Wybierz mandalę i przeczytaj wiadomość od swojego Duchowego Przewodnika

Przewodnicy duchowi są niefizycznymi pomocnikami przypisanymi do każdego z nas zaraz po urodzeniu. Ich rolą lub zadaniem jest pomaganie nam w realizacji celów na poziomie duszy, które sobie zaplanowaliśmy podczas naszej podróży na tej planecie.

Dla wielu osób jest wielką ulgą wiedza, że nigdy nie jesteśmy sami i że przez cały czas mamy do dyspozycji wskazówki i mądrość, które są niezwykle ważne, wspierające, inspirujące i przynoszące spokój w trudnych sytuacjach.

Aby dowiedzieć się, jakie jest aktualne przesłanie dla ciebie od twojego duchowego przewodnika, wybierz mandalę, która intuicyjnie najbardziej cię do siebie przyciąga.


Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu on-line, dzięki któremu otworzysz swoje trzecie oko i będziesz świadomie kontaktował się ze swoimi duchowymi przewodnikami: Otwarcie Trzeciego OKA


1. Przygotuj się na falę świeżej energii nadchodzącej dla ciebie w dziedzinie finansów. Może pojawić się nowy strumień dochodów, może pojawić się nowa praca, możesz otrzymać podwyżkę i/lub premię, lub może pojawić się nowa możliwość inwestycyjna. Bądź wdzięczny za każdy dar i sytuację, która pojawia się na twojej drodze, aby utrzymać ten pozytywny strumień obfitości.

2. Czy można być zbyt proaktywnym? Zdecydowanie tak! Ta karta potwierdza, że ​​nie musisz przesadzać z pracą wewnętrzną, inicjując kolejne zmiany w tym tygodniu. Kiedy zmieniamy biegi i zaczynamy wprowadzać znaczące zmiany, niezwykle ważnym jest bycie całkowicie świadomym tego, co dzieje się w naszym życiu podczas tych zmian. To w tych zmianach zaczynamy mieć zupełnie inne spojrzenie na nasze relacje, nasze systemy przekonań i zaczynamy poszerzać naszą świadomość. Zwolnij i ciesz się swoimi osiągnieciami.

3. Rozczarowania i bóle serca twoich przeszłych doświadczeń odbijają się na tobie. Być może tego nie zauważyłeś, ale są sytuacje, w których jako środek ochronny zbudowałeś ścianę lub dwie między tobą a innymi ludźmi. Nadszedł czas, aby nieco się rozluźnić i pozwolić innym poznać cię. W miarę upływu czasu możesz zauważyć, że niektóre osoby się zmieniają i nie wszyscy, których spotkasz, będą próbować cię wykorzystać. Weź głęboki oddech i poproś ducha, aby pomógł ci zaufać innym i pomógł ci rozpoznać, kiedy ktoś nie jest dla twojego najwyższego i najlepszego dobra.

Mogą cię również zainteresować artykuły:

Jak natychmiast zidentyfikować zablokowane czakry

10 powodów, aby otworzyć swoje trzecie oko i skontaktować się ze swoimi duchowymi przewodnikami

10 duchowych książek, które warto przeczytać cz. I

Źródło i grafika: https://www.awakeningpeople.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram