Wybierz plemienną maskę, a pokaże, jaką jesteś osobą

Plemienne maski mają potężny cel. W tradycyjnych zastosowaniach nosi je tancerz, który staje się „nosicielem” ducha maski, swego rodzaju medium między plemieniem a duchem.

Każdy ma niepowtarzalny gust, co oznacza, że ​​nasze wybory mogą wiele powiedzieć o tym, kim jesteśmy jako jednostki. Wybierz maskę, a następnie przewiń w dół do swojej odpowiedzi, aby poznać opis swoich interesujących cech.

Która maska ​​cię pociąga?

  1. Mówiąca maska

Jeśli wybrałeś tę maskę, jesteś w dobrym kontakcie ze swoimi emocjami. Nie boisz się być wrażliwym i wyrazistym. Rozumiesz wagę swoich słów i nie chcesz używać swojej siły, aby wyrządzić krzywdę. Ponieważ zdajesz sobie sprawę z konsekwencji, zastanawiasz się bardzo dokładnie, zanim coś powiesz. Twój poetycki i kreatywny umysł jest w stanie tworzyć piękne prezenty.

  1. Roześmiana maska

Jeśli wybrałeś tę maskę, uwielbiasz dobrą zabawę i nie obchodzi cię, co inni mają do powiedzenia! Jesteś uosobieniem wolności, o której większość ludzi tylko marzy. Twoje poczucie humoru jest twoją siłą i używasz go jako narzędzia, aby inni wokół ciebie czuli się dobrze. Wiesz, że życie jest zbyt krótkie, by traktować sprawy zbyt poważnie.

  1. Maska wojownika

Jeśli wybrałeś tę maskę, masz w sobie ogień, który czyni z ciebie świetnego wojownika. Nigdy nie rezygnujesz i nigdy nie pozwalasz, aby ludzie cię poniżali. Jesteś wielką siłą, która wzmacnia wszystkich wokół siebie. Bez względu na to, jak ciężkie może być życie, nie kulisz się w obliczu niebezpieczeństwa. Ciągle się uśmiechasz. Chociaż jesteś niesamowicie odważny, jesteś również inteligentny, wiedząc, że czasami praca w zespole może zaprowadzić cię dalej w życiu.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjne, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


  1. Szalona maska

Jeśli wybrałeś tę maskę, strzeż się swoich wewnętrznych demonów. Prawdopodobnie teraz z czymś walczysz i ważne jest, abyś kontrolował swoje emocje. Unikaj konfrontacji, aby uniknąć wybuchu, którego będziesz później żałować. Pamiętaj, aby oprzeć się na swoim kręgu wsparcia, aby przejść przez trudne chwile, których doświadczasz.

  1. Maska władcy

Jeśli wybrałeś tę maskę, masz siłę i charyzmę genialnego lidera. Jesteś zarówno surowy, jak i przyjacielski, w zależności od sytuacji, w jakich się znajdujesz. Ludzie wiedzą, że mogą ci zaufać, ale wiedzą też, że zawiedzenie cię byłoby ogromnym błędem. Ciężko pracowałeś, aby zdobyć szacunek ludzi, więc wykorzystaj swoje umiejętności, aby wprowadzić pozytywną zmianę na świecie.

  1. Maska duchowa

Jeśli wybrałeś tę maskę, twoją największą siłą jest intuicja. Ponieważ jesteś niesamowicie empatyczny, możesz czytać każdego jak książkę i łączyć się z ludźmi ze wszystkich środowisk. Używasz tej mocy, aby poprawić samopoczucie ludzi wokół ciebie, zamiast używać jej do własnej manipulacji. Zamiast osądzać innych, najpierw stawiasz się na ich miejscu i próbujesz pomóc im wyjść z trudnych sytuacji. Ta umiejętność czyni cię czystą istotą.

  1. Maska uzdrowiciela

Jeśli wybrałeś tę maskę, jesteś ofiarną duszą. Kiedy pojawiają się kłopoty, pojawiasz się jako pierwszy i oferujesz swój czas. Wszyscy wiedzą, że mogą na tobie polegać i ci ufają. Chociaż nigdy nie prosisz o nic w zamian, inspirujesz ludzi do wdzięczności. Piękne relacje, które budujesz dzięki swojej postawie, sprawiają, że twoja praca jest tak satysfakcjonująca.

  1. Cicha maska

Jeśli wybrałeś tę maskę, jesteś postrzegany jako trochę mroczny i tajemniczy. Masz siłę i urok, któremu ludzie nie potrafią się oprzeć. Chociaż zdajesz sobie sprawę ze swoich zdolności, wiesz, że najlepiej radzisz sobie, gdy zachowujesz pokorę. Jesteś introwertykiem, więc większość czasu spędzasz samotnie. Jeśli jednak nadarzy się wielka okazja, możesz być duszą imprezy.


Źródło: namastest.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram