Wybierz jeden Boski Symbol Światła, by otrzymać wiadomość przewodnią

symbol

Każdy z nas przechodzi różne etapy życia. Uzyskanie podpowiedzi, czy to w formie rad, intuicyjnych odczuć, przepowiedni, znaków czy symboli, może przynieść potrzebne zrozumienie i popchnąć nas we właściwym kierunku. Często takie znaki wysyłane są do nas przez naszych aniołów. Musimy tylko być w stanie je zauważyć.

Przeczytaj również: Jak komunikować się z Aniołami?

Przyjrzyj się poniższym symbolom i wybierz ten, który najbardziej do ciebie przemawia. Jeśli poczujesz, że jesteś przyciągany do dwóch, najpierw przeczytaj ten, który oddziałuje na ciebie silniej, a potem drugi.

 

Theth – Ból

Kiedy w twoim życiu pojawiają się wątpliwości i niepokój, pamiętaj, że twoje negatywne myśli są pod twoją kontrolą. Mogą wydawać się demonami z własnym życiem, ale ty masz nad nimi władzę. Trudne czasy i doświadczenia często pojawiają się, gdy robimy wielki postęp duchowy.

Jesteśmy nieustannie testowani, dzięki czemu możemy rosnąć w duchową siłę. W obliczu trudności powiedz: “w porządku, ta trudna sytuacja jest okazją, by się rozwinąć. Przejdę przez nią z pomocą Aniołów i stanę się silniejszy”. I pamiętaj, demony rozpływają się w obliczu śmiechu i miłości.

Beth – Tygiel

Otrzymujesz dar kielicha Bożego pokrzepienia. To dar zdrowia i siły. Kielich Boskiej Miłości leczy twoją Duszę i twoje ciało i jest dostępny dla ciebie przez cały czas. Nawet w ciemnościach jest Światło czekające, aby wskazać ci drogę.

Możesz przyjmować te dary Miłości i Światła za każdym razem, kiedy medytujesz i łączysz się z Boskością w sobie, dlatego rób to regularnie.

Cheth – Świątynia

W każdym z nas istnieje święte miejsce, w którym jesteśmy bezpieczni i gdzie możemy komunikować się bezpośrednio z Boskością. Poświęć czas we własnej wewnętrznej świątyni i uhonoruj ​​to miejsce w swoim umyśle. Odwiedzaj codziennie swoją świątynię, wizualizuj kwiaty, zapalaj świece i kadzidła, dziękuj, przebywaj w świetle…

Bądź święty, poczuj tą świętość w sobie, łącz się z nią, pytaj i poddawaj się jej prowadzeniu.

Nun – Przeszłość

Rozpoznaj przeszłość jako kamień milowy na swojej drodze do teraźniejszości. Unikaj zbytniego spoglądania wstecz, czy to na dobre rzeczy, czy też złe. Nie pozwól, by twoje poczucie winy związane z przeszłością cię powstrzymywało.

Powinniśmy uczyć się na własnych błędach, ale nigdy nie powinniśmy się za nie linczować; musimy uznać, że nikt nie czyni postępu duchowego bez popełniania błędów. Wybacz sobie przeszłość i rusz do przodu z czystą kartą.

He – Modlitwa

Pozwól się podporządkować Boskiemu Duchowi, który wspiera całe stworzenie. Ofiaruj swoją miłość z powrotem do źródła, by twoje miłujące myśli docierały do wszystkich stworzeń z którymi stanowisz jedność w tym źródle. Zrozum moc czystych intencji ofiarowanych w pokorze i miłości.

Jesteś częścią Boskiego Planu i twoja żywa modlitwa powinna być podobna do szeptu, mówiąc całemu życiu: “Kocham”.

Gimel – Zachwyt

Zachwyt przychodzi łatwo do twojego życia i podnosi cię, kiedy czujesz się zmęczony, bo wiesz, że dałeś z siebie wszystko co najlepsze. Poświęć czas na zabawę i uznanie, że bycie żywym jest cudowne. Zaufaj procesowi życia i pozwól mu przynosić ci dobre rzeczy.

Kiedy wyrażasz zachwyt w naszym cudownym świecie, przynosisz więcej radości i szczęścia do własnego życia i życia innych.

Pe – Stabilność

Czas na ocenę podstawowych struktur, na których budowane jest twoje życie. Usuń wszystko ze swojego życia, co nie jest w harmonii z twoimi najgłębszymi wartościami i zacznij układać cegiełki szczęścia tam, gdzie czujesz inspirację, by postawić swoje życiowe i duchowe fundamenty.

Musisz przyjrzeć się temu, jak wykorzystujesz swój czas i wartości, na których opierasz swoje decyzje w życiu, a następnie podjąć kroki, by zbudować wyśnioną przyszłość.

Pesh – Powrót

Czas na odpoczynek. Rozważ najlepsze rzeczy, które w życiu zrobiłeś i sobie za nie podziękuj. Pogratuluj sobie osiągnięć, odwagi i wytrwałości. Odpocznij przy dobrym filmie, weź długą, kojącą kąpiel, wyjedź za miasto, poleniuchuj – zasłużyłeś.

Dbaj o siebie. W tym tkwi poczucie bezpieczeństwa i pewności. Następny etap podróży jest przed tobą, ale w głębi serca wiesz, że ​​wszystko będzie dobrze.

Kuff – Świętowanie

Znajdź sposoby świętowania wszystkiego w swoim życiu. Nie czekaj na urodziny lub wesele; Świętuj małe rzeczy i wielkie wydarzenia. Zaproś znajomych na imprezę bez powodu.

Zrób magiczne ciasto lub pudding i zadzwoń do sąsiada, by zaprosić go na deserową uroczystość. Udekoruj swój pokój ciekawymi, pięknymi lub zabawnymi rzeczami. Ubierz się w coś niesamowitego tylko dlatego, że chcesz. Baw się. Świętuj.

Mem – Doskonałość

Kiedy osiągniesz wyjątkowy moment, kiedy wszystko stanie się idealne, nie próbuj zamrozić tej chwili, nie próbuj zatrzymać naturalnego przepływu, który poruszy cię w kierunku większych rzeczy. Nie można powiedzieć, że cokolwiek jest doskonałe lub niedoskonałe, ponieważ wszystko w całym wszechświecie jest dokładnie takie, jak powinno być, dlatego nic nie jest mniej niż doskonałe!

Pozwól, aby wszystko po prostu BYŁO, a zrozumiesz, że wszystko ma swoją własną doskonałość.

Schin – Nadzieja

Nawet w ciemności jesteśmy w stanie zapalić świecę. Z najmniejszego zarodka nadziei może wyrosnąć wielki promień Boskiej radości, promieniujący błogosławieństwem na wszystkich. Jeśli jest ciężko i czujesz rozpacz – nie trać nadziei, otwórz się na prowadzenie, a możesz być zaskoczony nagłym przebłyskiem Światła. Zdasz sobie wtedy sprawę, że anioły są wszędzie, przez cały czas, nawet kiedy ich nie widzisz.

Otwórz swoje wewnętrzne okna i pozwól aniołom wlecieć do twojego życia.

Ain – Arka

Daj sobie szansę na spokój i odpoczynek. W twoim sercu jest przestrzeń ciszy i pokoju, potrzebujesz tam regularnie przebywać – nie pytać czy szukać odpowiedzi, ale po prostu w niej być. Może się okazać, że istnieje fizyczne miejsce – kaplica, ołtarz, miejsce mocy, łąka lub sala medytacyjna – w której można spokojnie usiąść i połączyć się z tą przestrzenią.

Nie rób tego oczekując czegokolwiek, ale pozwól, by światło Boskości otworzyło się w twoim sercu, jak kwiat.

Zade – Pustelnik

Poświęć czas na oderwanie się od codziennego świata i w samotności rozważ wszystko w swoim życiu. Rozważ mądrze i szczerze, jak rozwija się twoje życie i jak bliskie lub dalekie jest twojemu wyobrażeniu życia idealnego. Posłuchaj odpowiedzi swojego serca.

Zidentyfikuj to, co jest dla ciebie najważniejsze i stwórz plan, który zwiększy twoje zaangażowanie w realizację ideałów i celów.

Samech – Kreatywność

Jeśli chcesz tworzyć nowe rzeczy w swoim życiu, bądź radosny i lekki w swoich działaniach. Skoncentruj się na swoich celach, ale nie trzymaj się ich zbyt mocno; pozwól, by twórcza energia Wszechświata cię wspierała. Rozpoznaj proces twórczy – od inicjacji, poprzez wzrost, aż do osiągniecia, a następnie z powrotem do ciszy, z której wszystko się wyłania.

W czasie wzrostu rozwijaj swoje nowe możliwości ale się nie przywiązuj, bądź elastyczny, pozwalaj rzeczom płynąć w ich naturalny sposób.

Samach – Mądrość

Nosisz całą mądrość, której potrzebujesz, aby prowadzić spełnione życie. Twoja mądrość jest twoim dziedzictwem – z prostego powodu – jesteś dzieckiem Boga.

Ta mądrość jest w twoim własnym sercu i zawsze możesz się do niej zwrócić. Jeśli się z nią połączysz i jej posłuchasz, zawsze dokonasz najwłaściwsze wybory, żyjąc w harmonii z wybraną przez siebie ścieżką. Popełniasz błędy tylko wtedy, gdy zapominasz słuchać swojego serca.

***

Gdy zamkniesz oczy, widzisz wewnętrzny świat – jeśli potrafisz spojrzeć. Jeśli zaś naprawdę umiesz patrzeć i widzieć, wszystko jedno, czy będą one zamknięte czy otwarte. I tak zobaczysz dokładnie to, co Wszechświat może Ci przekazać i czym w danej chwili możesz nasiąknąć. Sekret tkwi w tym, by nauczyć się postrzegać głębiej, mocniej, wyżej i pełniej.

Magia Wizyjna jest rodzajem postrzegania, który przeplata się z większością systemów magicznych, energetycznych i spirytualnych. Jest rodzajem jasnowiedzy, możliwej do poczucia oraz do zrozumienia za pośrednictwem energetycznych odpowiedników naszych fizycznych zmysłów. Jest krokiem w górę, który czynimy, gdy przekraczamy limity Ciała i wchodzimy w bezkresy i wieczność Duszy. Jest pomostem pomiędzy Ziemią i Niebem – ma swoją obecność w przestrzeni gdzie rozmawiamy z Istotami Anielskimi, zgłaśnia również nasze wyczucie połączenia z każdym istniejącym elementem Natury. Jest UMIEJĘTNOŚCIĄ – to nie gadżet, który bez Twojego wysiłku ktoś wgra Ci do głowy.

Zapraszamy na warsztaty on-line MAGIA WIZYJNA

Dzięki temu warsztatowi dowiesz się:
* Jak pracować nad szyszynką, by nasz organ przeznaczony do postrzegania był dostosowany, oczyszczony i działający w najlepszy możliwy sposób.
* Jak ćwiczyć wizyjność na co dzień.
* Jak osiągać bardziej stabilne połączenia energetyczne w stanach rytualnych – czyli jak być skupionym i jak unikać rozproszeń.
* Jak nie zasypiać w stanach rytualnych, a jednocześnie wejść w relaksację?
* Jak dostosować wzrok, słuch, smak, węch, dotyk i intuicję do jasnopotrzegania?
* Jak przełożyć wizję na manifestację?
* Metody pracy nad substancją wizyjną – DMT, w tym praca z frekwencjami i poprzez każdy ze zmysłów.
* Praktyczne porady dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju, potrzebnego do stanu postrzegania.
* Sposoby autorskie komunikowania się z Aniołami oraz wychodzenia uważnością poza przestrzeń mentalną.

Kliknij na obrazek, by uzyskać więcej informacji i zapisać się na warsztaty:

Magia wizyjna

Źródło: mysticalraven.com/spirituality/11611/choose-one-divine-symbol-of-light-to-receive-your-guiding-message

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *