Zaproś więcej miłości do swojego życia, dzięki tym sprawdzonym sposobom

miłości

Jeśli zastanawiasz się, jak doświadczać w życiu więcej miłości, to ten artykuł jest dla ciebie. Miłość ma swój początek w niewyczerpanym źródle, dostępnym dla każdego. Możesz czuć ją niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy jesteś w związku. Potrzebujesz tylko odpowiednio ukierunkować swoją uwagę!

Zacznij od miłości do siebie

Z pustego i Salomon nie naleje. Jeśli nie kochasz siebie, nie spodziewaj się miłości od innych. Dopóki sami nie nauczymy się kochać siebie, nie zaznamy takiej idealnej dla nas miłości w życiu. Co to jednak znaczy kochać siebie? Akceptować siebie w pełni. Otulać swoje cierpiące aspekty oraz akceptować mroczną stronę. Kochać swoje niedoskonałości. Rozumieć swoje potrzeby i dążyć do ich zaspokojenia. Dbać o siebie poprzez odpowiedni styl życia, odpowiednią ilość snu, właściwe odżywianie, odpoczynek, ucinanie toksycznych relacji. Spełniać swoje marzenia i wierzyć w siebie. Ufać, że zasługujemy na miłość. Nie pozwalać innym na pomiatanie nami. Umieć stawić się za samym sobą. Cieszyć się własnym towarzystwem. Dawać sobie prezenty. Nauczyć się przyjmować od innych, ale też dawać od siebie to, co w nas najcenniejsze. Cieszyć się życiem. Miłość do siebie, to miłość na całe życie!

Okazuj wdzięczność i dostrzegaj miłość wokół

Energia podąża za uwagą. Jeśli narzekasz, że nikt cię nie kocha, potęgujesz uczucie braku miłości. Jeśli jednak dostrzegasz miłość wokół, pomnażasz ją w swoim życiu. W jaki sposób to robić? Doceniaj na co dzień bliskie ci osoby. Wyrażaj wdzięczność za każdy drobny gest miłości i życzliwości. Nie tylko przyjaciele, rodzina i znajomi z pracy są mili dla ciebie – zauważ to. Pomyśl o tych wszystkich drobnych gestach od nieznajomych – o kimś, kto ustąpił ci siedzące miejsce, o sprzedawczyni szczerze życzącej miłego dnia, o bariście, który z pasją przygotował twoją ulubioną kawę. Może sąsiad wykonał jakiś miły gest? A co ze zwierzętami? One okazują bezwarunkową miłość swoim właścicielom. Za to również bądź wdzięczny. Zaczynaj każdy dzień od słów “dziękuję”. Nie każdy dostał kolejny dzień życia. Wokół ciebie jest też mnóstwo obfitości i miłości. Zauważ to, zaakceptuj to i doceń.

Może cię również zainteresować artykuł: Twin Flames – po czym rozpoznać relację Bliźniaczych Płomieni?

Źródło: pixabay.com

Unikaj zazdrości i innych uczuć o niskiej wibracji

Miłość to wysoka wibracja. Jeśli jednak na widok szczęśliwych par czujesz zazdrość lub złość, schodzisz do niskich wibracji. Jeśli porównujesz się z innymi, oceniasz urodę i styl innych osób – znów zaniżasz swoje wibracje.

Co jeszcze zaniża wibrację? Obgadywanie, narzekanie, pesymizm, jedzenie mięsa (wypełnione jest energią cierpienia żywych istot), używki, cukier, przetworzona żywność, brak snu.

Wyjdź ze swojej strefy komfortu

Na świecie są miliardy ludzi. Jeśli jeszcze nie spotkałeś bratniej duszy, może najwyższa pora spróbować czegoś nowego? Otworzyć się na nowych ludzi? Spełniać swoje marzenia? Wrócić do starego hobby? Odkryć ciekawą pasję? Świat jest pełen możliwości doświadczania. Wypełniaj swoją duszę radością poprzez twórcze zajęcia, podróże, aktywność fizyczną i spotykanie ludzi. Nawet jeśli nie znajdziesz w ten sposób Ukochanej lub Ukochanego, z pewnością zyskasz ciekawych znajomych. A przede wszystkim nie zmarnujesz życia oraz swoich talentów na rozmyślaniu tylko o marzeniach. Po prostu wyjdź ze swojej strefy komfortu i spełnij je!

Wyjdź z inicjatywą

Każdego dnia masz okazję spędzić czas z bliskimi osobami. Czasami dzielą nas setki kilometrów, jednak od czego jest Internet oraz telefon komórkowy? Zadzwoń do mamy, umów się z przyjaciółką, odwiedź brata. Przygotuj miłego maila dla koleżanki, wyślij ciepłego smsa do taty, zaplanuj wizytę u babci lub wyślij jej kwiaty poprzez Pocztę Kwiatową. Nasz czas tutaj jest ograniczony, więc nie czekaj.

Czasami jesteśmy pokłóceni z kimś bliskim. Zastanów się, czy warto dłużej zwlekać z rozwiązaniem tej sytuacji? Wyciągnij rękę i nie chowaj urazy. Życie jest za krótkie na to!


Wiedźma Anja Anna zaprasza do wzięcia udziału w magicznym, anielskim rytuale, dzięki któremu obudzisz w sobie miłość do samego siebie i rozpalisz płynącą z niej wewnętrzną moc: Miłość do siebie – Love Yourself! Kochaj siebie! [webinar]

Miłość do siebie


Odpuść przeszłość

Nieraz wydaje się nam, że już nigdy więcej nie przeżyjemy tak wielkiej miłości, jak eks związek. Czasami też nosimy w sobie zranienia i mamy złamane serce. Zastanawiamy się, czy jeszcze kiedykolwiek będziemy zdolni do miłości. Oczywiście, że tak! Wymaga to jednak naszej wewnętrznej pracy.

Potrzebujemy przebaczyć i wyjść z roli ofiary. Wszystko w życiu dzieję się po coś. Zastanów się, jaką lekcję wynosisz z rozstania. Co możesz zyskać będąc samemu przez jakiś czas? Nie rozpamiętuj przeszłości. Pozbądź się pamiątek po eks. Zrób miejsce dla kogoś nowego lub nowej formy miłości. Odpuść też oczekiwania. Po prostu otwórz się na miłość, w jakiejkolwiek formie miałaby przyjść do twojego życia.

Gorąco zachęcam do stosowania hawajskiej praktyki Ho’oponopono. To bardzo prosta i krótka modlitwa: przepraszam, proszę wybacz mi, dziękuję, kocham cię. Możesz skierować ją do eks partnera, czy skłóconych z tobą osób. Możesz też wymawiać ją po prostu, a Wszechświat uzdrowi to, co wymaga uzdrowienia.

Warto też przeczytać książkę Radykalne wybaczanie, autorstwa Colin C. Tipping.

A na koniec… bądź życzliwy i wnoś światło do życia innych!

Życzliwość jest tym, czego potrzeba światu. Od najdrobniejszych gestów, aż po wielkie akty bezwarunkowej miłości i chęci niesienia pomocy. Od czego zacząć? Od uśmiechu! To poprawi nastrój nie tylko twój, ale też mijanych osób. Kto wie, może ktoś zakocha się w twoim uśmiechu.

Bądźmy wyrozumiali dla siebie nawzajem. Nie mamy wpływu na zachowania innych, ale mamy wybór, co do naszej reakcji. Swoją postawą pomnażajmy miłość i życzliwość w świecie. Dzielmy się dobrym słowem, komplementem, swoim czasem, talentami, własnoręcznie przygotowanymi z miłością posiłkami lub prezentami. W ten sposób dobro wróci do nas w najbardziej niespodziewanym momencie.

Warto też popracować z czakrą serca oraz nosić przy sobie kwarc różowy. Otaczaj się zielonym i różowym kolorem, afirmuj bezwarunkową miłość i spędzaj czas na łonie natury.

Arunika

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** MIŁOŚĆ *** najpiękniejsze uczucie świata!

Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

W planie zajęć między innymi:
* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?
* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy – w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!
* Co to jest zakochanie?
* Jak pokochać… siebie? I dlaczego to takie ważne?
* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie – po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?
* Soul Mates, czyli związki Dusz – jak przywołać do swojego życia taką relację?
* Jak sprawić, by Miłość… urosła?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj… ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram