Wybierz kryształ i dowiedz się więcej o sobie i swojej osobowości

kryształ

Prawdopodobnie nie jest dla ciebie zaskoczeniem to, że wybór kryształu, jest po prostu odzwierciedleniem tego, kim jesteś i co chcesz osiągnąć w życiu. Przyciągnie twoją uwagę ten kryształ, którego energia jest odbiciem energii, którą sam rezonujesz lub której aktualnie potrzebujesz, by się rozwinąć…

Cała idea tego testu polega na tym, abyś zrozumiał, kim naprawdę jesteś (pod kątem swojej osobowości) oraz tego czego potrzebujesz, by zrobić kolejny krok w życiu. Wybór kryształu ujawni jakie są twoje mocne i słabe strony. Znając siebie wystarczająco dobrze, będziesz w stanie wykorzystać swój potencjał i go wzmocnić, uniknąć niepowodzeń, zapobiec porażkom i wykorzystać nadążające się okazje.

Do testu zostało wybranych 6 kryształów:

  1. ANGELIT
  2. CZARNY TURMALIN
  3. RUBIN
  4. KWARC RÓŻOWY
  5. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY
  6.  FLUORYT

Teraz wystarczy, że spojrzysz na zdjęcie i wybierzesz jeden kryształ, ten, który najbardziej przyciągnął twoją uwagę lub który najbardziej ci się podoba (kolejność kamieni na zdjęciu odpowiada kolejności na powyższej liście). Następnie przeczytaj opis. Co wybrany kryształ mówi o twojej osobowości?

ANGELIT

Źródło: heysoulcrystals.com

 

Prawdopodobnie jesteś bardzo delikatną i wrażliwą osobą, która kocha spokój i ma spokojne usposobienie i naturę. Zazwyczaj jesteś małomówny, natomiast zdecydowanie jesteś dobrym słuchaczem, bardziej empatycznym niż przeciętny człowiek. Jednocześnie jesteś także spostrzegawczy, z umiejętnością rozumienia innych ludzi i tego, co czują, jedynie poprzez ich obserwację i intuicyjny odbiór.

Jeśli jesteś przyciągany do Angelitu, możesz być kimś, kto ma potrzebę popracować nad poczuciem własnej wartości i kreatywności. Możesz również potrzebować pracy nad tym, aby stać się bardziej otwartym, i zwiększyć swoją zdolność do myślenia poza utartymi i przyjętymi przez siebie schematami.

Znaczenie Angelitu

Angelit jest silnym kamieniem komunikacyjnym, który pomoże ci bardziej intelektualnie rozumieć otaczający świat. Reprezentuje pokój, koleżeństwo i pomaga połączyć się ze swoim Wyższym Ja. Kryształ Angelitu pomaga również mówić tylko prawdę, wspierając komunikację i wyrażanie siebie. Może rozproszyć lęk i gniew, i przemienić je w wiarę i spokój.

Jeśli czujesz się mało zsynchronizowany z ukochaną osobą lub współpracownikiem w pracy, posiadając kamień, możesz również przyciągnąć do siebie pomoc Aniołów, które pomogą w komunikacji uczuć i myśli tak, że połączenie z innymi ludźmi stanie się łatwiejsze.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w zestawie minerałów na rozwój duchowy: sklep.akademiaducha.pl/zestaw-na-rozwoj-duchowy

CZARNY TURMALIN

Turmalin

Źródło: 123rf.com

 

Jesteś kimś, kto lubi poczucie bezpieczeństwa i solidne uziemienie. Stąpasz twardo po ziemi, ale jesteś odważny, czy to w życiu zawodowym, czy też w osobistym. Jednakże, choć możesz mieć ogromne marzenia i cele, i choć nie brakuje ci odwagi, to jesteś kimś, kto podejmuje jedynie dobrze skalkulowane ryzyko, wraz ze starannie przygotowanym planem osiągnięcia celów.

Jeśli wybrałeś czarny Turmalin, możesz mieć  aktualnie do czynienia z pewnymi wyzwaniami w życiu. Być może jesteś pod uważną obserwacją niektórych osób w pracy lub celem zazdrości współpracowników. Albo po prostu czujesz, że „utknąłeś” w życiu i potrzebujesz zmierzyć się jedynie z blokadą wewnętrzną. Czarny turmalin jest wysoce ochronnym kamieniem oraz pomaga odblokować zastałą energię.

Znaczenie czarnego Turmalinu

Czarny Turmalin jest skutecznym kamieniem ochronnym przed pechowością lub negatywną energią. Udokumentowano, że ludzie w czasach starożytnych używali go dla bezpieczeństwa i ochrony. W przeszłości był używany, aby zapobiec ukąszeniom węży i atakom przez drapieżniki.

W dzisiejszych czasach czarny Turmalin chroni nas przed wypadkami, nieszczęściami i chorobami. Chroni przed niskimi wibracjami, pochłaniając negatywne energie i blokując ataki mentalne, odsyłając negatywną energię z powrotem do ludzi, którzy ją wysłali.

Jeśli jesteś osobą, która w swoim otoczeniu lub miejscu pracy, ma negatywne osoby, możesz być szczególnie przyciągany do czarnego Turmalinu z powodu jego właściwości ochronnych.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w zestawie minerałów na ochronę, w zestawie minerałów na oczyszczenie, oraz jako pojedynczy kryształ: sklep.akademiaducha.pl/Turmalin

RUBIN

Rubin

Źródło: pixabay.com

 

Jesteś zmysłową osobą, która wie, jak cieszyć się życiem! Nie boisz się ryzyka, jesteś szczery, nie boisz się wyrażać swoich myśli, przekonań i opinii. Lubisz być liderem…

Jako jednostka, jesteś do pewnego stopnia dość próżny i lubisz wyróżniać się z tłumu, czy to swoim zachowaniem, poglądami, czy też wyglądem. Z natury kochasz wyglądać dobrze i uwielbiasz się modnie ubierać. Jesteś pewną siebie osobą, która jest świadoma swoich zdolności, wartości i umiejętności.

Znaczenie Rubinu

Rubin jest kamieniem kochania siebie samego, pewności siebie, zmysłowości i seksualności. Właściciele Rubinów mają wewnętrzną moc i wigor, który daje siłę do podejmowania ryzyka i odkrywania nowych rzeczy. Jest to kryształ, który chroni uczucia przed bólem i daje siłę, by po ewentualnym upadku, stanąć szybko na nogi.

W naturalny sposób zostaniesz przyciągnięty do Rubinu, jeśli jesteś kimś, kto już posiada te cechy. Jednakże, jeśli jesteś kimś, kto jest obecnie w trakcie dokonywania poważnych zmian w życiu, na przykład chcesz zmienić miejsce zamieszkania, znaleźć miłość swojego życia, zrealizować marzenie, czy znaleźć wymarzoną pracę, również będziesz przyciągany przez ten kryształ, którego moc wsparłaby cię w dokonywanych zmianach i podejmowanych decyzjach.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w połączeniu z Zoisytem, w zestawie minerałów na miłość: sklep.akademiaducha.pl/zestaw-na-milosc

KWARC RÓŻOWY

kryształ

Rob Lavinsky, iRocks.com – CC-BY-SA-3.0 [CC BY-SA 3.0 ], via Wikimedia Commons

Ach… Kwarc Różowy – kamień miłości i współczucia. Jeśli go wybrałeś, zapewne jesteś osobą troskliwą i opiekuńczą, pełną współczucia dla ludzi i życia w ogóle. Kochasz ludzi i ich towarzystwo, co oznacza, że jesteś towarzyski, lubisz współdziałać z ludźmi z różnych środowisk, i dostrzegasz dobro w każdym, niezależnie od charakteru danej osoby.

Ze względu na swoją życzliwą i kochającą osobowość, jesteś bardzo lubiany i kochany przez ludzi wokół siebie. Ludzie są do ciebie naturalnie przyciągani, cieszą się rozmową z tobą i byciem w twoim towarzystwie. Jesteś także naturalnym liderem dzięki swojej silnej i pełnej miłości naturze, oraz dzięki umiejętności dostrzegania dobra i siły w każdej osobie.

Znaczenie Kwarcu Różowego

Energia Kwarcu Różowego jest pielęgnująca i współczująca. Daje poczucie pewności i zdolność ufania każdemu. Pomaga w budowaniu i utrzymywaniu więzi w relacjach, a także wzmacnia romantyczne relacje. Ze względu na to, że jest to uspokajająca i kojąca energia, jest również doskonałym kryształem na traumę i kryzys. Daje siłę w czasie żalu, oraz niezbędną siłę akceptacji i przebaczenia.

Również, jeśli jesteś osobą, która obecnie pracuje nad zdolnością kochania samego siebie, to Kwarc Różowy jest zdecydowanie dla ciebie.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w zestawie minerałów na miłość: sklep.akademiaducha.pl/zestaw-na-milosc

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

By Didier Descouens [GFDL or CC BY-SA 3.0], from Wikimedia Commons

Jeśli wybrałeś Kamień Księżycowy, zdecydowanie jesteś marzycielem i idealistą… Prawdopodobnie jesteś kimś, kto uwielbia podróżować do świata fantazji i wyobrażeń, niekiedy w nich się zatraca i gubi. Jako optymista i osoba współczująca, jesteś kimś, kto mocno wierzy w wartość pomagania innym, nie prosząc o nic w zamian. Jesteś także naturalnym dobroczyńcą i masz tendencję do dawania więcej, niż dają tobie.

Inni zwracają się do ciebie o pomoc, ponieważ wiedzą, że nigdy byś im nie odmówił. Chcesz, aby każdy był szczęśliwy w każdej sytuacji. Jest ci trudno odmawiać innym, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę, że to przekracza twoje możliwości. To jest coś, nad czym powinieneś popracować.

Ze względu na swoją skłonność do fantazji i imaginacji, twoja uwaga często bywa krótkotrwała, zdarza się, że podczas rozmowy odpływasz myślami gdzie indziej.

Znaczenie Kamienia Księżycowego

Kamień księżycowy jest doskonałym kamieniem pomagającym się odprężyć i zrelaksować. Kiedy czujesz stres, możesz być przyciągnięty do Kamienia Księżycowego ze względu na jego uspokajające właściwości. Jest to jeden z najlepszych kryształów pomagających w równoważeniu poziomu hormonalnego. Kiedy jesteśmy pod wpływem stresu, organizm zalewa kortyzol – zwany hormonem stresu. Natomiast dzięki medytacji z Kamieniem Księżycowym, skutecznie opanujesz każdą stresową sytuację, nabierzesz koncentracji i wewnętrznej siły.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w zestawie minerałów na miłość: sklep.akademiaducha.pl/zestaw-na-milosc

FLUORYT

fluoryt

Źródło: pixabay.com

 

Jesteś intelektualistą, spokojną osobą, która lubi absorbować wiedzę. Jesteś bardzo neutralnym człowiekiem i zazwyczaj wolisz odgrywać w życiu drugie skrzypce, po cichu robiąc swoje. Zamiast wyrażać jednostronne opinie lub osądy, wolisz pozostać neutralnym obserwatorem, przyjmując opinie obu stron, by wyciągnąć z nich konstruktywne wnioski. Przez to w oczach innych, możesz być widziany jako osoba niemająca swojego zdania.

Jednak ty analizujesz sytuację i czekasz, aby dowiedzieć się więcej o problemie, zanim wysnujesz jakiekolwiek wnioski. Jednak gdy poczujesz, że masz wystarczające informacje, jesteś stanowczy i szybko podejmujesz decyzje. Jesteś osobą, która nie trzyma w sobie uraz. Podchodzisz do każdej sytuacji i osoby z czystą kartą, co czyni cię bardzo obiektywną osobą.

Znaczenie Fluorytu

Fluoryt jest również znany jako “Kamień Geniusza”. Reprezentuje umysłowe możliwości i zdolności do uczenia się. Daje jego posiadaczowi zdolność wchłaniania nowych informacji, oraz uczenia się, porzucania przestarzałej wiedzy i ponownego uczenia się. Kojąca energia, pobudza komórki mózgowe i przyciąga do nich więcej życiodajnej energii.  Pomaga także w poszerzaniu świadomości i pozwala umysłowi osiągnąć świadomość duchową.

Jeśli jesteś kimś, kto doświadcza obecnie “emocjonalnej mgły”, możesz również zostać przyciągnięty do  Fluorytu ze względu na jego zdolności do oczyszczania aury, odświeżania jej i energetyzowania.

Jeśli jeszcze nie masz tego kryształu, to znajdziesz go w sklepie Akademii Ducha, w zestawie minerałów na oczyszczenie: sklep.akademiaducha.pl/zestaw-na-oczyszczenie

PODSUMOWANIE

Mam nadzieję, że podobał ci się test i że dzięki niemu poznałeś siebie choć trochę lepiej i uświadomiłeś sobie, czego możesz teraz potrzebować w życiu, by ruszyć dalej. Teraz też wiesz, że zawsze istnieje powód dla którego jesteś przyciągany do konkretnego kryształu. Zaufaj instynktowi, jeśli jesteś przyciągany do konkretnego kryształu, to dlatego, że może ci pomoc w każdej emocjonalnej blokadzie, której aktualnie doświadczasz. Może też pomóc w poprawie niektórych cech osobowości, które w końcu pomogą ci stać się jeszcze lepszą wersją siebie samego.

Więcej intuicyjnych testów osobowości znajdziesz TUTAJ.


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: http://heysoulcrystals.com/personality-test-pick-crystal

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *