Zaćmienie Księżyca: Rytuał oczyszczający przestrzeń, ciało, umysł i emocje

zaćmienie Księżyca

Najdłuższe od ponad 100 lat zaćmienie Księżyca zacznie się 27 lipca o 21:30 i potrwa 1 godzinę i 42 minuty. Księżyc przejdzie przez środek cienia Ziemi, co spowoduje jego zaćmienie. Uwaga: to rzadkie wydarzenie spowoduje poruszenie i wymianę potężnych energii i może mieć duży wpływ na psychikę, dlatego, jeśli tylko to możliwe, warto wykonać odpowiednie, proste rytuały, które pomogą nie tylko łagodniej przejść przez ten czas, ale i wykorzystać jego moc na swoją korzyść.

Wiele osób nazywa to zjawisko Krwawym Księżycem za czerwony kolor, który emituje w tym czasie, ze względu na jego odbicie w ziemskiej atmosferze.

Jak wszyscy wiemy, lipiec jest miesiącem intensywnych zmian pogodowych, deszczów i różnego rodzaju turbulencji (także emocjonalnych), co implikuje furię Matki Natury przeciwko tym, którzy nadużywają jej zasobów. Jednak może być również postrzegany jako Miłosierdzie Matki, ponieważ obfitość w wodę w tym czasie, również pomaga poradzić sobie z dręczącą pogodą, a przede wszystkim odżywia naturę.

Energia przekazywana przez zaćmienie pomoże ci odnowić twoje zaangażowanie w karierę i życie rodzinne, ale tylko jeśli będziesz potrafił ją wykorzystać. Inaczej może zintensyfikować tłumione emocje, co prowadzić może do zaostrzenia konfliktów i nieprzemyślanych decyzji.

Przeczytaj o tym więcej w artykule: Najdłuższe w XXI w. całkowite zaćmienie Księżyca już 27 lipca: uwolnij się od demonów przeszłości!

Źródło: pixabay.com

Takie pobudzenie energii ma na celu jej oczyszczenie. Musisz tylko świadomie ją pokierować dla dobra siebie i innych, a wtedy dar ofiarowany przez naturę zostanie w pełni wykorzystany.

Dlatego módl się, medytuj i wykorzystaj inne pomocne środki. Jest to właściwy czas, aby oczyścić i naenergetyzować swoje kryształy, wykonać ćwiczenia fizyczne pozwalające uwolnić starą energię i otworzyć się na nową, naładować się energią słoneczną w ciągu dnia i energią księżycową w nocy.

Jest to również dobry czas na wykonanie rytuału.

Potrzebne ci będą:

  • sól gorzka (dostępna w aptekach),
  • szałwia,
  • biała świeca,
  • miska ze słoną wodą.
  1. OCZYSZCZAJĄCA KĄPIEL

Nasi przodkowie często rozpoczynali rytuały, biorąc długą i oczyszczającą kąpiel, ponieważ wiedzieli, że woda działa jako medium do przekazywania energii.

Zwolnij tego dnia, przez cały dzień bądź uważny, nie spiesz się, doceniaj każdy moment, nie rozpamiętuj przeszłości, ani nie myśl o przyszłości, za dnia ugruntuj się w teraźniejszości i połącz się z Matką Ziemią (np. chodząc boso po trawie), a wieczorem, przed rozpoczęciem zaćmienia weź długą, spokojną kąpiel w soli (1-2 szklanki). Poczuj każdą jej kroplę, zanurz się w jej pozytywnej energii i wyrażając taką intencję – puść wszystkie negatywne emocje. Ulecz swoje rany. Niech twoje bóle, frustracje i cierpienie opuszczą twoje ciało i umysł. Poczuj tą czystość ciała i umysłu. Pozwól wodzie i jej Duchowi oczyścić twój system; niech da ci nowe życie. Poczuj jak to się w tobie dokonuje.

Sprawdź też: Aromatyczna kąpiel harmonizująca CZAKRY

Źródło: pixabay.com

  1. OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI, CIAŁA, UMYSŁU, ORAZ OTWARCIE SIĘ NA NOWE

Stwórz ołtarz (może być zwykły stolik) i na jego środku postaw wszystkie składniki. Rozpal szałwię i okadź cały dom – pozwól dymowi wypełnić każdy jego zakątek. Gdy skończysz, otwórz co najmniej jedno okno w każdym pokoju i wyobraź sobie, że gdy dym opuszcza twój dom, wraz z nim uwalniana jest cała negatywna energia domu (wszystkie konflikty, żale, urazy itd.), która osadziła się w domu.

Wróć do ołtarza i zapal białą świecę. Weź kilka głębokich oddechów i wizualizuj białe, oczyszczające światło świecące od palców stóp, a następnie powoli przesuwaj to światło w górę, wzdłuż nóg, brzucha, torsu, serca, szyi, aż po czubek głowy, tak by światło swoim oczyszczającym blaskiem objęło całą twoją fizyczną istotę. Następnie wyobraź sobie jak twoje serce napełniane jest świeżą energią, czystą energią, energią miłości, która zwiastować będzie nowy początek, nowy okres w życiu.

Na koniec zanurz palce w misce ze słoną wodą i powiedz:

Wraz z tym zaćmieniem znów jestem czysty,

Jestem niewinny, cały i prawdziwy,

Nic mnie już nie obciąża,

JESTEM WOLNY.

Aby ukończyć rytuał, pozwól świecy całej się wypalić. W tym czasie zachowuj mentalny stan czystości, medytacji i spokoju. Możesz celebrować i cieszyć się fizycznym zjawiskiem zaćmienia.

***

A jeśli nie jesteś biegły w Czynieniu Rytuałów, lub po prostu chciałbyś wesprzeć ten proces przeprowadzając dodatkowy, bardzo silny Rytuał Oczyszczania prowadzony przez doświadczoną w tym Wiedźmę Anję Annę, to kliknij w link:

 RYTUAŁ UWOLNIENIA

Rytuał Uwolnienia to bardzo silny rytuał oczyszczający, podczas którego wejdziesz w głęboki stan wizyjny. Rytuał ten uwolni cię od poczucia winy. Podczas tej głębokiej podróży głos Wiedźmy Anji Anny przeprowadzi cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad, pieczęci, ograniczeń, programów i negatywnych wzorców związanych z traumami. Uzupełnisz Światłem każdy swój czakram i każdy meridian; oczyścisz aurę oraz poznasz techniki zabezpieczania się przed negatywami.

 

 

Źródła:
consciousreminder.com/2018/07/26/full-buck-thunder-blood-moon-july-27-2018-emotional-rollercoaster
consciousreminder.com/2018/07/25/try-a-cleansing-ritual-and-use-the-powers-of-the-aquarius-blood-moon

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *