5 oznak, że wkrótce twoje życie ulegnie ogromnej zmianie

zmiana

Są w życiu chwile, kiedy myślimy, że wszystko się rozpada. Przestajemy wierzyć, że w takich momentach jak ten, kiedy czujemy się beznadziejni i w punkcie, z którego nie ma powrotu, życie wróci na swoje miejsce.

Zmiana nie zawsze jest mile widziana, ale jest nieunikniona i często, gdy uważamy, że nasze życie jest kompletnym chaosem, dzieje się tak dlatego, że wszystko jest organizowane w celu zsynchronizowania z naszymi prawdziwymi celami, pasjami i pragnieniami.

1. Rzeczy, których nie lubisz, stały się nie do zniesienia.

Nie ma nic gorszego niż rozdrażnienie. Pojawia się niespodziewanie, jak komar podczas snu, i zaczyna swędzieć, powodując, że drapiesz skórę, aż zacznie krwawić.

Kiedy drobne, pozbawione znaczenia rzeczy w życiu zaczynają cię dręczyć, bądź pewny, że wkrótce nastąpi zmiana. Jest pewna ilość negatywności, z którą możemy sobie poradzić, zanim ostatnia kropla przepełni czarę goryczy. Coś pęka i zaczynamy działać.

Może cię również zainteresować artykuł: Wszystko, co dostajesz za darmo, tworzy dług wobec Wszechświata

rozwoju

Źródło: pixabay.com

2. Czujesz się zagubiony. 

Najlepszym sposobem na odnalezienie siebie jest zatracenie się. Wszyscy słyszeliśmy te słowa. Brzmi trochę jakby na wspak, ale tylko do momentu, gdy dowiemy się, dlaczego. Kiedy jesteś zagubiony, nie masz kierunku, a kiedy nie ma kierunku, nie ma pragnienia.

Kiedy nie ma pragnienia, nie potrzebujesz niczego, a kiedy niczego nie potrzebujesz, wtedy twoja dusza zaczyna mówić.

Nawet jeśli sprawy wymkną się spod kontroli, w takiej chwili jesteś w doskonałej dyspozycji, by zaakceptować wszystko, co twoje serce całkowicie i bezwarunkowo próbuje ci pokazać. Podążasz teraz nową ścieżką i być może naprawdę potrzebujesz radykalnej zmiany, która pomoże ci zsynchronizować umysł, ciało, serce i duszę.

3. Opuszczasz inkubator. 

Czy zauważyłeś kiedyś, że są okresy, w których twój harmonogram jest całkowicie wypełniony przygodami, imprezami z przyjaciółmi i rodziną oraz podróżami do punktu, w którym czujesz, że ledwo nadążasz? Z drugiej strony, resztę roku spędzasz w izolacji, a nawet w depresji, przechodząc przez głęboką introspekcję.

Długość tych cykli jest różna, ale wszyscy przechodzimy przez zmiany pędu w ciągu naszego życia. Potrzebujemy tych cykli, aby ukształtować naszą perspektywę świata. Chwile spędzone na introspekcji zapewniają nam rozwój emocjonalny, psychologiczny i duchowy, podczas gdy zewnętrzne impulsy manifestują się jako nowe doświadczenia, podróże i poszerzanie horyzontów. Kiedy wychodzisz z okresu inkubacji wewnętrznej, masz wrażenie, że się odradzasz.

Oznacza to, że nie spieszyłeś się, aby naładować baterie, cofnąć się o krok i ponownie ocenić rzeczy i ludzi, którzy cię otaczają, aby wyznaczyć kolejny cel i wytyczyć nową ścieżkę prowadzącą do lepszego życia.

4. Czujesz się jednocześnie przestraszony, podekscytowany i niespokojny. 

Etap inkubacji, przez który przechodziłeś, w końcu dobiegł końca i teraz masz nowy kurs w życiu. Więc, co dalej? Kiedy coś jest jednocześnie przerażające i ekscytujące… powinieneś iść i to zrobić.

Zrób krok, ponieważ na pewno czujesz, że wydarzy się coś wielkiego, co już zaczyna nabierać tempa. Nie masz pojęcia, czego się spodziewać, ale czujesz, że jesteś na dobrej drodze i nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, co na ciebie czeka na końcu tunelu.

W takich momentach nie ma sensu robienia wielkich planów, ponieważ prawdopodobnie zostaną unieważnione lub przełożone, a to tylko przyprawi cię o bóle głowy i frustrację. Postawiłeś swój cel, ale energie wciąż się wyrównują, gdy wiele możliwych wyników się rozmywa. Musisz zbadać i ocenić każdy z nich, zanim zdecydujesz się podążać ścieżką, którą już wybrało twoje wyższe ja. Bądź cierpliwy, pozostań otwarty i idź z prądem. To ekscytujące czasy.


Buteleczkę-wisiorek z koralem, którego energia wspiera pozytywne zmiany, znajdziecie w naszym sklepie


5. Synchroniczność. 

Czy jest coś lepszego, niż subtelne wskazówki pozostawione przez wszechświat, wskazujące, że jesteś na swojej prawdziwej ścieżce? Synchroniczność służy jako delikatne zapewnienie, że twoje działania, myśli i uczucia są zestrojone z twoim wyższym ja.

Kiedy będziesz gotowy przejść poważną zmianę, będziesz widzieć cyfrę 5 wszędzie, gdzie się obrócisz. Cyfra 5 to najwyraźniejszy znak, mówiący że musisz zmienić siebie lub rzeczy wokół siebie, ponieważ przechodzisz przez czasy zmian, który odmieni cię na zawsze.

Niemniej jednak zmiana nigdy nie powinna być postrzegana jako pozytywna lub negatywna, jest po prostu konieczna i na pewno się wydarzy.

05:55 Czas się obudzić, Neo.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak rozwijać własną praktykę duchową w 5 łatwych krokach


Źródło: consciousreminder.com/2017/01/07/5-showing-signs-life-undergo-massive-change

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram