Wybierz kartę, aby odsłonić swoja aktualną karmiczną lekcję

lekcje

Lekcje życia lub możliwości wzrostu zwykle przychodzą do nas w formie określonych kontekstów życiowych. Niektóre z typowych obszarów to: relacje rodzinne, problemy komunikacyjne, brak zaufania do innych, praca i pieniądze, itd. Każdy z tych obszarów przynosi możliwości uzdrowienia ograniczających wzorców, daje okazję do wzrostu i ewolucji duszy.

Kiedy zrozumiemy ukryte znaczenie chaosu w naszym życiu, o wiele łatwiej jest nim zarządzać i poruszać się po nim. Celem każdego „problemu” jest rozpoznanie wyzwania (lekcji karmicznej) i dostosowanie sposobu, w jaki przez niego przejdziesz, by jako istota wyższa ewoluować. Rozwój duszy przychodzi zawsze przez konfrontowanie tego, co na zewnątrz, z wewnętrzną uczciwością, akceptacją i miłością.

Aby znaleźć aktualny karmiczny temat swojego życia, weź głęboki oddech, i zadaj wyższemu ja pytanie: “Jaki jest mój aktualny karmiczny temat?”, a następnie wybierz intuicyjnie kartę, która najbardziej ci odpowiada.

1. Cierpliwość i brak pośpiechu

Możesz czuć się nieco przytłoczony różnymi wyborami, które są ci przedstawiane w dzisiejszych czasach. Najbardziej pociągający i ekscytujący, lub najbardziej oczywisty wybór może nie być ścieżką dla twojego najwyższego i najlepszego dobra. Nawet jeśli odczuwasz presję, aby pośpiesznie podjąć decyzję, najlepiej będzie, jeśli poświęcisz czas i zbadasz wszystkie opcje. Nie zapomnij dostroić się do splotu słonecznego (intuicji) zanim podejmiesz decyzję.

Może cię również zainteresować artykuł: Relaks i uważność jako lekarstwo na nasze zabiegany czasy


2. Test wiary

Podobnie jak w przypadku karty Głupiec w tradycyjnym tarocie, jesteś proszony o pełne zaufanie i wiarę w swoją obecną podróż. Kiedy przestaniesz kwestionować wydarzenia w swoim życiu, poczujesz pewnego rodzaju wewnętrzne wyzwolenie. Wczuj się i wkrocz do świadomości Głupca dzisiaj z niezachwianą wiarą, że duch ma na sercu twoje najwyższe dobro, i że wszystko zawsze działa na rzecz ewolucji twojej duszy.

Może cię również zainteresować artykuł: A Ty – jesteś starą duszą?


3. Zaufaj swoim intuicyjnym uczuciom

Możesz mieć przeczucie, że coś ważnego wydarzy się w najbliższym czasie. Pamiętaj jednak, że rzeczy często nie są takie, na jakie mogą wyglądać na swojej powierzchni, dlatego nie sugeruj się tym, co widzisz i słyszysz od innych. Radzimy, abyś podczas komunikowania się z innymi, bardziej skupiał się na swoim wnętrzu i na tym, co czujesz w przestrzeni swojego serca, a następnie zaufał tym przeczuciom i podążał za ich głosem, nawet jeśli inni mówią ci coś zupełnie przeciwnego.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak wyostrzyć intuicję? 7 praktycznych sposobów

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** Zmiana Życia! *** Wejdź w nurt świetlistej transformacji!

Płyniesz, ale nie wiesz dokąd. Coś Tobą powoduje, ale nie masz rozpoznania co dokładnie. Pragniesz zdobywać Wiedzę i Doświadczenie i pomagać innym, ale nie potrafisz pomóc sobie… Czas najwyższy to zmienić.

Dzięki naszej lekcji dowiesz się, w których zajęciach szukać należy Twojego talentu. Dowiesz się również, jak działają pływy Inspiracji i jak inspirując innych możesz otrzymać ze świata całkiem sporo pięknej, aktywnej energii dla siebie. Dowiesz się również, jak połączyć te wszystkie atomy Wiedzy w sobie, jak spojrzeć w siebie, by dostrzec w sobie nie tylko Ciało i Umysł, ale również świadomą kreację Duszy. Dowiesz się również, czym jest WOLNOŚĆ i dlaczego tak bardzo ważne jest, by zauważyć kraty i klatki, w których jesteśmy, a następnie — by rozwalić je w pył, otwierając się na dalsze dni, miesiące i lata w sposób, który Cię wyzwoli.
To będą wyjątkowe zajęcia — gdyż od początku ich trwania aż do końca znajdować będziemy się w Rytuale.
Wypisz swoje intencje. Przygotuj listę tego, co jesteś zdecydowany zmienić w swoim życiu.
Energia, którą stworzymy, przepłynie przez Twoje intencje, a Słowo Ciałem się stanie.
Tak niechaj będzie. Widzimy się, jeśli jesteś gotów!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Źródło i grafika: awakeningpeople.com/choose-one-card-to-reveal-your-lifes-karmic-theme

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *