Zaplanuj ROK 2020 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

mapa marzeń

*** Mapa Marzeń ***

Zaplanuj ROK 2020 w Energiach i Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Kochani, zapraszamy Was na webinar z Wiedźmą Anją – Mapa Marzeń: Zaplanuj rok 2020 w Energiach!

Webinar archiwalny w PROMOCYJNEJ CENIE:

99zł zamiast 155zł

Link do webinaru:

www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzenWebinar

Webinar zawiera wykład oraz Rytuał Anieski.

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Życie jest Magią i tak należy je traktować – celebrując każdą jego sekundę i zachwycając się każdą lekcją, którą nam przynosi. W końcu każdego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień doświadczeń! Zaprojektuj kolejne miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliższym czasie!

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zależy od Twojej kreatywności. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.

5 stycznia 2020 roku zapraszamy na webinar, podczas którego nauczysz się między innymi:

  • Jak odnaleźć Ścieżkę swojej Duszy i jak nią podążać?
  • Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynności mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).
  • Metod poszerzania percepcji, dzięki którym dowiesz się, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
  • Skutecznej Komunikacji z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dzięki której Nowa Droga będzie łatwiejsza.
  • Tworzenia Mapy Marzeń, zaś wszystko zwieńczy Rytuał Anielski, w którym każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energię oraz gdzie skieruje energię Rytuału.

***

Przygotuj: KOLOROWE CZASOPISMA, które będziesz wykorzystywać do tworzenia mapy marzeń, miej ze sobą również nożyczki, klej, brystol, kolorowe gazety. Możesz wcześniej wydrukowac sobie to coś, takie obrazki, które chcesz umieścić na swojej mapie 😉

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzenWebinar

***

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram