Magiczna Mobilizacja. Zbierz Energię do działania!

MAGICZNA MOBILIZACJA. Zbierz Energię do działania!

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MagicznaMobilizacja2018

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Wiesz, co pragniesz zrobić, ale brakuje Ci Mocy, by mogło się to wydarzyć? Brak energii nie pozwala Ci zaplanować w życiu niczego nowego? A może masz sporo ambicji, ale samo myślenie o nich już z miejsca czyni Cię zmęczonym?

Ostatnie tygodnie nie rozpieszczały nas planetarnie. Energetyczne zderzenie sześciu planet w ruchu wstecznym uczyniło lipiec i sierpień wyjątkowo wymagającym czasem. Zamiast planowanych ekspansji – kompletne wyciszenie, zamiast eskalowania Mocy – cofnięcie się do własnego wnętrza i nierzadko nieentuzjastyczne wnioski, podszyte wzmocnioną autokrytyką. Merkury w retrogradacji przytrzymał nas na obwodzie poza bezpośrednią komunikacją, Mars w odpływie sił dał zdecydowanie mniej “prądu” do działania i spowolnienie wszystkich procesów, dodatkowo przekładający się na kolejne miesiące wpływ wakacyjnych zaćmień wyjął nam możliwość logicznego planowania w oparciu o dobrze znane reguły. Innymi słowy – wszystko, co do tej pory wydawało nam się normalne, zwyczajne i skuteczne na moment wzięło “urlop” i nie tylko nie chce wrócić do pracy na pełnych obrotach, lecz wyraźnie odbieramy sygnały, że działać jak za starych, przedurlopowych czasów nie zamierza.

Gdy planety retrogradują, ich działanie na Ziemię zmienia się – zamiast rozdawać hojnie swoje błogosławieństwa, redefiniują w nas swoje Moce. Skłaniają, by jeszcze raz coś dokładnie przemyśleć, fokusują na wewnętrznych przeżyciach, skłaniają do przyjrzenia się sobie pod mikroskopem i wprowadzenia poprawek. W większości czujemy się wówczas bezbronni, niewsparci przez żaden z kosmicznych pływów, pozostawieni sami sobie. Ten ważny, choć przeważnie nieulubiony dla większości, moment roku już niemalże za nami. Niemalże, bo po wtorkowym wyjściu Marsa z powrotem do ruchu prostego odnaleźliśmy ponownie trampolinę do entuzjazmu i powoli przypominamy sobie siebie w pełnej swojej emanacji, ale od stylu tego wyjścia zależą kolejne miesiące naszego życia – jeśli zrobimy to niezdecydowanie, rozpędzające się planeta nie zabierze nas w wibracyjną podróż na Szczyty. Zamiast tego spowodować może narastający niepokój, poczucie niezdążenia, spotęgowane uczucie bycia pod powierzchnią zaległości. I dlatego tez postanowiliśmy pomóc Wam w tym przejściu.

By jesień była dla wszystkich czasem owocowania i plonów, warto energetycznie domknąć cały numerologiczny rok (początkiem nowego cyklu jest w tym roku data 9 września) – od podziękowania sobie za wszelkie sukcesy, po wyciągnięcie wniosków z porażek i nauczenie się od siebie najskuteczniejszych sposobów. Nie istnieje w życiu ludzkim takie pojęcie, jak “czas zmarnowany”. Nawet, jeśli spędziliście część roku niezgodnie ze swoimi oczekiwaniami, jest w Waszych doświadczeniach wartość i nauka. Zauważenie ich jest pierwszym krokiem do spokoju a zarazem koniecznością, jeśli planujemy podążać w życiu w spójności i zgodności wszystkich swoich aspektów. Przejście wartości liczbowej roku z trudnej jedenastki do rozrywkowej i łączącej punkty trójki może być dla Ciebie pełnym sukcesem tylko wówczas, gdy z wyrozumiałością spojrzysz na siebie i pozwolisz sobie na mniej restrykcyjny wachlarz zakazów, nakazów i powinności. A w miarę rozpoznania w sobie swoich świetlistych cech narodzi się w Tobie również Szczęście i Radość z powodu tego, że jesteś dokładnie w tym punkcie swojego Życia. By to mogło nastąpić, warto podsumować ostatnie 12 miesięcy oraz – cokolwiek taki remanent dni przyniesie – uczynić z nich fale energii do wejścia w nowy okres.

I to właśnie będziemy robić podczas naszego niedzielnego spotkania.

Moc Mobilizacji to spotkanie magiczne, podczas którego dowiesz się, skąd czerpać energię do codziennych działań, jak tworzyć na bieżąco motywację do potrzebnych działań, jak pomagać sobie Magią w przypadkach, w których potrzebujemy więcej Mocy oraz którędy prowadzić ze sobą wewnętrzny wątek, by wszystko, co się wydarza, było dla nas pomocą, a nie przeszkodzą.

W planie zajęć między innymi:

* Co stanowi Twoją Moc na co dzień – wewnętrznie i zewnętrznie;
* Sojusznicy i Przeciwnicy Twojego działania – co Ci pomaga, co Ci przeszkadza w osiąganiu celów;
* Biochemia organizmu a chroniczne zmęczenie – jak pomóc sobie ziołami i suplementami (prosty wiedźmi “niezbędniczek”)
* Jak uniknąć depresji jesiennej i stanów zawieszenia?
* Codzienne rutyny i patenty na utrzymanie energii w odpowiedniej jakości i ilości
* Mobilizatory – czyli Twoje własne zaklęcia na przywołanie się do działania na najwyższym obrotach
* Jak pomóc sobie… Magią?

Nasze szkolenie podsumowane będzie oczywiście Rytuałem Anielskim, który – tym razem – będzie wyjątkowo uniwersalny. Polecamy używać go w każdym momencie, gdy będzie Wam potrzebna eskalacja energii w jakimś temacie. Można wykonać go całościowo, pod kątem bieżącego etapu życia i wszystkich swoich działań. Można punktowo, by zasilić określone działanie. Każdorazowe uruchomienie Rytuału woła energię Natury i Kosmosu do skupienia w intencji, którą wybierzesz. Możesz przejść Rytuał wizyjnie, minuta po minucie, obserwując przestrzenie w które wchodzisz i doświadczając w pełni połączenia z anielskimi energiami, które prowadzą proces. Możesz również zasnąć, a samą wyrażoną Wolą i faktem przepływania przez Ciebie dźwięku Energia dokona kumulacji i wyzwolenia w wybranym przez Ciebie kierunku. Z uwagi na to, że z pewnością będziecie używali Rytuały wielokrotnie, otrzymacie w nim parę niespodzianek. Każde lustro w nim widoczne przeprowadza przez granicę Czasu i Przestrzeni – może być więc droga do odnalezienia danych inkarnacji. A każde zawołanie o Klucze i Wskazówki da Wam najbardziej bieżące pomoce od Istot Anielskich, których możecie potrzebować. Jest to również jedno z tych działań magicznych, w których każdy odnajdzie zakres oddziaływania właściwy dla siebie.

Jeśli jesteś Czyniącym i ewoluujesz w Magii, ucenniając się w kolejne rytualne doświadczenia, z pewnością zauważysz w nim więcej niż osoba która dopiero zaczyna. Co nie zmienia faktu, że spektrum aktywności Rytuału Anielskiego jest w tym przypadku tak szerokie, że nawet osoby kompletnie “nowe” w temacie będą w stanie poczuć prowadzenie i – przede wszystkim – zauważą wyraźną manifestację efektów w swoim codziennym życiu.

Rytuał przeprowadzony zostanie w energiach Archanioła Michaela, Archanioła Metatrona i Archanioła Haniela. Ich Moc będzie dla nas wsparciem i osią, to ich Promienie wpuszczą nas głębiej w doświadczanie. Pozwól sobie na to, by spojrzeć na siebie pod kątem istniejącej w Tobie boskości. By zauważyć i poczuć, co jest w Tobie ważne, czym pulsuje Twoje Światło, o czym istniejesz. Pozwól sobie zaakceptować anielską pomoc dla Twoich planów i Marzeń. Jeśli ich spełnienie pomnoży w tym świecie radość i Uśmiech, Aniołowie z chęcią CI pomogą! Wystarczy, że otworzysz się i dasz im szansę.

Mamy również niespodziankę dla wszystkich posiadaczy Księgi Magii – nie tylko z tego roku, ale również z lat poprzednich. Zdajemy sobie sprawę, że w tym roku nie wystarczyło dla wszystkich, więc – uznając zasadność Waszej prośby – każdy, kto podeśle do nas zdjęcie swojej własnej Księgi Magii z roku 2016, 2017 lub z obecnego roku otrzyma możliwość udziału w webinarze za połowę ceny. Jedna prośba – miejcie wówczas swoje księgi przy sobie i pozwólcie również ich Magii zadziałać. Są potężne!!!

Wystarczy wysłać nam zdjęcie własnej Księgi na adres webinarksiega@akademiaducha.pl. Nie musi ono ukazywać twojej tożsamości – niech będzie artystyczne lub takie jak czujesz, niech ukaże czym dla Ciebie jest Księga lub po prostu potwierdzi, że pracujesz w oparciu o Wiedzę z niej. W odpowiedzi na maila otrzymasz link do webinaru za połowę jego kwoty. W taki Dzień nic nie powinno przeszkadzać Ci w połączeniu się z Magią – dlatego też pozwól sobie, by wydarzyło się dla Ciebie najpiękniej!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MagicznaMobilizacja2018

Jeśli masz pytania techniczne odnośnie webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram