Wybierz przedmiot na stole i dowiedz się, jaką jesteś czarownicą

Każda kobieta jest małą czarownicą. Możemy oczarować mężczyznę, spełnić jego pragnienia lub ukarać jego niewłaściwe zachowanie. A niektóre zaklęcia wiedzą, jak uleczyć duszę i dać człowiekowi nadzieję. Chcesz wiedzieć, jakiego rodzaju masz w sobie magię? Po prostu wybierz jeden z przedmiotów na magicznym stole…

Test odpowie na ważne pytanie: jakie siły są w tobie ukryte? Sprawdź, jaką naprawdę wiedźmą jesteś.

  1. Wybrałaś klepsydrę

Oznacza to, że jesteś karmiczną wiedźmą. Wiesz, jak zarządzać czasem i wydarzeniami. Znajdujesz się pod pancerzem planety Saturn, czasami nazywanej Planetą Czarodziejów. Twój rodzaj magii wymaga wielkiej cierpliwości i wytrwałości.

Będziesz mogła podróżować w czasie (oczywiście niefizycznie). Twój dar został ci przekazany w drodze dziedziczenia.

  1. Wybrałaś worek z pergaminem

Jesteś czarownicą NATURY. Lubisz długie spacery po lesie, lubisz wędrować po ruinach i uczyć się tajemniczych symboli. Żyj w harmonii z naturą i czerp z niej siłę. Potrafisz dobrze rozumieć innych. Intuicja jest w tobie bardzo rozwinięta.

Może cię również zainteresować artykuł: Naturalne talizmany i uroki prosto od Matki Ziemi

  1. Wybrałaś dużą książkę pośrodku

A to oznacza, że ​​jesteś wiedźmą ŚWIADKIEM. Zdobyłaś wiedzę o dziedzictwie i wiesz, jak działa magia. Jesteś dumna ze swojej wiedzy i zawsze jesteś gotowa do nauki.

Zwróć uwagę, jak często jesteś proszona o poradę. Twoja opinia jest zawsze dobrze wysłuchana. Dla swoich przyjaciół jesteś autorytetem, który zawsze służy radą.


W sklepie Akademii Ducha znajdziesz biżuterię z minerałów, których wibracja skutecznie wesprze pracę z kobiecą energią


  1. Wybrałaś butelki i dzbanek

Oznacza to, że jesteś prawdziwą alchemiczką. Lubisz pracować z roztworami i płynami, tworząc magiczne mikstury oraz naturalne kosmetyki. A w kuchni nie masz sobie równych. Wszystko, co ugotujesz, natychmiast staje się arcydziełem!

Może cię również zainteresować artykuł: Voodoo – magiczne oleje

  1. Wybrałaś zioło

Jesteś prawdziwą czarownicą! Znasz przydatne właściwości roślin i umiejętnie wykorzystujesz swoją wiedzę. Nawet najprostsze potrawy z przyprawami to prawdziwe arcydzieło. A przygotowanie dla ciebie mikstury miłosnej to naprawdę pestka.

Może cię również zainteresować artykuł: Oczyszczanie życia z negatywnej energii dzięki 6 formułom ziołowym

  1. Wybrałaś atrament z piórem

Jesteś SZAMANKĄ. Żywioły i duchy zwierząt podlegają tobie. Od dzieciństwa jesteś urodzoną liderką, zawsze na pierwszym miejscu. Jesteś bardzo mądra i z przyjemnością dzielisz się swoją mądrością z innymi. Ludzie cię słuchają!

Może cię również zainteresować artykuł: Jak obudzić w sobie energię i moc swojego zwierzęcia mocy

  1. Wybrałaś świece

Jesteś wiedźmą OGNIA. Z natury jesteś bardzo namiętna i robisz tylko to, co lubisz. Podlegasz magii miłości, w której jesteś ekspertem. Twoim żywiołem są także zaklęcia miłosne. Tak, bez problemu możesz bezpiecznie oczarować każdego!

Może cię również zainteresować artykuł: Żywioł Ognia – żywioł przemiany, odwagi, pasji i temperamentu

  1. Wybrałaś fioletową książkę z kamieniem

Jesteś tęczową wiedźmą, której podlegają kryształy. Możesz łatwo przewidzieć przyszłość! Za pomocą zaklęć i rytuałów możesz uleczyć nie tylko ciało, ale także zranioną duszę. Jesteś dobra w czytaniu ludzi, potrafisz rozpoznać kłamstwo i zobaczyć czyjąś aurę. Chociaż jesteś bardzo miła, jesteś okropna w swojej złości, więc postaraj się, aby twoja podświadomość działała jak najlepiej.

Może cię również zainteresować artykuł: 5 najbardziej skutecznych kryształów wzmacniających energię pełni księżyca


Źródło: namastest.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram