Wybierz jeden symbol planetarny, aby otrzymać wiadomość od duchowego przewodnika

Nasi przewodnicy duchowi są starannie dobranymi osobistymi pomocnikami, których zadaniem jest upewnienie się, że pozostajemy na naszej życiowej ścieżce i rozwijamy naszą świadomość krocząc po niej. Dowiedz się, co twoi przewodnicy duchowi chcą, abyś wiedział w tym momencie swojego życia, poprzez wybranie planetarnego symbolu, do którego czujesz energetyczne przyciąganie.

Jeśli wybrałeś #1: Jowisz

Jowisz  jest planetą osoby rozmyślającej. Jako strażnik abstrakcyjnego umysłu, planeta ta rządzi wyższym wykształceniem i obdarza nas silnym pragnieniem do badania idei, zarówno intelektualnych, jak i duchowych. Krótko mówiąc, Jowisz pomaga nam w formułowaniu naszej ideologii.

Są chwile, kiedy najlepiej jest poczekać, zebrać więcej informacji i najpierw delikatnie zamoczyć ręce, zamiast skakać od razu na głęboką wodę. To nie czas na gwałtowne decyzje, a na rozważne ruchy. Rada od ducha to być proaktywnym i rozważnym jednocześnie. Prawdopodobnie masz już przygotowany solidny grunt przed dalszą podróżą i to jest bardzo ważne, by teraz podjąć odpowiednie, przemyślane decyzje i ruszyć dalej.

Nie ma jednak potrzeby zastanawiać się zbyt długo, ponieważ warunki dla ciebie są idealne właśnie teraz, w tej chwili. Wyjdź do świata i fizycznie zrób pierwszy krok, a cały potrzebny mechanizm ruszy z tobą.

Jeśli wybrałeś #2: Pluton

Pluton to planeta władzy. Energia Plutona może być subtelna, ale jej wyniki uderzą w ciebie jak tona zrzuconych cegieł. Ta planeta dotyczy transformacji, regeneracji i odrodzenia. Z Plutonem sprawy nie są przyjemne, ale się kończą. Pluton mówi „pożegnaj stare, przywitaj nowe”.

Nastały dni świętowania! Zazwyczaj świętujemy tylko wielkie rzeczy i pomijamy pozornie małe zwycięstwa, które codziennie osiągamy. Duch radzi, by od tego dnia świętować wszystko z okrzykiem, wdzięcznością, uśmiechem, ucztą; cokolwiek robisz, zatrzymaj się i doceń każdą drobną chwilę.

Może to być tak proste, jak docenienie ułożenia skarpetek po praniu, wdzięczność za śniadanie i bieżącą wodę w kranie, którą bierzemy zazwyczaj za pewnik. Jakich jeszcze banalnych rzeczy nie doceniasz, które masz w życiu, a które są darami, z których nie każdy na świecie ma możliwość korzystać? Od dziś zacznij zauważać to wszystko i świętować, że możesz to mieć, i że twoje życie dzięki temu staje się łatwiejsze i wygodniejsze.

Jeśli wybrałeś #3: Uran

Uran jest planetą buntu i niesie ze sobą nowy sposób patrzenia na życie. Jego podejście najlepiej uosabia poszerzona świadomość. Oryginalność, wynalazki, komputery, najnowocześniejsze technologie i przyszłe wydarzenia są rządzone przez tę planetę. Uran nie widzi potrzeby utrzymywania statusu quo, woląc zamiast tego zerwać z tradycją i stworzyć nową formę.

Zacznij zwracać uwagę na obszary, które obrosły dogmatami, nawykami i które wymagają odświeżenia. Pozbądź się tego, co już ci nie służy, a czego nie da się zmienić, i wprowadź zmiany tam, gdzie to możliwe, tak, by były adekwatne do tego, jak teraz wygląda twoje życie i czego teraz potrzebujesz. Zadbaj też o ciało, które zawsze jest przedłużeniem tego, co dzieje się z nami emocjonalnie. Trzymając stare idee i przekonania, długoletnie urazy i broniąc się przed otworzeniem sprawiasz, że ciało choruje. Jeśli tak jest, wsłuchaj się w nie, zidentyfikuj emocje i system przekonań związanych z tą częścią ciała i wykonaj potrzebną pracę, by uzdrowić ten obszar swojego życia.

Na przykład – jeśli masz ból ucha, zapytaj siebie, czego nie chcesz słyszeć, czy nie słuchasz tego, co inni próbują ci przekazać? Dostrój się do swojego ciała i zwróć uwagę na to, co ci chce przekazać i zajmij się tym.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na WEBINAR (warsztaty internetowe): 

PAKTY PLANETARNE

Pakty Planetarne
Źródło: mysticalraven.com/inspirational/11162/choose-one-planetary-sigil-to-receive-a-message-from-your-spirit-guide 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *