Wybierz liczbę od 1 do 35 i przeczytaj wiadomość od Ducha, która wzmocni poczucie twojej wartości

wiadomość od Ducha

Duch czyli nasz duchowy przewodnik dba o nas nieustannie, wysyłając nam wiadomości, czy to w formie myśli, zdarzenia, piosenki, czy przeczucia. Chce, abyśmy wyrośli na najpiękniejsze istoty, jakimi możemy być.

Te 35 wiadomości pochodzi bezpośrednio od Ducha. Aby znaleźć idealną dla siebie, poświęć chwilę na ugruntowanie się, a następnie intuicyjnie wybierz liczbę od 1 do 35. Następnie przeczytaj odpowiednią dla siebie wiadomość, kontempluj ją, myśl o niej jak najczęściej, zastanów się jak wiara w nią wpłynie na twoje życie.

35 wiadomości od Ducha dla wzmocnienia poczucia twojej wartości:

#1. Wiedz, że jesteś piękna. Wiedz, że twoje ciało zostało stworzone dokładnie takie, jakie miało być, aby pomóc ci osiągnąć twoje duchowe i egzystencjalne cele.

#2. Cała siła, której potrzebujesz, aby prowadzić swoje życie w kierunku, w którym czujesz się szczęśliwy, jest w tobie. Nie musisz niczego zdobywać ani uczyć się; siła i moc jest w tobie.

#3. Jesteś niesamowitą, znaczącą istotą ludzką i zasługujesz na całe szczęście.

#4. Nie ma niczego, czego nie mógłbyś osiągnąć, jeśli się tylko na tym skupisz. Przestań sabotować swoje działania i zacznij kroczyć w kierunku, w którym pragniesz podążać.

#5. Kochaj siebie na tyle, by odmawiać innym przysługi, które już ci nie służą. Nie jesteś winien wyjaśnienia, twoje szczere i zdecydowane „nie” wystarczy.

#6. W życiu są przypływy i odpływy; niektóre dni wygrywasz, niektóre przegrywasz, to wszystko jest częścią gry i nie ma nic wspólnego z twoją wartością. Niezależnie od pogody, słońce nie przestaje świecić. Ty jesteś Słońcem, a nie pogodą.

#7. Nie walcz. Przestań się zmagać z życiem. Nie karć siebie za porażki. Robisz, co możesz, z tym co masz i wiesz. Podobnie jak wszyscy inni.

#8. Jesteś niewiarygodnie godny pięknego, obfitego i odważnego życia, ale ​​najpierw musisz znaleźć te rzeczy w sobie – a są tam bez najmniejszego wątpienia.

#9. Skoncentruj się na tym, co w tobie piękne, a nie na swoich wadach. Skoncentruj się na tym, co działa w twoim życiu, a nie na tym, co nie działa.

#10. Jesteś niewiarygodnie potężny. Jeśli mógłbyś zobaczyć całą własną wewnętrzną moc, już nigdy o nic byś się nie lękał, ani nie pomyślał, że nie jest czegokolwiek wart.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak uwierzyć w siebie? Krótki poradnik dla opornych

aurę

Źródło: pixabay.com

#11. Jesteś wart tego, co uważasz za warte. Uczysz innych, jak cię traktować tym, co tolerujesz i czego nie mówisz.

#12. Możesz być wycieraczką dla innych tylko wtedy, gdy się położysz. Nigdy tego nie rób.

#13. Nikt nie może ci odebrać twojej mocy. To złudzenie, fałszywa idea, w którą uwierzyłeś. Możesz odzyskać swoją moc, gdy tylko zdasz sobie sprawę, że ją posiadasz i nigdy nie straciłeś.

#14. Nie jesteś zdefiniowany przez to, co myślą i mówią o tobie inni ludzie. Jesteś określony przez to, jak sam myślisz o sobie.

#15. Jak możesz oczekiwać, że inni cię zaakceptują, jeśli nie zaakceptujesz siebie samego?

#16. Samoakceptacja nie opiera się na dokonaniach, osiągnięciach, pieniądzach, wymyślnym samochodzie lub sukcesie. Twoja samoakceptacja i poczucie wartości jest w tobie z racji tego kim jesteś (nieskończoną boską istotą), a nie tego, co masz lub osiągnąłeś.

#17. Kiedy kochasz siebie i wiesz, że jesteś godny miłości, Wszechświat reaguje i dostarcza ci więcej tego samego.

#18. Samoocena polega na powiedzeniu „tak”, kiedy chcesz i „nie”, kiedy chcesz. Zasadniczo poczucie własnej wartości polega na życiu w poczuciu autentyczności.

#19. Twoja wartość nie ma nic wspólnego z tym, co widzisz w lustrze lub z kontem bankowym, ma wszystko wspólnego z tym, co myślisz o sobie i swoim życiu, gdy zasypiasz.

#20. Życie zawsze odzwierciedla to, co czujesz. Im więcej masz własnej wartości, tym więcej wartości znajdziesz w doświadczeniach, które przynosi ci życie.

#21. Nikt nie myśli o tobie tak, jak zakładasz. Ludzie nie wpatrują się w ciebie, nie śmieją się ani nie odwracają od ciebie głowy. Większość ludzi myśli tylko o sobie.

#22. Twoją wartość można zmierzyć tym, jak bardzo siebie kochasz. Kiedy kochasz siebie, automatycznie stajesz się szczęśliwszy, odważniejszy, akceptujący oraz godny życia.

#23. W niektóre dni możesz czuć się godny i wartościowy, a w inne nie. Jest to w porządku, o ile pamiętasz, że fale emocji są jak chmury, które zasłaniają słońce, którym jesteś. Zła pogoda czasami przychodzi ale nie wpływa na ukryte za nim światło.

#24. Jesteś wart dobrej pracy, związku i życia, które przynosić będą ci szczęście, radość i spełnienie.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na warsztaty internetowe: RYTUAŁ WIARY W SIEBIE


#25. Znajdź w swoim sercu przebaczenie; nie musisz nosić ze sobą żadnych bólów z przeszłości ani żalów i urazów na swoich barkach. Jesteś wart tego, by być wolny od przeszłości.

#26. Nie przybyłeś na ziemię, aby wątpić w siebie. Możesz nie mieć wszystkiego lub nie być we wszystkim dobry, ale masz dar. Ten dar jest twoim celem i powołaniem, a twoim zadaniem jest go znaleźć.

#27. Kiedy zrobisz krok w kierunku poczucia własnej wartości, cały Wszechświat zadziała, by cię wspierać. Po prostu zrób krok, a zobaczysz, jak bardzo jesteś wspierany.

#28. Jesteś godny obfitości, wart szczęśliwego i fantastycznego życia. Jedyną osobą, którą musisz o tym przekonać, jesteś ty sam.

#29. Jesteś chodzącym cudem. Powtarzaj to sobie codziennie: „Jestem cudem. Nie ma znaczenia, co inni o mnie myślą i jak świat o mnie myśli. Wszechświat jest po mojej stronie i wiem, że mam tu być. Jestem cudem”.

#30. Istnieją dowody na to, że im wyższy poziom samooceny będziesz mieć, tym bardziej prawdopodobne, że będziesz traktował innych z szacunkiem, życzliwością i hojnością. A to co zasiejesz w świecie, wróci do ciebie po stokroć.

#31. Najsilniejszym pojedynczym czynnikiem w świadomości dobrobytu jest samoocena: wiara, że ​​możesz zrobić to czego głęboko pragniesz, wiara, że ​​na to zasługujesz, wiara w to, że to dostaniesz.

#32. Najważniejsza opinia, którą masz, to ta, którą masz o sobie, a najważniejsze rzeczy, które mówisz przez cały dzień, to te, które mówisz do siebie.

#33. Jeśli wątpisz, że możesz coś osiągnąć, to nie możesz tego osiągnąć. Musisz mieć zaufanie do swoich umiejętności, a następnie być wystarczająco wytrwały, aby za tym podążać.

#34. Aby uzyskać niesamowity wzrost poczucia własnej wartości, wszystko, co musisz zrobić, to zacząć coś robić. Nie musisz robić spektakularnie wielkich rzeczy, aby poczucie własnej wartości zaczęło rosnąć. Po prostu zobowiąż, że zaczniesz robić dowolną rzecz, która cię ciekawi.

# 35. Osoby o wysokiej samoocenie nie czują przymusu, by stawać się lepszymi od innych; nie starają się udowodnić swojej wartości, nie porównują się z innymi. Ich radość polega na byciu tym, kim są, a nie na byciu lepszym od kogoś innego.

Czy te wiadomości rezonują z tobą?

Może cię również zainteresować artykuł: 9 uzdrawiających Mudr, przynoszących harmonię i dobre samopoczucie

Źródło: consciousreminder.com/2017/08/15/35-messages-from-spirit-to-improve-your-feelings-of-self-worth

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram