Wybierz miotłę i odkryj, jaką jesteś czarownicą

czarownica

Każda kobieta ma w sobie tajemną magiczną moc… Niektóre uparcie zaprzeczają temu, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, które nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi zdolnościami.

Wybierz miotłę i dowiedz się o magicznym darze, jaki posiadasz!


A jeśli chcesz skutecznie opanować umiejętność lotu na miotle i tworzyć mikstury w magicznym kotle, to zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu on-line:  Jak wejść na ścieżkę magiczną – część I i II


Jeśli wybrałaś…

  1. Przedsiębiorcza czarownica

Masz możliwość wyraźnego zidentyfikowania własnych możliwości. Nie masz nic przeciwko próbowaniu nowych rzeczy i uczeniu się nowych umiejętności. W pracy często włączasz swój „czarowny talent”, który pozwala uniknąć ryzyka i strat.

Wolny czas spędzasz aktywnie: loty na miotle i dynamiczne sporty nie są ci obce. I oczywiście nie możesz się doczekać piątkowych sabatów ze znajomymi.

  1. Czarownica lider

Masz ekspresyjną twarz i magiczną elokwencję. Najprawdopodobniej inni zauważyli, że masz zdolność przewidywania różnych wydarzeń i przygotowywania się na nie z wyprzedzeniem.

Jesteś niezwykle inteligentną osobą i możesz szybko wyłapać niekonsekwencje w słowach i emocjach innych ludzi, nie używając do tego kart tarota.

  1. Potężna czarownica

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez wpływając na ich emocje, jednocześnie mając z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych jesteś czarodziejką, która często poświęca swoje własne interesy dla dobra innych.

  1. Czarownica profesjonalistka

Doskonale znasz miejsce każdej miotły i każdego kapelusza w domu. Lubisz nienaganny porządek i żądasz, aby inni też go utrzymywali. Jeśli przygotowujesz miksturę lub organizujesz ważny sabat, na pewno zrobisz to perfekcyjnie. Inne wiedźmy fruwają wokół ciebie, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

  1. Czarownica mentor

Zaufanie w relacjach jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz nielojalnemu czarodziejowi. Wszechświat dał ci również dar mentorstwa i bycia wielką nauczycielką. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy będą cię postrzegać jako prawdziwy wzór do naśladowania.

  1. Czarownica o żelaznym charakterze

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i schematy w relacjach. W szabaty i spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę szorstka.

  1. Czarownica pionier

Różnisz się od innych czarownic szerokim spektrum zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na dogodny moment: sama rozwiązujesz wszystkie ważne problemy i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

  1. Czarownica marzycielka

Jesteś marzycielską i romantyczną osobą… masz zaufanie do innych czarownic, umiesz czytać innych ludzi i możesz je z łatwością poczuć. Przywiązujesz wielką wagę do wyglądu i stroju magicznego, przez co nie potrafisz zaoszczędzić pieniędzy na magiczne mikstury i artefakty.

  1. Czarownica introwertyk

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstur. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami choć lubisz pomagać innym i czuć się dobrze. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w myślach, nie przeszkadzając nikomu.

  1. Czarownica podróżnik

Nie tolerujesz rutyny: częsta zmiana miejsca pracy jest dla ciebie czymś powszechnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna odskocznia. Często bierzesz miotłę i udajesz się w nieznane miejsce. Interesujesz się innymi czarodziejami, ponieważ nie jesteś przeciwna dzieleniu się swoim wielowiekowym doświadczeniem.

Może cię również zainteresować artykuł: Lustra i zwierciadła – ich magiczne, ezoteryczne, metafizyczne właściwości i wykorzystanie

 

Źródło: mysticalraven.com/spirituality/9604/choose-your-broom-and-discover-what-kind-of-witch-you-are

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram