Wybierz symbol słońca, aby otrzymać przesłanie nadziei

Tradycja przedstawiania Słońca z promieniami i ludzką twarzą rozwinęła się w tradycji zachodniej w okresie późnego średniowiecza i rozpowszechniła się w renesansie, nawiązując do boga Słońca (Sol/ Helios). Każdy konkretny rysunek przedstawiał Anielskiego przewodnika lub promienistą energię. Wybierz jeden symbol Słońca i przeczytaj przesłanie nadziei.

Może cię również zainteresować artykuł:  3 oznaki świadczące o tym, że Anioły cię prowadzą i wspierają 

Słońce nr 1

Czasami przytłacza cię rozpacz. Porażka boli, a nie osiągnięcie celu odbiera energię do działania. Potem poddajesz się, prawie nie wierząc w sukces.

Ale prawda jest taka, że ​​marzenia zawsze mogą się spełnić. Nigdy nie wolno nam przestawać walczyć o ich spełnienie. Upadek oznacza wstawanie, a wstawanie oznacza upadek.

Ostatnio mogłeś czuć się bezsilny, ale nadszedł czas, aby obudzić ducha walki, który w tobie mieszka. Spisz swoje ograniczenia i postanów działać mimo tych ograniczeń. Spisz i wykorzystaj swoje atuty. A potem działaj – każda okazja jest przydatna do rozwoju i eksperymentowania.

Twoja siła umysłu zawsze odróżniała cię od reszty świata i teraz jest czas, by ją wykorzystać.

Nie poddawaj się. Czeka na ciebie piękna przyszłość.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na: Rytuał Przeklęta Krew + Usuwanie Klątw Rodowych + Oczyszczanie Nienawiści + Łamanie Uroków, Kodów i Programów Inkarnacyjnych

Usuwanie Klątw


Słońce nr 2

Ewolucja i transformacja. Gdyby można było opisać ten konkretny okres w twoim życiu w dwóch słowach, byłyby to właśnie te słowa. Stałeś się nową osobą. Wspaniałym motylem, któremu w końcu udaje się wzlecieć wysoko i pomalować niebo letnim kolorem swoich majestatycznych skrzydeł.

Porzuciłeś poczwarkę na zawsze, nastąpiła metamorfoza. Ostatnio wiele osób pomogło ci ewoluować. Twoja dusza czuje się inaczej, twoja świadomość myśli inaczej.

Ci wyjątkowi ludzie pojawili się nagle w twoim życiu, jak duchy z poprzedniego życia i naprawdę zostawili na tobie niezatarty ślad. Znalazłeś swoją prawdziwą esencję. Teraz wiesz, czego chcesz.

Idź dalej swoją drogą, dokładnie tą, którą podróżujesz. Zabierze cię daleko, gdzie zawsze marzyłeś by dotrzeć. Już niewiele brakuje!


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

sklep Akademia Ducha


Słońce nr 3

Często inni nie uważają cię za kreatywnego, ale tak naprawdę każdego dnia tworzysz swoją rzeczywistość poprzez myśli, uczucia, przekonania, intencje i działania. Lubisz się sprawdzać, nawet jeśli czasem lepiej byłoby tego uniknąć.

Twoje pasje są ogniem Prometeusza, utrzymują cię przy życiu. Twoja inteligencja sprzyja inspirującemu myśleniu i działa jak intuicyjny przewodnik. Wiesz, jak wyrazić swoją indywidualność.

W tej chwili jesteś tak zestrojony z Wszechświatem, że możesz czynić cuda. Choć prawdziwym cudem jesteś TY. Lubisz czerpać radość z małych rzeczy i pozwalać się kołysać samemu życiu. Dosłownie zaczynasz czynić swoje istnienie dziełem sztuki.

Nieustannie i pozytywnie doskonalisz się, a wkrótce zaczniesz doświadczać pięknych i znaczących owoców swojej pracy. Przygotuj się, bo czekają na ciebie wielkie niespodzianki!

Może cię również zainteresować artykuł: Księżyc w sierpniu 2020 – sprawdź, co niesie za sobą pełnia i nów


Źródło: namastest.net/choose-a-sun-to-receive-a-message-of-hope

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram