Wybierz jedno zwierzę i odkryj najciemniejszy aspekt swojej osobowości

zwierzę

Osobowość określa to, kim jesteśmy. Nasze postawy, przekonania i zachowania odzwierciedlają to, czego chcemy w życiu i ile wysiłku możemy włożyć, aby osiągnąć swoje cele.

Każdy człowiek ma inną osobowość. Ktoś może próbować podążać śladami innych, po to, by w odpowiedni sposób rozpocząć swoją podróż. Niektórzy podejmują bardzo kalkulujące ryzyko i kroki w kierunku wymarzonego życia, a jeszcze inni, lubią stawiać wszystko na jedną kartę angażując się w działania bez reszty.

Niektórzy ludzie są konsekwentni w swoich działaniach przez całe życie, a niektórzy działają sporadycznie i spontanicznie. Wszyscy mamy różne sposoby radzenia sobie z życiem i nikt nie może powiedzieć, że droga, którą człowiek podąża, aby rozwiązać problemy i osiągnąć swoje cele, jest jednoznacznie dobra lub zła. Niektóre metody dają natychmiastowe rezultaty, a niektóre wymagają czasu, ale efekt końcowy jest zawsze bardzo podobny.

Dzieje się tak dlatego, że prawie każdy boi się porażki i nikt nie chce, by w życiu mu się nie udawało. Kilka lat temu została przeprowadzona ankieta, w której, biorący w niej udział ludzie zostali poproszeni o wybranie jednego z pośród podanych zwierząt. Każde zwierzę odzwierciedla inną osobowość i w zależności od zwierzęcia wybranego przez badanych, ludzie, którzy przeprowadzili ankietę, po szczegółowych analizach doszli do pewnych wniosków dotyczących ich osobowości.

Sam wybierz jedno zwierzę i przeczytaj, co ten wybór może mówić o aspektach twojej osobowości.

  1. Jeśli wybierzesz Wilka:

Ludzie mówią, że wilk jest przyjacielem ciemności i potomkiem samego Szatana. Jeśli wybrałeś wilka, masz tajemniczą naturę. Podobnie jak wilk, jesteś bardzo wyrachowany i nie atakujesz, chyba że jest to absolutnie konieczne. Jesteś bardzo szybki, cierpliwy, sprytny i bardzo dokładny.

  1. Jeśli wybierzesz Nietoperza:

Fikcyjne postacie Batmana i Draculi rodzą się z pierwotnego strachu, jaki nietoperz wywołuje w swojej ofierze. To drapieżnik ciemności. Jeśli wybrałeś nietoperza, oznacza to, że twoja osobowość jest bardzo skomplikowana. Nie owijasz w bawełnę. Wszystko jest dla ciebie czarno-białe i lubisz szybko rozwiązywać problemy, najlepiej twarzą w twarz.

  1. Jeśli wybierzesz Kruka:

Kruki są nocnymi padlinożercami, które wykorzystują swoje instynkty i możliwości adaptacyjne, by wykorzystać je przy polowaniu. Będąc tak ciemne jak noc, przypominają śmierć i przeszkadzają wszystkim na swojej drodze. Jeśli wybrałeś kruka, oznacza to, że twoja osobowość jest bardzo mroczna. Lubisz przebywać w cieniu i obserwować ludzi, ponieważ chcesz dowiedzieć się o drugim człowieku jak najwięcej, by potem móc to wykorzystać.

  1. Jeśli wybierzesz Czarną Panterę:

Czarne pantery są bardzo groźne, jednak z szacunkiem i respektem podchodzą do innych zwierząt. Są bardzo inteligentne i szanowane przez innych, są szybkie i zwinne. Jeśli wybrałeś czarną panterę, oznacza to, że jesteś tajemniczy, inteligentny, przebiegły i zrobiłbyś wszystko, aby chronić ludzi, których kochasz.

  1. Jeśli wybierzesz Czarną Wdowę:

Czarne wdowy pokazują atrybuty kanibalistyczne, pożerając swoich kumpli. Ich ugryzienie jest dla innych zwierząt paraliżujące lub nawet śmiertelne. Jeśli wybrałeś czarną wdowę, oznacza to, że możesz być bardzo niebezpieczny, w szczególności, jeśli przyciśnięty jesteś do ściany i nie masz już żadnych opcji.

  1. Jeśli wybierzesz Czarnego Kota:

Czarny kot już w egipskim imperium opisywany był jako symbol złowrogości. Jeśli wybrałeś czarnego kota, oznacza to, że twoja osobowość jest bardzo dynamiczna, zmienna i przenikliwa. Jesteś wszechstronny, przebiegły i zdecydowany. Kiedy postanawiasz pokazać ludziom swój gniew, nikt nie wie, że nadchodzisz.

  1. Jeśli wybierzesz Sępa:

Sępy są jednym z najbardziej zabójczych nocnych padlinożerców. Zawsze polują w grupach i czekają, aż ich cel całkowicie przestanie się ruszać. Jeśli wybrałeś sępa, oznacza to, że masz doskonały wzrok, bywasz chytry, skoncentrowany na celu i bardzo precyzyjny.

Każdy z nas ma mroczne części osobowości, tzw. ciemną stronę duszy. Na szczęście nie musimy się z nią identyfikować i za nią podążać – gdy obejmiemy mroczne cechy świadomością, staną się darem pozwalającym przemienić je w światło, i zintegrować jej dobre, wspierające aspekty, a rozproszyć negatywne. W ten sposób rośniemy, a nasza Dusza się rozwija.  

***

Jeśli chcesz odkryć swoje wspierające Zwierzę Mocy, przebudzić jego siłę we własnym sercu, zintegrować wszystkie jego aspekty, tak, by wspierały Twoje życie na każdym kroku, to zapraszamy do wzięcia udziału w potężnym rytuale: 

 Muzyczny Rytuał Szamański – Przywołanie Zwierząt Mocy

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

Rytuał Szamański

 

Źródło: consciousreminder.com/2018/07/07/choose-one-animal-and-find-out-the-darkest-aspect-of-your-personality

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *