Wysoka Alchemia – Lekcja 10: Jestem

Wysoka Alchemia – Lekcja 10: Jestem

Istotność Imienia
Respekt i Godność
Rytuał Świadomości Światła

JESTEM.
Substancja uczucia istnienia rozlewa się Tobą i wsiąka w tkankę Wszechświata, zapisując się w Naturze tym, czym i kim jesteś. Dając Ziemi i każdemu Stworzeniu możliwość doświadczenia Ciebie i zapamiętania, co dokładnie wydarza się w Świecie, gdy dziejesz się Ty. Dając rozpoznanie Ciebie w tym, jak inni wymawiają Twoje imię i jakie nuty dźwięczą w ich głosach, gdy opisują jakikolwiek element zdarzania się Ciebie. I odnajdując rozpoznanie w Tobie, gdy po raz pierwszy z pełną uważnością usłyszysz, o czym mówi Twój głos, gdy ubierasz w niego każdy z sensów Twojego własnego imienia.

Z całą pewnością uważam Rytuał Świadomości, którego dokonałam w celu ucennienia Wiedzy w Praktykę w tej odsłonie Alchemii, za jeden najważniejszych, których dotychczasowo dokonałam w Życiu.
Jeśli jesteś na niego gotów, połącz się z jego Mocą i pozwól swojemu spojrzeniu na siebie odnaleźć pełne Światło – zarówno Światło patrzenia z Miłością, jak i dostrzegania z Mocą. Transformacja, która dokona się w Tobie dzięki tej Lekcji, pozwoli Ci nie tylko słuchać o Alchemii, zgłębiać tajniki Magii czy uczyć się Rytualistyki.
Da Ci możliwość stania się tym, do czego dążysz.
Życia w Pełni Siebie w każdych Warunkach, w każdym Miejscu i w każdym Czasie.
A przede wszystkim – otrzymasz szansę zamknięcia Bramy Przeszłości za tym, co pragniesz pozostawić pod swoim Życie, i otworzenia Bramy Przyszłości przed tymi, co zapraszasz i czego przeżywanie ucieszy Cię wręcz na poziomie komórkowym.
Z uwagi na wyjątkowość Rytuału i jego bezgranicznie istotne zadanie, całość Lekcji – Wykład wraz z Rytuałem, dostępna będzie do końca Stycznia dla każdego, kto znajdzie w sobie Odwagę i Gotowość, by się z nim zmierzyć.

Jeśli Twoje oczy zaprowadziły Cię między te litery, a Serce czuje Ciepło i Światło – spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!
Wiedźma Anja Anna

Informacje organizacyjne:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram