Jakie jest znaczenie liczb 11:11 w odniesieniu do miłości?

znaczenie liczb 11:11

11:11 jest ważnym ciągiem liczb w naszym Wszechświecie. W rzeczywistości reprezentuje wiele różnych rzeczy, które zależą od kontekstu. Jednak jedną z najczęstszych reprezentacji jest prawdopodobnie idea synchroniczności.

W rzeczywistości synchroniczność jest tym, w jaki sposób nasz Wszechświat pokazuje nam drogę. Interesującym tego przykładem może być sytuacja, w której planujemy zadzwonić do kogoś i nagle ta osoba sama do nas dzwoni. Kiedy przez jakiś czas nie widzieliśmy naszego starego przyjaciela i zastanawiamy się, gdzie on jest, a potem spotykamy go nieoczekiwanie, jest to kolejny przykład tego zjawiska.

Synchroniczność jest małym uniwersalnym znakiem, który mówi, że musimy zwrócić szczególną uwagę na duchowość w naszym życiu, w nadchodzących dniach lub tygodniach.

Połączenie 11:11 z synchronicznością

Ten numeryczny wzór jest ważny, gdy mówimy o synchroniczności, ponieważ jest uważany za najbardziej znaczący znak, który pochodzi od Wszechświata. Liczbowe i duchowe powody, dla których ten ciąg cyfr jest prawdopodobnie najbardziej widocznym uniwersalnym znakiem, są liczne. Istnieją również tak zwane przyczyny praktyczne.

Na przykład, ten wzorzec liczbowy może pojawić się na naszym zegarze, tablicach rejestracyjnych lub w numerach telefonów, a nawet w inny sposób. Wzór ten może budzić wątpliwości, nie wiadomo bowiem czy jego częste pojawianie się nie jest po prostu wynikiem powszechności jego występowania. To jednak nie ma takiego znaczenia, bo w jak wielu miejscach by się nie pojawiał, ty zaczniesz go zauważać dopiero wtedy, gdy będziesz na to gotowy, gdy Wszechświat będzie ci chciał coś powiedzieć.

Połączenie 11:11 z miłością

Kiedy Wszechświat zacznie synchronizować naszą uwagę z częstymi i licznymi prezentacjami wzoru numerycznego, należy uznać że jest nam komunikowane, aby przygotować się na konkretne duchowe wydarzenie lub skupić się na własnym wnętrzu, by je uporządkować.

Będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę także na inne synchronizacje. Takie synchroniczności mogą również wskazywać na szczególny rodzaj duchowego wydarzenia – odkrywanie miłości.

Kiedy zwracamy szczególną uwagę na wszystko, co nas otacza, lub gdy szukamy synchronizacji składającej się z numerycznego wzorca 11:11, może pojawiać się też inny wzór. Zaczniemy dostrzegać więcej par na ulicy, okazywanie miłości, więcej seksualności i romantycznych aktów innych osób. To nie jest zbieg okoliczności, to Wszechświat, który próbuje nam powiedzieć, że spotkamy wyjątkową osobę.

Połączenie 11:11 z bliźniaczymi płomieniami

Oznacza to, że ​​zaraz spotkamy tak zwanego bliźniaczego partnera, bliźniaczy płomień.

Związek pomiędzy 11:11 a naszym bliźniaczym płomieniem jest wyjątkowy. Dwie zwierciadlane liczby, 11 i 11, są odzwierciedleniem lustrzanych dusz bliźniaczych płomieni, podczas gdy cały ciąg liczb ma pewne właściwości, które odzwierciedlają ich związek – miłość, uczciwość, otwartość, a także jedność.

Tak więc, doświadczając synchroniczności z tym ciągiem liczb, powinniśmy zwrócić większą uwagę na inne synchroniczności, które pokazuje nam Wszechświat i przygotować się na duchowe wydarzenie, które będzie miało istotny wpływ i znaczenie dla naszego życia – spotkanie z bliźniaczym płomieniem.

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** MIŁOŚĆ *** najpiękniejsze uczucie świata!

Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

W planie zajęć między innymi:
* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?
* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy – w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!
* Co to jest zakochanie?
* Jak pokochać… siebie? I dlaczego to takie ważne?
* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie – po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?
* Soul Mates, czyli związki Dusz – jak przywołać do swojego życia taką relację?
* Jak sprawić, by Miłość… urosła?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj… ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!

Źródło i grafika: consciousreminder.com/2019/01/07/whats-the-meaning-of-1111-regarding-love/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Jakie jest znaczenie liczb 11:11 w odniesieniu do miłości?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram