Wybierz jeden ze starożytnych symboli, aby otrzymać wiadomość o miłości, pracy i zdrowiu

Te symbole mają głębokie znaczenie. Zamknij oczy, weź głęboki oddech… otwórz je i intuicyjnie wybierz symbol, aby otrzymać wiadomość i wskazówki o miłości, pracy i zdrowiu.

Symbol nr 1

Miłość: Jest oczywistym, że jest ktoś, kogo pragniesz. Zastanawiasz się tylko, jak długo to potrwa. To pytanie nie jest teraz konieczne, nie pozwól, aby twoje zmartwienia wpłynęły na harmonijne życie, w którym żyjesz teraz. Od ciebie zależy, czy zwrócisz się w stronę światła lub ciemności.

Praca: Ważne rzeczy się teraz dzieją w twojej pracy, a ich liczba stale rośnie. Jest to trudny czas, ale praca jest dla ciebie bardzo ważna i jeśli tylko nie stracisz motywacji, już niedługo osiągniesz to, czego pragniesz. Oczywiste jest, że będziesz musiał dużo pracować, ale wyniki cię nie zawiodą.

Zdrowie: W obszarze zdrowia mogą pojawić się problemy z zapaleniem, bóle mięśni i problemy z przepływem krwi. Pamiętaj, aby odwiedzić lekarza, gdy się pojawią, a będziesz spał spokojnie.


W naszym sklepie można kupić breloczek z ametystu z symbolem Czakry Korony

Breloczek Czakra Korony


Symbol nr 2

Miłość: Jesteś w fazie bogatego życia towarzyskiego, ale twoje nowo utworzone prywatne relacje będą głównie powierzchowne. Nie oznacza to jednak, że później nie przekształcą się w nic głębszego. Bądź więc otwarty.

Praca: Dobrze byłoby się wykazać i pokazać to, co wiesz, ale czujesz, że wciąż nie ma na to odpowiedniego czasu. Masz rację. Niektóre rzeczy będą lepsze, jeśli trochę z nimi poczekasz. Więc na razie się wstrzymaj i poczekaj na odpowiedni moment. Intuicja powie ci, kiedy nadejdzie czas.

Zdrowie: W obszarze zdrowia czekają na ciebie zmienne warunki, możesz się spodziewać dobrych, jak i gorszych momentów. Możliwe są problemy z odpornością i krwią. Nie bagatelizuj ich i zajmij się leczeniem, a szybko nadejdą lepsze dni.


W naszym sklepie można kupić wisiorek Yin Yang z masy perłowej

Wisiorek Yin i Yang z masy perłowej


Symbol nr 3

Miłość: Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, zwróć uwagę na ludzi wokół siebie. Ktoś nie może się doczekać, aby zwrócić twoją uwagę. A jeśli jesteś już w związku, to czas jego stabilności, w którym obie strony będą zadowolone i spokojne.

Praca: Może dużo się dziać. Dla niektórych z was to czas walki. Inni zrobią wszystko, co mogą, aby pomóc tym, którzy się uczą lub zaczynają pracę. Ktoś inny będzie szukać pracy gdzieś daleko, jeśli to możliwe, w innym mieście a nawet państwie. Jeszcze inni mogą porzucić pracę na rzecz głębokiej pracy duchowej. Wszystko zależy od indywidualnego planu duszy, dlatego uważnie słuchaj głosu swojej intuicji.

Zdrowie: Obserwuj uważnie swoje gardło, ponieważ może pojawić się zapalenie. Mogą pojawić się problemy związane z jelitami. Usta i dziąsła są również wrażliwe.


W naszym sklepie można kupić srebrne kolczyki Kwiat Życia z ametystami, jak i wiele innych przedmiotów z tym symbolem

kolczyki Kwiat Życia z ametystami


Źródło: namastest.net/choose-one-of-the-meaningful-symbols-to-get-a-psychic-message-about-love-work-and-health

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram