Wybierz kartę tarota i otrzymaj ważną wiadomość o swojej sytuacji finansowej

finanse

Co się dzieje z twoimi finansami? Czy jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów finansowych, czy też musisz dokonać zmian? Wybierz kartę, która najbardziej cię przyciąga i przeczytaj ważną wiadomość o swojej sytuacji finansowej.

Pamiętaj, że niezależnie od otrzymanej wiadomości, tylko ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie i podejmowane działania na rzecz swoich celów. Zasługujesz na miłość, dobroć i szacunek!

1. Dziesięć Pentakli

Ta karta mówi o gromadzeniu pieniędzy przez dłuższy czas, do tego stopnia, że ​​możesz teraz dzielić się tym bogactwem ze swoimi bliskimi. Może również oznaczać emeryturę, dziedziczenie lub przynależność do zamożnej rodziny lub dziedzictwa.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, to wskazane jest byś trochę zaszalał. W końcu po co gromadzić pieniądze, jeśli nie mamy w życiu przestrzeni na cieszenie się z ich wydawania na przyjemności.


2. Sześć Różdżek

W analizie finansowej Sześć Różdżek może oznaczać premię lub nagrodę pieniężną za twoją ciężką pracę i wysiłek.

Jeśli to była karta, która najbardziej cię przyciągnęła, to poważnie rozważ kupno losu na loterię lub wzięcie udziału w pierwszym konkursie, jaki zobaczysz. Nigdy nie wiadomo, szczęście może być teraz po twojej stronie.


Bransoletkę z cytrynem – kamieniem wspierającym sukces i bogactwo – można kupić w naszym sklepie 


3. Dziewięć Pentakli

Dziewięć Pentakli sugeruje obfitość materialną, luksusowy styl życia lub dużą sumę do dyspozycji!

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, jesteś ostatnią osobą, która powinna się teraz martwić o pieniądze. Masz ich dużo (a przynajmniej tyle, ile potrzebujesz w danym momencie życia).


4. As Pentakli

Podobnie jak w przypadku wszystkich asów, As Pentakli oznacza nową szansę.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, to gratulacje! Spodziewaj się nowej pracy, podwyżki wynagrodzenia, prezentu finansowego lub nowej okazji inwestycyjnej, która nadejdzie wkrótce.


5. Słońce

Słońce emanuje pozytywnością i dostatkiem, więc kiedy ta karta pojawia się w odczycie finansowym, sugeruje pozytywne skutki, takie jak dobrze zarabiające inwestycje lub zwiększone oszczędności.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, prawdopodobnie oznacza to, że na twojej drodze pojawi się większy dostatek, i to wkrótce!


6. Cztery Pentakle

Dzięki Czterem Pentaklom skupisz się na zarządzaniu swoimi finansami w sposób zachowawczy, wydając mniej i oszczędzając więcej. Twoim celem w najbliższym czasie będzie gromadzenie pieniędzy poprzez uważne śledzenie swoich wydatków i majątku materialnego.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, jest to ostrzeżenie, aby sprytniej podchodzić do pieniędzy. Mądre, przemyślane decyzje mogą zaoszczędzić ci wielu kłopotów w najbliższej przyszłości.


7. Koło Fortuny

Z obietnicą powodzenia, Koło Fortuny często sugeruje gratkę finansową lub niespodziankę w postaci pieniędzy.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, prawdopodobnie oznacza to, że najtrudniejsze finansowe czasy są już za tobą. Twoje szczęście jest znacznie lepsze niż ostatnio i wkrótce spotkają cię dobre rzeczy. Nie trać jeszcze nadziei! Dobry czas nadchodzi!


8. Dziewięć Kielichów

Dziewięć Kielichów przypomina ci, że jeśli wierzysz w obfitość i bogactwo, rzeczywiście je stworzysz.

Ta karta jest poświęcona Prawu Przyciągania, więc jeśli jest to karta, do której zostałeś najbardziej przyciągnięty, służy jako przypomnienie, że otrzymujesz rzeczy zgodnie z energią, którą wkładasz w życie. Wszechświat zareaguje na nią i odeśle ci ją z powrotem w innej formie. Ofiaruj innym, czego pragniesz, a na pewno sam to dostaniesz.


9. Paź Denarów

Paź Denarów wskazuje na nowe przedsięwzięcie (np. nową pracę, biznes lub projekt), które zapewni możliwość uzyskania dodatkowych dochodów.

Jeśli jest to karta, która najbardziej cię przyciągnęła, Wszechświat mówi ci, że nadszedł czas, aby podjąć ryzyko, z którym zwlekałeś. Nienawidzisz swojej pracy? Poszukaj nowej! Chcesz podwyżkę? Poproś o nią! Wykonaj wszystkie możliwe kroki już teraz. Może się to opłacić lepiej, niż się spodziewasz.


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram