Wyzwania w Numerologii – jakie realizujesz właśnie teraz?

wyzwania

Numerologia tłumaczy życie jako niekończący się proces uczenia się o sobie. To czas na wykorzystanie potencjału i samorozwój. Aby jednak do tego doszło, należy stawić czoła słabościom i świadomie pracować nad swoimi niedociągnięciami. W życiu każdego człowieka pojawiają się cztery wyzwania numerologiczne. To wyzwania, które kierują poczynaniami w naszym życiu. Mają one doprowadzić naszą duszę do satysfakcjonującego celu.

 • Pierwsze wyzwanie zaczyna się od urodzenia do wieku 30-35 lat.
 • Drugie wyzwanie trwa od 35 do 55 lub 60 roku życia.
 • Trzecie wyzwanie trwa przez całe życie i jest tłem dla pozostałych wyzwań: tak zwane wyzwanie główne.
 • Czwarte wyzwanie zaczyna się w wieku 60 lat i trwa do śmierci.

Uwaga! Wyzwania w numerologii świetnie korespondują ze szczytami, dlatego koniecznie zapoznaj się z tym artykułem:

4 cykle rozwoju człowieka, czyli o 4 porach roku naszego życia (i wibracjach, jakie nimi rządzą!)

Jak obliczyć numer wyzwania?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że w numerologii nie ma liczb ujemnych, a więc jeśli będziesz odejmować 7 od 2, to uzyskasz 5, a nie -5.

Pierwsze wyzwanie = dzień urodzenia – miesiąc urodzenia
Drugie wyzwanie = rok urodzenia – dzień urodzenia
Trzecie wyzwanie = Wyzwanie drugie – wyzwanie pierwsze
Czwarte wyzwanie = rok urodzenia – miesiąc urodzenia

Zróbmy przykład.

Osobnik X urodził się 12.02.2000 roku.
Wyzwanie pierwsze dla osobnika X: 12 – 2 = 10 / 1 + 0 = 1
Wyzwanie drugie dla osobnika X: 2000 – 12 = 1988 = 1 + 9 + 8 + 8 = 26 / 2 + 6 = 8
Wyzwanie trzecie dla osobnika X: 1 – 8 = -7/7
Wyzwanie czwarte dla osobnika X: 2000 – 2 = 1998 = 1 + 9 + 9 +8 = 27 / 2 + 7 = 9

Nasz osobnik całe życie spędzi pod wyzwaniem liczby 7, do 30 roku życia będzie wrażliwy na liczbę 1, potem do około 55 roku będzie pod wibracją liczby 8, żeby ostatecznie zakończyć życie na wibracji liczby 9.


Akademia Ducha i numerolog Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na webinar: Wibracje Nowego Roku Numerologicznego


A Ty? Jakie są twoje wyzwania? I które właśnie realizujesz?

1 wyzwanie

Twoim wyzwaniem jest stanąć w obronie siebie, być wiernym sobie, nauczyć się być niezależnym i samowystarczalnym. Twoim zadaniem jest o siebie zadbać, rozwinąć cechy przywódcze i stać się prawdziwym liderem. W tym czasie możesz poczuć się zdominowany przez innych zawodowo lub w relacjach międzyludzkich. Pojawi się rywalizacja i potrzeba osiągnięcia celu ponad wszystko. Co przed tobą? Stałe poczucie niepewności, agresja podsycana poczuciem zjedzenia wszystkich rozumów, uzależnienia, frustracja, a co za tym idzie, kiepskie zdrowie.

2 wyzwanie

Najpopularniejsze wyzwanie, które polega na rozwijaniu wrażliwości na wszelkie relacje międzyludzkie. Wyzwanie to szykuje dla ciebie intensywne testy dotyczące uczucia strachu, braku pewności siebie, samotności. Praca nad relacjami może być bolesna i pełna wzlotów i upadków. Przed tobą próba osiągnięcia harmonii, współpracy w dyplomatycznym stylu. Musisz zrozumieć destrukcyjne aspekty wrażliwości energii liczby 2, aby z sukcesem przejść przez to wyzwanie. Przygotuj się na problemy z podejmowaniem decyzji i na trudności w zachowaniu stabilnego poczucia własnej wartości. Co przed tobą? Problemy zdrowotne, słomiany zapał, poczucie urazy i braku uznania, poczucie braku wdzięczności za to, co robisz, podejmowanie niesprawiedliwych działań.

3 wyzwanie

Wyzwanie w liczbie 3 polega na rozpoznawaniu głosu serca w podejmowanych działaniach. Będziesz uczyć się mówić to, co myślisz i co sądzisz na dany temat, prosto z serca. Poczujesz, że to, co w głowie i to, co wychodzi z twoich ust, ma wielkie znaczenie i głęboki wpływ na twoje życie. W 3 wyzwaniu uczysz się rozpoznawać swoje uczucia i mówić prosto z serca. Czekają cię skłonności do powierzchowności, przesady, egocentryzmu, nastrojowości i rozproszonej energii. Co przed tobą? Poczucie zwątpienia, wrażliwość emocjonalna, negatywność, zamknięcie się i wycofanie, depresja, choroby jelit.

4 wyzwanie

Powinieneś nauczyć się dyscypliny, organizacji, praktyczności, gospodarności. Przed tobą ciężka praca, dzięki której wypracujesz te umiejętności. Uwaga, to nie jest łatwe wyzwanie. Jest pełne ograniczeń i potrzeby nauczenia się o tym, jak odnieść sukces i pracować nad wartościowymi życiowymi umiejętnościami. Musisz nauczyć się wyznaczać granice sobie i innym. Zwolnij w życiu i skup się na tym, co ważne. Życie nauczy cię cierpliwości, zrozumienia oraz sposobu radzenia sobie z codziennością. Co przed tobą? Uczucie zniechęcenia i zmieszania, które często powoduje, że czujesz się ofiarą, bycie niezależnym, ale też leniwym i nieodpowiedzialnym. Błędy, które powtarzasz na okrągło oraz napady paniki.

5 wyzwanie

Piątka w wyzwaniu oznacza, że okres trwania tego wyzwania będzie dość szalony. To naładowana i silna energia, która spowoduje intensywny czas w twoim życiu. Pojawi się potrzeba osiągnięcia osobistej wolności, poczucie, że wszystko dzieje się w jakimś celu, a te wszystkie przeciwności losu prowadzą w konkretne miejsce na mapie duszy. Pojawi się niestabilność, chaos i poczucie braku kontroli. Zmiany będą na każdym kroku, od ciebie zależy, jak je przyjmiesz. Co przed tobą? Paraliż emocjonalny wynikający z poczucia chaosu i braku kontroli. Brak odpowiedzialności, a co za tym idzie, nieostrożność w podejmowanych decyzjach. Uzależnienie.


Polecamy książkę: Numerologia. Interpretacje numerologiczne


6 wyzwanie

Podczas 6 wyzwania najprawdopodobniej będziesz czuł się przytłoczony sprawami rodzinnymi. Będziesz uczyć się służyć innym i znajdować równowagę między postrzeganiem swoich zobowiązań wobec najbliższych a zobowiązaniami wobec siebie. Nie możesz zapomnieć o sobie! To wyzwanie jest związane z energią współzależności, uwikłania i dawania z niesprecyzowanych powodów oraz uszczęśliwiania na siłę. Wymagasz od innych i od siebie samego wyjątkowo wysokich standardów, co generuje jedynie frustracje. Kochaj bez oczekiwań. Co przed tobą? Gniew i rozczarowanie sobą, zbytnie skupienie się na sobie lub wprost przeciwnie, zbytnie skupienie się na innych. Będziesz również wikłał się w problematyczny perfekcjonizm oraz problemy zdrowotne związane z klatką piersiową.

7 wyzwanie

Siódemka wymaga wewnętrznej eksploracji. Podczas wyzwania o numerze siedem, masz szansę na poczucie samotności i izolacji. Będziesz kontemplować swoje życie i rozwijać się duchowo, będzie to twoja jedyna ucieczka od złośliwości tego świata. Musisz zrozumieć, że wszystkie twoje doświadczenia – zwłaszcza te, które bolą najbardziej – są paliwem dla twojego rozwoju. Miej większe zaufanie do siebie!  Co przed tobą? Doskonalenie umiejętności analizy i obserwacji, intuicji i duchowości. Izolowanie się, samotność, rozproszenie, nadmierne emocje, zanurzenie się w czymś, co sprawia, że czujesz się lepiej. Problemy zdrowotne, takie jak uzależnienie i depresja.

8 wyzwanie

Kiedy ósemka jest twoim wyzwaniem, musisz myśleć na wielką skalę. W tym okresie możesz wiele osiągnąć zarówno w świecie materialnym, jak i w kategorii samorealizacji. Energetyka ósemki powoduje, że zdobywamy: sukcesy, pieniądze, doświadczenia. Wszystkie przeciwności na ścieżce do zdobycia ustalonego celu to właśnie to, co serwuje liczba 8. Zauważ, że jeśli jesteś hojny i dajesz tyle, ile dostajesz, jeszcze więcej do ciebie przychodzi. Co przed tobą? Ucierpi twoje życie towarzyskie i rodzinne, bo będziesz tak skupiony na sobie i swoich finansowych osiągnięciach. Pojawi się również krzywe zwierciadło, a więc doświadczysz wszystkich możliwych emocji związanych z nieosiągnięciem celu.

Wyzwanie 9 = wyzwanie 0

Wyzwanie numer 9 jest odbiciem wyzwania w liczbie 0. Są to wyzwania łatwiejsze w odbiorze od pozostałych liczb. Dlaczego? Bo rozpoczynają i kończą cykl. Dają pewnego rodzaju poczucie stabilności, które sprawia, że okres wyzwania jest łatwiejszy do opanowania i bez większych ekscesów czy życiowych huraganów. Wyzwanie to oznacza wszystko albo nic. Jest puste. Ty decydujesz o tym, o czym będzie twoje życie. Dostajesz dodatkową dawkę wolnej woli. Możesz skorzystać z tej wyjątkowej okazji i wybrać sobie cel, albo po prostu przeżyć życie bez większych oczekiwań. Co przed tobą? Ekspansja i rozwój. To wyzwanie polega na dokonaniu własnego, jedynego słusznego, wyboru.

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Nadine Lu


Źródła:
feliciabender.com/pinnacles-and-challenge-numbers/
astronumero.org/challenge-number.html
worldnumerology.com/Do-Reading-numerology-10.html
freetarot.com/numerology/challenge-numbers/#.X4nWZtAzYuU
prokerala.com/numerology/challenge-numbers.php
numerology.center/meaning_challenge_numbers.php
psychic-readings-guide.com/numerology-challenges/
numerology-free.com/numerology-challenges.html

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

5 myśli nt. „Wyzwania w Numerologii – jakie realizujesz właśnie teraz?

 1. Klaudia

  Witam, czy te wszystkie cykle oraz wyzwania to jest jakas wyrocznia, mozna to jakos przeskoczyc, lub wszystko przerobic wczesniej? jak sie to ma do reszty numerologii, moze jest jakas roznica jesli sie np numerologiczna 1 a 11??
  Co w przypadku osob ktore juz sa swiadome Wszystkiego?
  Namaste

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram