Wybierz kartę, by dowiedzieć się, którego Archanioła wezwać, żeby uzyskać pomoc

wybierz kartę

Archaniołowie są potężnymi istotami światła, które pomagają nam w wielu różnych obszarach, od miłości, przez uzdrowienia, aż po obfitość i wsparcie na każdym etapie naszego życia. Wybierz jedną kartę, aby dowiedzieć się, który Archanioł będzie najbardziej pasował energetycznie do ciebie, w tym czasie w twoim życiu.

ARCHANIOŁ RAFAEL

Archanioł Rafael jest Archaniołem uzdrawiania – uzdrawia rany emocjonalne, fizyczne, duchowe i mentalne. W tym czasie twój umysł, ciało i duch mogą czuć się niekomfortowo. Duch chce zwrócić twoją uwagę i przypomnieć o tym, byś był jak najbardziej otwarty na jego uzdrawiające wpływy poprzez akceptację, ufność i otwarcie. Zmaganiem się z problemami nic nie zdziałasz. Możesz zauważyć, że po wezwaniu Rafaela czujesz się trochę zmęczony, jest tak dlatego, że ciało potrzebuje odpoczynku i spokoju, by przyjąć w pełni i zintegrować w sobie uzdrawiające energie.

Więcej o tym aniele przeczytasz w artykule: Archanioł Rafael – niebiański uzdrowiciel


ARCHANIOŁ GABRIEL

Archanioł Gabriel ściśle współpracuje z tymi, którzy są doradcami, mentorami, nauczycielami i praktycznie wszystkimi, którzy wykorzystują swoje umiejętności komunikacyjne, aby pomagać innym. Wzywaj Archanioła Gabriela, aby pomagał ci w precyzyjnym i skutecznym porozumiewaniu się oraz w szczerym, otwartym i zdecydowanym szerzeniu prawd, które chcesz przekazywać innym, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Z pomocą Gabriela twoja komunikacja stanie się klarowna, dopasowana do rozmówcy i przekonująca.

Więcej o tym aniele przeczytasz w artykule: Archanioł Gabriel


ARCHANIOŁ MICHAŁ

Archanioł Michał jest obrońcą, który chroni nas przed niezdrowymi wpływami i niskimi energiami. Wzywając Archanioła Michała, otaczasz się wojownikiem światła, który zapewni ci bezpieczeństwo, zarówno w twoich działaniach energetycznych, sesjach uzdrawiania, jak i przed negatywnym wpływem innych ludzi, w tym wampirów energetycznych. Pamiętaj, że może i będzie ci pomagał, jednak sam musisz pozostawać na jak najwyższych duchowych wibracjach i mieć uczciwe, jak najwyższe intencje, by działania, które chcesz podjąć, były działaniami dla najwyższego dobra, twojego i wszystkich istot.

Więcej o tym aniele przeczytasz w artykule: Archanioł Michael – jeśli potrzebujesz ochrony

Mogą cię również zainteresować artykuły:

– Co zrobić, by usłyszeć głos swojego anioła?

– Jak Anioły mogą pomóc znaleźć prawdziwą miłość

– Pieczęć Siedmiu Archaniołów – jeden z najpotężniejszych talizmanów na świecie

***

Każdy ma swojego Anioła, oraz innych wspierających aniołów, w tym aniołów kolejnych miesięcy ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Zawsze przybywają, gdy tylko je wezwiemy. Niestety nie każdy je potrafi zobaczyć. Dzięki lekcjom Magii Anielskiej, może się to zmienić:

 Magia Anielska – nawiąż kontakt z Aniołami, cz. I

 Magia Anielska – nawiąż kontakt z Aniołami, cz. II

Z lekcji nauczysz się technik kontaktowania się z Aniołami. Poza tym poznasz Aniołów, z którymi dobrze pracować na co dzień; dowiesz się o 7 boskich promieniach; nauczysz się tworzyć talizmany i poznasz moc kolorów wykorzystywaną w komunikacji z Aniołami. A na koniec doświadczysz Rytuału Anielskiego podczas którego otrzymasz symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

 

Źródło: awakeningpeople.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *