Złoto miodowe bogactwo – inspiracje wiedźmy Anji

miodowe

Przygotuj litr naturalnego miodu, garść liści laurowych, opakowanie ziela angielskiego i cynamonu oraz wodę z Miejsca Mocy (doskonałe będą miejsca o energii maryjnej, jak Lourdes, Częstochowa bądź Medjugorie, ale może być również woda źródlana/oligoceńska/mineralna, którą uprzednio oczyściłeś kamieniami szlachetnymi).

Do tego sznurek naturalny (około pół metra) i 8 ptasich piór (jeśli masz możliwość, niech każdy z nich będzie innego gatunku). W Nów zedrzyj z miodu wszelkie plakietki, upewnij się, że słoik jest czysty na zewnątrz i odkręć go, po czym wrzuć ziele, wawrzyn, cynamon i wlej wodę, a przed zakręcaniem słoika wrzuć do niego złoty pierścionek, monetę lub napis „Prosperity”. Następnie potrząsaj słoikiem, by miód i inne składniki utworzyły mieszaninę. Weź pióra i otul nimi słoik, przewiązując go sznurkiem tak, by stworzyć trwałą konstrukcję. Gdy Twoje dzieło będzie gotowe, odkręć słoik i weź pierwszy łyk miodu z zaklęciem, mówiąc: „Dziękuję za całą obfitość, która było mi dane odczuć w tym życiu. Wyciągam dłonie do Słońca po więcej, gdyż cieszy mnie ona i daje możliwości”. Po czym zakręć słoik, połóż świecę z pszczelego wosku na jego zakrętce i ją odpal. Możesz wizualizować, jak wraz z blaskiem płomienia po Twoim pokoju rozlewa się złoto, dojrzałość i bogactwo. Ten czar zaprasza pieniądze oraz wszelką obfitość w energii i w materii.

Za każdym razem, gdy będziesz potrzebować pieniędzy albo szczęścia w dziedzinie Prosperity napij się miodu z dodatkami i poczuj, jak idealne rozwiązanie Twojej sprawy rozpływa się po Twoim organizmie, płynie w Tobie wraz z krwią i ostatecznie dociera do Twojego serca, które – złotym kolorem – prześle do Ciebie informacje i wskazówki, by energie Prosperity wspierały Cię najlepiej, jak to możliwe! UWAGA: można ten czar wykonać dla kogoś, ale należy przekazać mu słoik z miodem (wraz z informacją, jak z niego korzystać) dopiero w dniu urodzin tej wybranej przez Ciebie osoby!

Więcej magicznych zaklęć i czarów znajdziesz TUTAJ. A jeśli chcesz nauczyć się sztuki magicznej i rozpocząć niesamowitą podróż w głąb fascynującego świata czarów, wiedźm, zaklęć i duchowej wiedzy, to weź udział w szkoleniu on-line: Jak wejść na ścieżkę magiczną?

Wiedźma Anja

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *