Wygląd zewnętrzny a horoskop – sam sprawdź, jak wiele się pokrywa!

horoskop

Nasz wygląd zewnętrzny jest zdeterminowany przez naszych przodków – oczywiście – i to jest coś, z czym nie mamy prawa dyskutować. Jesteśmy podobni do rodziców, to po nich mamy budowę, chód, kolor włosów, rysy twarzy. Czy istnieje jakieś drugie dno?

Co ciekawe, kiedy porównamy swój kosmogram z kosmogramem rodziców, okazuje się, że znak słońca lub ascendentu pokrywa się z naszym. Zresztą, sam sprawdź, czy twój znak ascendentalny i słoneczny odpowiadają twojemu wyglądowi. Zdziwisz się jak wiele się pokryje!

Sprawdź, jaki jest twój znak słoneczny (potocznie mówi się na niego Znak zodiaku i odpowiada on dacie urodzenia) oraz znak Ascendentalny (jak sprawdzić? Więcej informacji tutaj.)

Ascendent lub Słońce w Baranie

Osoby z Ascendentem lub Słońcem w Baranie mają silne i kanciaste rysy twarzy, wydatny podbródek, wyraźny nos i usta. Zwykle są atletyczni, mają średni wzrost i mocną budowę ciała. Barany mają jasne lub rude włosy. Ich brwi mają wystający łuk. Cera Baranów jest jasnobrązowa. Cała sylwetka jest silna i wytrzymała. Wizerunek jest krzykliwy i ekscentryczny, zazwyczaj bazą jest strój sportowy, energiczny i wygodny. Lubią kolor czerwony.

Ascendent lub Słońce w Byku

Byki mają harmonijną twarz wpisującą się w kwadrat lub owal, grube rysy, okrągły nos i zmysłowe usta. Osoba z ascendentem w tym znaku ma jasną cerę i grube, lśniące włosy. Ciało jest proporcjonalne, chociaż kark ma wyjątkowo masywny. Przez to sylwetka sprawia wrażenie miękkiej i silnej jednocześnie. Byk traktuje swój wygląd wyjątkowo poważnie, pilnuje tego co na siebie wkłada, ma dobry gust. Jego ulubiony kolor to zielony i brązowy.

Może cię również zainteresować artykuł: Listopadowy Księżyc 2019 – sprawdź co niesie za sobą pełnia i nów!

Źródło: pixabay.com

Ascendent lub Słońce w Bliźniętach

Bliźnięta mają błyszczące oczy i proporcjonalną mimikę twarzy. Są smukłej budowy i średniego lub wysokiego wzrostu. Ich sylwetki są smukłe, elastyczne, z niewielką, delikatną muskulaturą. Nogi i ręce długie jak u modelek. Przez to figura zdaje się być finezyjna, wyluzowana i wiotka. Styl ascendentalnych lub słonecznych Bliźniąt jest pozornie kontrolowany i skierowany na niewymuszony luz. Są kameleonami, dostosowują się do sytuacji i potrafią skorygować swój wygląd, aby nie odstawać. Lubią otaczać się kolorem żółtym i srebrnym.

Ascendent lub Słońce w Raku

Rak objawia się okrągłymi kształtami i dość rozbudowaną postawą ciała. Raki w okolicach 30 roku życia zaczynają tyć. Mają ciemne, cienkie i rzadkie włosy. Ich twarze są okrągłe, z małymi nosami i wystającymi oczami. Mają jasną cerę. Swoją postawą przywodzą na myśl spokój, zdziwienie, naiwność, miękkość. Najbardziej lubią ubierać się w białe i czarne ubrania.

Ascendent lub Słońce w Lwie

Lwy mają silne i wyraźne rysy twarzy, szerokie czoło, gęste i jasne włosy (zazwyczaj rudawe lub blond). Na ich twarzy dość wyraźny jest nos – duży i aksamitny. Ich proporcje są harmonijne. Zazwyczaj są wysokiego wzrostu i mają długie nogi. Są silni i mają rozbudowaną muskulaturę. Wyglądają na osoby szlachetne, z klasą, dumne i zadowolone ze swojego życia. Lwy lubią biżuterię i ozdoby, słoneczne kolory (żółty i pomarańczowy) i cenią sobie najwyższą jakość.

Ascendent lub Słońce w Pannie

Panny wyglądają na osoby dystyngowane, poważne, nieśmiałe i eleganckie. Zwykle mają dobry gust i lubią nim imponować. Są smukłe, wysokie lub średniego wzrostu. Z oddali nie rzucają się w oczy – są neutralne i dopasowane. Cenią sobie szyk i klasę, zdecydowanie ciągnie ich w stronę odcieni zielonego i żółtego.

Ascendent lub Słońce w Wadze

Wagi dbają o balans i harmonię, a więc ich wygląd jest płynny, stonowany, harmonijny i wyważony. Mają delikatne i przyjemne rysy twarzy, która zwykle jest owalna. Zazwyczaj są wysokie i średniej postury. W drugiej części życia zdarza im się przybierać na wadze. Cały wizerunek Wagi jest prosty, spokojny, stonowany, pełen klasy, uroku i finezji. Wszystkie ozdoby i biżuteria są starannie dobierane, ubrania są wysokiej jakości a całość sprawia wrażenie niezwykle dopracowanej i… idealnej. Ulubionym kolorem Wagi jest czerwony i niebieski, wraz z ich wszystkimi odcieniami.

Ascendent lub Słońce w Skorpionie

Z wyglądu Skorpiony są silne i mają szerokie, silne ramiona. Są dobrze zbudowane i dbają o to aby być w formie. Ich twarz jest kwadratowa, kanciasta, z magnetycznym spojrzeniem, wyraźnymi rysami twarzy i zmysłowymi ustami. Włosy Skorpionów są gęste i brązowe. Sprawiają wrażenie uroczych, poważnych, tajemniczych i mają w sobie pewien rodzaj magnetyzmu, który przyciąga płeć przeciwną. Skorpiony znają siebie, swoją wartość i siłę, dlatego nie muszą się specjalnie starać aby zrobić wrażenie. Ulubiony kolor to czerwony i czarny.


WIEDŹMA ANJA ANNA I AKADEMIA DUCHA ZAPRASZAJĄ NA WEBINAR (WARSZTATY INTERNETOWE): PAKTY PLANETARNE – Twoje własne umowy z energią Planet!


Ascendent lub Słońce w Strzelcu

Strzelec jest postawny, wysoki lub bardzo wysoki i niezwykle silny. Na ładne, płynne i jednocześnie konkretne rysy twarzy, ma pełne usta i dobrze zarysowany nos. Często się uśmiecha. Promieniuje urokiem i dobrą energią. Wraz z upływem lat starzeją się poprzez nadmierne pobłażanie sobie (w końcu zawsze wyglądali rewelacyjnie!). Wygląd Strzelca sprawia wrażenie charyzmy, żywotności i niezwykłej energii. Jest wesoły, nosi swobodny i luźny strój w którym wygląda dobrze. Lubi kolor ognia i zachodzącego słońca.

Ascendent lub Słońce w Koziorożcu

Fizycznie Ascendentalne Koziorożce są szczupłe i niskie lub średniego wzrostu. Mają ostre i konkretne rysy twarzy, zupełnie tak, jakby byli wyrzeźbieni z kamienia. Mają poważne, głęboko osadzone oczy i typowy, koziorożcowy wzrok. W ogólnej ocenie, ich wygląd sprawia wrażenie surowości, dojrzałości, solidności i głębi. Są do bólu praktyczni i nie zawracają sobie głowy estetyką. Koziorożec może wyglądać jak naukowiec, filozof, osoba zgłębiająca wiedzę. Kolor, w którym czuje się najlepiej to czarny, odcienie szarości, zieleni i brązu.

Ascendent lub Słońce w Wodniku

Wodnik jest szczupły i wysoki. Ma regularne rysy twarzy i ciemne, gęste włosy. Zazwyczaj ma lekko rozczochrane włosy lub wymyślną fryzurę. Wygląda na poważnych ale miłych. Z daleka sprawia wrażenie zdystansowanego i niedostępnego. Oczy Wodnika są żywe i ciekawe świata, szukają rozwiązań na wszystkie tematy, które go zainteresują. Ulubiony kolor to indygo oraz odcienie ciemniejszego niebieskiego.

Ascendent lub Słońce w Rybach

Ryby zwykle są pulchne i średniego wzrostu. Jest to jedyny znak zodiaku, który może przybierać różne formy. Oczy ascendentalnych lub słonecznych Ryb są duże, ciekawe i atrakcyjne, ale poruszają się powoli i często stają w bezruchu. Są hipnotyczne. Ich sylwetka jest mglista, tajemnicza i cicha, nie rzuca się w oczy. Tak jak ze wszystkimi cechami ryb, tak samo jest z ich wyglądem – jako znak, są nieuchwytne, niestabilne i ciężkie do sklasyfikowania. Kolory, które cenią sobie najbardziej: odcienie fioletu, niebieskiego i zielonego.

Czy widzisz podobieństwo?

Może cię również zainteresować artykuł: Nowy rok numerologiczny 2020 – wszystko co powinieneś wiedzieć na ten temat

Nadine Lu

Źródła:
https://www.astrotheme.com/files/ascendant_appearance_and_health.php
https://www.yourtango.com/2018310585/zodiac-sign-physical-appearance-astrology-horoscope
https://www.astrologyoftheancients.com/zodiac-physical-characteristics/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram