Wybierz symbol świętej geometrii, aby odkryć „kształt swojej duszy”

symbol

Istnieje wiele symboli świętej geometrii, ale te sześć wyróżnia się ponad resztę. Mogą pomóc ci dowiedzieć się o sobie więcej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe.

Spójrz na obrazek poniżej – który symbol najbardziej cię przyciąga? Z kształtu, który do ciebie najbardziej przemawia, możesz się wiele o sobie nauczyć. Kiedy już wybierzesz swój symbol, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co wybrany symbol ma do powiedzenia na temat twojego życia wewnętrznego i „kształtu” twojej duszy.

Śri Jantra

Jeśli przyciągnął cię ten symbol, prawdopodobnie jesteś kimś, kto naprawdę chce być skoncentrowany na swojej duchowej ścieżce, a przy tym zachować równowagę w życiu. Ten kształt reprezentuje twoją duchową podróż i ścieżkę do oświecenia. Śri Jantra jest symbolem przynoszącym wizję całości tej podróży. Pomaga również urzeczywistnić naszą jedność z Wszechświatem.

Wybierając ten symbol, twoja dusza uświadamia ci, że jesteś gotów odkryć siebie na nowo.


Talizman Jantra, jak i wiele innych talizmanów, można kupić w naszym sklepie


Sześcian Metatrona

Jeśli przyciągnął cię ten symbol, prawdopodobnie jesteś głęboko związany ze swoim źródłem energii. Szukasz wciąż nowych sposobów tworzenia i wznoszenia się na wyższe częstotliwości wibracji.

Kostka Metatrona składa się z 13 okręgów, a wszystkie z nich są połączone liniami. Ma to reprezentować równowagę między męską i żeńską polaryzacją, i rodzić jedność.

Ziarno Życia

Jeśli przyciągnął cię symbol siedmiu dni stworzenia, prawdopodobnie interesują cię korzenie narodzin wszystkich ludzi i wszystkiego, co cię otacza. Wybór tego symbolu jest zarówno błogosławieństwem, jak i znakiem ochrony.

Ziarno Życia pozwala nam lepiej zrozumieć wszystkie żywioły, tutaj na Ziemi, a także wszystkie czakry. Wybór Ziarna Życia pokazuje, że jesteś skoncentrowany na swoim rozwoju i gotów pomagać innym, gdyż sam zostałeś pobłogosławiony.

Kwiat Życia

Jeśli przyciągnął cię ten symbol, prawdopodobnie jesteś wszechstronną osobą. Kwiat życia powstaje w większości z nakładających się na siebie kół i ma bardzo wiele znaczeń. Reprezentuje harmonię i wartości.

Harmonia i głęboko osadzone wartości, jak miłość, radość, szczęście, spokój, zdrowie i sukces są ważna dla nas wszystkich. Twoje silne połączenie z nimi mówi, że twoja dusza ma za sobą już bardzo wiele wcieleń i związanych z nimi doświadczeń oraz zdobytej mądrości.


Talizman Kwiat Życia, jak i wiele innych talizmanów, można kupić w naszym sklepie


Torus Jantra (Hipnotyczne oko)

Jeśli przyciągnął cię ten symbol, prawdopodobnie jesteś bardzo uprzejmy i ofiarny. Wszystko, co robisz, pochodzi z serca. Ten kształt jest symbolem ludzkiej aury i można go znaleźć w kilku odmianach.

Reprezentuje energię naszego istnienia zapętloną wokół naszych ciał. Gdy jest w harmonii pozwala efektywnie czerpać ze Źródła i wykorzystywać ją w czynieniu dobra.

Vesica Piscis (Rybi pęcherz)

Jeśli zostałeś przyciągnięty do tego symbolu, to wiedz, że przyciągnął cię jeden z najgłębszych kształtów geometrycznych. Choć ma wiele znaczeń, jest źródłem wielkiej mocy. Wiele osób używa go do wychwytywania tego, czego pragnie ich podświadomość.

Chociaż wybór tego symbolu może oznaczać wiele różnych rzeczy, to koncentracja i medytacja nad nim szybko przyniesie odpowiedzi. Pewnym jest natomiast to, że wybór Vesica Piscis mówi nam, że jesteś dużo bardziej zestrojony ze swoją duszą niż mogłeś przypuszczać.


Jeżeli jesteś ciekawa, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy. Przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 szkoleń w promocyjnej cenie: Podstawy Magii. Jak zacząć? [pakiet pięciu webinarów]

Podstawy Magii


Źródło: namastest.net/choose-a-sacred-geometric-shape-to-discover-the-shape-of-your-soul

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram