Niezwykłe sposoby na odnalezienie zagubionych przedmiotów z pomocą magii i zdolności psychicznych

zagubiony przedmiot

Utrata ważnego, jak i potrzebnego nam przedmiotu, może być bardzo stresująca i frustrująca. Nierzadko poświęcamy wiele czasu na poszukiwanie chociażby kluczy, telefonu czy portfela, bezskutecznie, jakby diabeł ogonem nakrył zgubę. Na szczęście istnieją sposoby na rychłe zwiększenie szans odnalezienia zagubionego obiektu.

Zapewne każdy z nas poświęcił niejedną godzinę na zamartwianie się związane z poszukiwaniem zaginionego przedmiotu. Gorączkowo przekopywaliśmy dom, każdy zakamarek i każdą szafkę, a dany, potrzebny nam w danej chwili obiekt, po prostu stał się niewidoczny dla naszych oczu. Takie działania kosztują nas czas i wysiłek, dodatkowo denerwujemy się, a czasem nawet wydajemy pieniądze na zastąpienie zguby. W trakcie gorączkowych poszukiwań bijemy się z myślami, gdzie dany obiekt był przez nas widziany ostatni raz. Często dochodzimy do wniosku, że chyba musiał się zdematerializować lub, jak to niektórzy mówią, dostał nóg i uciekł.

Istnieje kilka sposobów wykorzystania magii, jak i zdolności psychicznych, do zlokalizowania zgubionego lub skradzionego przedmiotu. Dodatkowo, wskazówki otrzymane od naszych babć mogą także pomóc w poszukiwaniach. Jednak musimy pamiętać, że nie wszystko ma zostać znalezione i nie każda tajemnica ma zostać rozwiązana.

Nie wszystko co zgubiliśmy, chce zbyć odnalezione. Dlaczego tak jest? Może to być przewidzianą w planie duszy lekcją doświadczenia utraty cennego przedmiotu lub wskazówka, że powinniśmy wprowadzić jakieś zmiany w swoim życiu. Na przykład, jeśli zgubiliśmy telefon, być może zbyt dużo czasu spędzamy na łączeniu się z technologią. Zgubiliśmy wartościową obrączkę? Warto zastanowić się, czy nic złego nie dzieje się w naszym małżeństwie. Cyklicznie gubimy pamiątkę rodzinną? Może nie powinna w ogóle zagościć w naszym życiu. Jeśli więc z pomocą naszych zdolności psychicznych lub magii nie będziemy w stanie odnaleźć zagubionego przedmiotu, zapewne jest to skutek przewidzianej dla nas lekcji.


Jeśli chcesz zwiększyć swoje moce psychiczne, to zapraszamy na szkolenie: Poszerzanie percepcji. Trening dla pragnących widzieć, czuć, wiedzieć i słyszeć więcej


Oto kilka niezwykłych sposobów, które pomogą nam odnaleźć dawno niewidziane oraz potrzebne przedmioty:

1. Zapytaj przewodników duchowych

Jeżeli umiemy komunikować się ze swoimi przewodnikami, warto zapytać ich podczas medytacji lub świadomego snu, gdzie dany obiekt może się znajdować. Mogą udzielić nam wskazówek lub odpowiedzieć wprost. Mogą również poinformować nas, że nie znajdziemy nigdy naszej zguby, ponieważ znalezienie jej byłoby dla nas niekorzystne.

Może cię również zainteresować: 10 powodów, aby otworzyć swoje trzecie oko i skontaktować się ze swoimi duchowymi przewodnikami

2. Użyj intuicji

Jeśli posiadamy silną intuicję warto skorzystać z jej pomocy do odnalezienia potrzebnego nam przedmiotu. Rozpoczynając poszukiwania warto zacząć od obszaru, gdzie dany przedmiot był ostatni raz widziany. Rozglądając się za nim możemy poczuć ciągnące szarpnięcie w brzuchu, które wskaże nam odpowiedni kierunek. Możemy również odczuwać uczucie zimna lub gorąca, które będzie nas informować, czy znajdujemy się blisko, czy daleko od cennego przedmiotu. Możemy także czuć mrowienie w rękach podczas zbliżania się do zguby.

Może cię również zainteresować: Intuicja – tajna broń każdego człowieka! Jak ją rozwijać?

3. Wykorzystaj wahadło

Wahadło jest skutecznym narzędziem często używanym do odnajdywania zaginionych przedmiotów, zwierząt, a nawet ludzi. Aby skutecznie wykorzystać moc wahadła, musimy być zdecydowani i konkretni w zadawaniu pytań, oraz otwarci na pojawiające się odpowiedzi. Jeżeli szukamy w określonym obszarze, wahadło z powodzeniem pomoże nam zawęzić położenie naszej cennej zguby. Wahadło może być również dobrym sposobem na ustalenie, czy nasz przedmiot można w ogóle odnaleźć. Nasz obiekt na przykład mógł zostać zniszczony lub sprzedany.

Może cię również zainteresować: Zdolności radiestezyjne – jak je w sobie odnaleźć?

4. Odpocznij i zregeneruj siły

Nic nie może bardziej przyćmić sukcesu odnalezienia zagubionego przedmiotu jak stres, pobudzenie, niepokój i frustracja. Kombinacja takich emocji może powodować, że nasze myśli stają się mętne i nie myślimy racjonalnie. Dlatego też warto zrobić sobie przerwę od gorączkowego poszukiwania, oderwać umysł i zrelaksować się.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

sklep Akademia Ducha


5. Zmień ramę myślenia o zgubie

Poszukiwanie dawno niewidzianego przedmiotu jest niezwykle trudnym zadaniem. W takiej sytuacji warto zmienić sposób myślenia o szukanym obiekcie i przestać klasyfikować go w kategoriach zguby. Dobrze jest rozejrzeć się za nim z myślą, że przedmiot po prostu został niewłaściwie umieszczony. Takie podejście uwolni nas od wewnętrznego napięcia i frustracji, a to przyniesie większą klarowność umysłu i dostęp do zakamarków pamięci, w której szybko odnajdziemy miejsce pozostawienia poszukiwanego przedmiotu.

6. Wykonaj rytuał

Aby wykonać rytuał, który pomoże nam odnaleźć dawno niewidzialny przedmiot, będziemy potrzebować: pięciu żółtych świec, olejek pomarańczowy, długopis i czystą kartkę papieru. Świecie musimy ułożyć w kształcie pentagramu i zapalić je zaczynając od świecy umieszczonej na górze. Następnie rysujemy obiekt, którego nieskutecznie poszukujemy i wkładamy kartkę w środek pentagramu utworzony ze świec. Skrapiamy kartkę olejkiem i wypowiadamy następujące słowa: “Wzywam na pomoc siłę czterech żywiołów i opiekuńczych duchów. Pomóżcie mi odnaleźć, co zagubione, i zobaczyć to, co zakryte przed moimi oczami”. Po wypowiedzeniu tych słów musimy się skoncentrować i wsłuchać w swoją intuicję. Po wykonaniu tych czynności powinniśmy wstać i kierować się do miejsca, które podpowiada nam intuicja.

Zgubiliśmy cenny przedmiot i nie możemy go odnaleźć? Jak najbardziej możemy wspomóc się magią, naszą intuicją lub radami naszych przodków. Musimy jednak pamiętać, że jeżeli bezskutecznie poszukujemy go długi czas i żaden ze sposób nam nie pomaga, być może nie powinien on znaleźć się w naszym życiu lub właśnie doświadczamy ważnej lekcji.

Może cię również zainteresować artykuł: Rytualna kąpiel. Praktykujesz ją, choć nawet o tym nie wiesz! + pomysły na wartościowe rytuały

Aniela Frank

Źródła:
erinpavlina.com/blog/2009/06/how-to-find-lost-items-using-psychic-abilities/
wearehumanangels.org/8-ways-to-find-a-lost-or-stolen-object/
houseofintuitionla.com/blogs/news/magical-ways-to-find-what-s-lost
ellymolina.com/magic-mantra-recover-lost-or-misplaced-items-instantly
astromagia.pl/magiczna-wiedza/magia/czary-zgubione-znalezione

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram