Wybierz mandalę, by odkryć swój duchowy dar i życiowy cel

wybierz mandalę

Kiedy odkryjesz swój duchowy dar i życiowy cel, skrzydła wyrosną za twoimi plecami, cały Wszechświat przyczyni się do jego realizacji, a w życiu zaczną dziać się prawdziwe cuda.

Każdy z nas czuje potrzebę zdefiniowania swojego celu i intuicyjnego podążania za nim, ponieważ czujemy głęboko w sercu, że to właśnie ta ścieżka przyniesie nam szczęście i wolność. Ten test pozwoli ci odkryć lub bardziej zrozumieć twój dar i życiowy cel.

Mandala, będąca starożytnym świętym symbolem, pozwala pracować z podświadomością w najbardziej efektywny sposób: system mandali jest jednym z języków, którymi posługuje się podświadomość.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak w prostych krokach uzdrowić rany duszy

Jak przebiega test mandali?

 • Usiądź wygodnie z wyprostowanymi plecami.
 • Weź kilka głębokich oddechów i połącz się ze swoim sercem. Następnie zadaj sobie wewnętrzne pytanie dotyczące twojego celu życiowego.
 • Przyjrzyj się uważnie mandalom i intuicyjnie wybierz tę, która odpowiada na twoje pytanie.
 • Przeczytaj interpretację swojego celu. Nie zapominaj, że znaczenie twojego przeznaczenia nie jest tym, co możesz otrzymać od świata, ale tym, czym możesz się podzielić ze światem.

Ręcznie wykonany 50-stronicowy notatnik z mandalą, z okładką z papieru Lokta, znajdziecie w naszym sklepie


Mandala #1

Jesteś osobą z wrodzonym poczuciem estetyki i piękna, lubisz luksus i zmysłowe przyjemności. Masz dużo większą od innych wrażliwość i zdolności do odczuwania piękna w różnych dziedzinach życia i cieszenia się nim.

W negatywnej manifestacji cechy te mogą prowadzić do nadużyć w obszarze zadowalania zmysłów.

Zadania karmiczne: rozwój wierności małżeńskiej/partnerskiej, kontrola uczuć.

Twój cel: urzeczywistnienie wyższych wartości poprzez tworzenie dzieł sztuki, teatr, scenę, rozwój i demonstrację doświadczenia Boskiej Miłości do ludzi.


Mandala #2

Źródłem twojej siły jest rodzina i wspólnota rodzinna. Jesteś człowiekiem z kochającej rodziny i wspaniałym ojcem: fizycznie powinieneś mieć dzieci i opiekować się nimi.

W negatywnej manifestacji cechy te mogą prowadzić do obsesji na punkcie krewnych i dzieci, gdy poświęcasz im za dużo uwagi, stając się zaborczym.

Zadania karmiczne: naucz się odróżniać miłość od przywiązania; troskę i służbę od narzucania swojej woli i nadopiekuńczości. Rozwój stabilności i niezależności emocjonalnej.

Twój cel: okazywać miłosierdzie i współczucie w stosunku do wszystkich żywych istot, które tego potrzebują. Praca charytatywna będzie bardzo korzystna. Rozszerz granice miłości ze swojej rodziny na cały świat.


Mandala #3

Twoim darem jest umiejętne posługiwanie się słowem, niezwykle wysokie zdolności intelektualne. Daje to ogromne korzyści w komunikacji z innymi, w nauce i edukacji.

W negatywnej manifestacji: jeśli ten dar jest używany nieprawidłowo, może to prowadzić do przejawów intelektualnej dumy lub oszustwa.

Zadanie karmiczne: niezwykle ważne jest, abyś zrozumiał naturę umysłu i go uspokoił.

Twój cel: umysł jest wyjątkowym narzędziem, jego zadaniem jest pomoc w pracy z dwoistością świata materialnego, ale umysł jest ograniczony w swoim działaniu. Skieruj jego moc na pytanie o Jaźń, a to doprowadzi cię duchowej jedności i całości.


Mandala #4

Twoim darem jest umiejętność bycia mistrzem, mentorem, doradcą, prowadzenia innych. Twoim zadaniem jest być patronem tych, którzy potrzebują wsparcia.

Jednak w negatywnej manifestacji ten dar może prowadzić do braku szacunku dla starszych, nauczycieli, mężów i żon.

Zadania karmiczne: nauczenie się tolerancji dla innych punktów widzenia, nauczenie się szanowania starszych, zwłaszcza rodziców.

Twój cel: odnaleźć wewnętrznego Guru, zostać mistrzem duchowym, osiągnąć najwyższą duchową realizację.


Źródło: namastest.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Wybierz mandalę, by odkryć swój duchowy dar i życiowy cel

 1. KEJMILSON

  PASUJE DO MNIE I MOJA MAMA TEŻ TO ZROBIŁA I JEJ TEŻ PASUJE XDDD
  EJ NO TO JEST PRAWDA
  MOJEJ MAMIE WYSZLO 1 A MI 4

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram