Wysoka Alchemia. Lekcja 6: * Czas i Przestrzeń *

Wysoka Alchemia. Lekcja 6: CZAS I PRZESTRZEŃ
Zrozum ich Świętą Naturę i otwórz się na Przestrzeń i Czas Cudu

Kochani, mamy wyjątkową przyjemność zaprosić Was na 6. lekcję online z Wysokiej Alchemii. Zajęcia są bezpłatne, a warunkiem dołączenia do nich jest Wasza gotowość i chęć nauki!

Jeśli żyjesz Wiedzą, otwierasz się na Magię Rzeczywistości oraz pragniesz pełniej uczestniczyć w akcie kreacji, znanym szerzej jako życie, zapraszamy. Wysoka Alchemia jest nauką dla wybranych, lecz spróbować mogą wszyscy. Widzimy się po aktywnej, ŚWIADOMEJ stronie Rzeczywistości.
Miłość i Moc!

ALCHEMIA – święte spojrzenie, dzięki któremu oddziaływanie każdej z planet w Tobie możesz transmutować tak, by prowadziły Cię aż do osiągnięcia własnego, unikalnego Złota – MISTRZOSTWA. Nauka ta podsumowuje w sobie wiedzę z wielu dziedzin: od Mistyki poprzez Chemię, od Rytualistyki do Fizyki, od Magii aż po kres wszystkich horyzontów Filozofii. Pozwala Ci przyjrzeć się każdej ze swoich cech i transformować ją w zaletę, jeśli zdecydujesz się zapłacić za to pracą i uważnością. Pozwala Ci zrozumieć Materię i Energią na najgłębszym ich poziomie tworzenia i występowania aż po efekt końcowy. Pozwala Ci również na zrozumienie, że jedyne pozwolenia w swojej Rzeczywistości wydajesz Ty. I uczy, jak robić to umiejętnie, by materializować w obszarze energii widzialnej to, czego pragniesz i co uznasz za godne stworzenia.

***

Czas i Przestrzeń nieustannie przenikają się, a ich spotkania nazywamy Faktami. Nasze życie, rozpięte pomiędzy ograniczonością Ziemi i nieograniczonością Kosmosu, jest wiecznie odradzającym się Cudem. Podczas tej lekcji i Rytuału Wysokiej Alchemii masz możliwość przyjrzenia się niezaprzeczalnej Magii istnienia przez mikroskop, wchodząc w każdy atom Wody, która opowie Ci o historii Czasu, przepłynie bieżącą Rzeką oraz strumieniami wystrzeli w kierunku Przyszłości. Ale i przez teleskop, gdy obejmiesz Ziemię i jej niezmierzoną różnorodność jednym spojrzeniem, pełnym Zrozumienia i Miłości.

Te zajęcia odbywają się na niezwykłym ołtarzu – połowę pomieszczenia stanowią stare mapy, atlasy, w kluczowych miejscach <porozumiewawcze mrugnięcie> znajduje się święta ziemia z nich zebrana. Zaś druga część, poświęcona Księżycowi i Czasowi, to wskazówki i zegary, to łyżeczki do picia cennych kropli czasu, dzbanki z herbatą oraz poezja, słowa i zaklęcia. Teksty i dźwięki. W samym sercu, na styku tych dwojga, obecna jest Magia. Najprawdziwsza, najpełniejsza, najbardziej majestatyczna, ale i widoczna w każdym atomie Życia, gdy już raz spojrzysz jej w oczy. Zapraszam Cię na spotkanie ze Światłem. Jestem szczęśliwa, że mam możliwość być Twoim Przewodnikiem,

Jeśli masz ochotę, by Twoja obecność zbudowała wraz z nami frekwencję tego Rytuału, dołącz. Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=tRglQPFHO7E

Widzimy się 26.02.2018
Start: godzina 20:00
WSTĘP WOLNY!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Wiedźma Anja Anna

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *