnych praktyk magicznych, a jednocześnie magii, która pomorze ci zrealizować swój prawdziwy potencjał jako czarownika życia.

Twoja pieczęć jest jak gwiazda, a więc świat jaśnieje dla ciebie i wypełnia ciepłem serce, gdy tylko użyjesz swoich wewnętrznych mocy.

5. KOCI WĘZEŁ

Jeśli wybrałeś tą celtycką pieczęć, pracujesz z poczuciem szybkości i zwinności. Jesteś osobą elastyczną, ale jednocześnie nie chcesz, aby przeszkadzały ci zewnętrzne czynniki, które mogą stać się niedogodnością.

Masz teraz wielką sposobność, by poznać swoją ścieżkę, nawet jeśli jej jeszcze nie widzisz. By do zrobić, wpierw musisz poznać siebie, przez kontemplacje, medytację i przyzwolenie na głęboko skrywane pragnienia.

6. KWIAT BOSKIEGO SŁOŃCA

Twoje serce to otwarta książka. Emanujesz ciepłą i przyjazną energię. Troska o innych i bycie osobą wspierającą dla wszystkich, to zarówno twój dar, jak i droga.

Jest w tobie magia i nie musisz próbować tego udowadniać. Odprężenie jest kluczem do sukcesu.

Podążaj za wewnętrznym Słońcem, a nigdy nie zgubisz drogi.

Mogą cie również zainteresować artykuły:

Noc Kupały – cuda i wianki. Noc płodności, miłości i światła!

– Święto Przesilenia Letniego: Litha – święto światła i miłości

 

Źródło i grafika: consciousreminder.com/2017/11/15/choose-celtic-sigil-see-means-spiritual-path

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram