Znaki świadczące o tym, że połączyłeś się ze swoją Wyższą Jaźnią

Wyższą Jaźnią

Już w Starożytności poszukiwano sposobów na łączenie się ze swoją Wyższą Jaźnią. Różne praktyki znane są ludzkości od wielu wieków. Jeśli jednak myślisz, że są one dostępne tylko nielicznym – zdziwisz się. Niektóre z nich są całkowicie proste i dostępne każdemu z nas od ręki. Przecież cała wiedza jest już w nas. Oto najpopularniejsze sygnały mówiące o połączeniu z Wyższą Jaźnią.

Czym jest Wyższa Jaźń

Wyższa Jaźń to niefizyczna część ciebie, czysta świadomość oderwana od różnego rodzaju wbudowanych programów, mająca szerszą perspektywę na życie niż nasz umysł. Jest bezpośrednio połączona ze Źródłem i najbardziej prawdziwą wersją nas samych. Potrafi ściągać informacje z wyższych poziomów i przetłumaczyć je w zrozumiały dla nas sposób. Widzi wszelkie dostępne drogi, zna nasze powołanie, wie jak zapewnić nam wszystko, co potrzebujemy. Zna wszystkie odpowiedzi i rozwiązania wszystkich problemów. Wie po co doświadczamy danych sytuacji i co może dobrego to dla nas przynieść. To jej oczami możemy zrozumieć życiowe lekcje i wreszcie odrobić je bez konieczności powtarzania kolejny raz trudnego emocjonalnie materiału. Tak jak napisałam we wstępie – cała wiedza jest już w nas. To Wyższa Jaźń kreuje idee i tworzy nasze życie, mózg jest tutaj odbiornikiem, a umysł postrzega rezultaty tego, jako rzeczywistość. Choć można wpaść w pułapkę myślenia, że to właśnie umysł kreuje to wszystko. Nie – on jest tylko odbiornikiem, a rozmyślanie nad tym, jak rzeczy dzieją się, jest wyczerpujące i bezsensowne. Potrzebujemy zaufać swojej Wyższej Jaźni i nauczyć się współpracować z nią. Wszystko, co wydarza się w naszym życiu, może być też zinterpretowane jako przekleństwo lub jako błogosławieństwo. Trzymanie się tej drugiej wersji jest dużo zdrowsze i korzystniejsze dla nas samych.

To, co oddziela nas od głosu Wyższej Jaźni to natłok myśli, rozgorączkowany umysł i zalew emocji jako reakcja na ten stan. To jednak nie wszystko, w dzisiejszych czasach mamy też przebodźcowanie, hałas, media społecznościowe, używki, telewizję, prasę, jak i głosy tak wielu autorytetów dostępne na wyciągnięcie ręki – wszystkie te przeszkadzajki oddzielające nas od nas samych i burzące wewnętrzną ciszę.

Tyle w temacie tego, co nas oddala. Co może nam pomóc przybliżyć się do siebie? Medytacja, joga, treningi mindfulness, prowadzenie pamiętnika, przebywanie na łonie natury, przebywanie w ciszy, spotkania w kręgach, bieganie, taniec, malowanie. Bycie offline. Bycie uważnym. Wyciszenie się. Zadawanie pytań i otwartość na napływ odpowiedzi, bez presji znajdowania ich na już.

Może cie również zainteresować artykuł: Dusza to mięsień jak każdy inny – przećwicz ją i wzmocnij!

ZNAKI POŁĄCZENIA SIĘ Z WYŻSZĄ JAŹNIĄ

  1. Akceptujesz siebie i dajesz sobie przyzwolenie

Znasz siebie, swoje mocne i słabe strony, swoją przeszłość, błędy i porażki i akceptujesz siebie w pełni. Wierzysz też w siebie i ufasz, że jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym masz być dla swojego najwyższego dobra. Są sprawy, których nie rozumiesz, wtedy zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedzi, które potrzebujesz. Twoim jedynym zadaniem jest sprecyzować pytanie, zadać je w ciszy i po prostu czekać na odpowiedź. Bez wysiłku, strachu i nerwów. I tak właśnie robisz.

  1. Podążasz swoją życiową drogą

Bez względu na modę, opinię innych (w tym twoich bliskich), koszty jakie należy ponieść – podążasz swoją drogą. Gdy nie wiesz, co dalej – siadasz i pytasz siebie. Wewnętrzny głos bywa zaskakujący, dzięki temu wiesz, że naprawdę dba o ciebie. Możesz na przykład usłyszeć od niego, aby skupić się na nawiązywaniu przyjaźni, mniej pracować i podnosić jakość swojego bycia (a nie status materialny).

  1. Przestajesz forsować się z życiem

Wiesz już, że wszystko dzieje się we właściwym czasie. Rozumiesz swoją przeszłość, potrafisz spokojnie czekać i ufasz sobie. Nie martwisz się o przyszłość. Żyjesz w harmonii i w zgodzie ze sobą, w przeświadczeniu o byciu prowadzonym przez swoją Wyższą Jaźń i o realizacji tego, co służy tobie i innym.

  1. Odczuwasz w pełni swoje emocje

Robisz to z otwartością, aby cieszyć się ich pełnym spektrum. Wiesz, że emocje manifestują się poprzez twoje serce i po prostu pozwalasz im przepływać. Nie odcinasz się od nich, nie odwracasz głowy, rozumiesz, że nie ma w tym żadnej kontroli do stracenia, po prostu odczuwasz je w pełni i pozwalasz płynąć im dalej. Emocje to również twoje drogowskazy o tym jak się czujesz i czy podążasz we właściwym kierunku. Uczysz się wyłapywać subtelne sygnały.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak uwolnić emocje nagromadzone w ciele

  1. Postrzegasz czas nielinearnie

Nie wszystkie kultury na świecie posiadają czas przeszły, przyszły i teraźniejszy. Wiesz o tym, że linearność to tylko pewien twór. Kiedy pozwalasz pozytywnym chwilom przewijać się przez twój umysł, wiesz że tworzysz je w chwili obecnej, masz świadomość ich oddziaływania na ciebie i twoją przyszłość. Nie potrzebujesz trzymać się kurczowo przeszłości, wiesz że jest ona częścią twojego Teraz. Zamiast zamartwiać się o jutro, żyjesz w nieustannym Teraz, które łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

  1. Przestajesz projektować

Zamiast nosić w sobie stare rany i projektować powtarzające się schematy rzeczywistości, czy nieadekwatne do danego momentu reakcji – żyjesz w chwili obecnej. Poszukujesz nowych doświadczeń i lubisz zaskakiwać się nimi. Wiesz, że masz wpływ na swoje życie i kreujesz je w sposób świadomy. Myśląc o przyszłości, zapominasz o negatywnych doświadczeniach przeszłości, dzięki czemu pojawiające się przed tobą rezultaty są nowym doświadczeniem.

  1. Przestajesz zbawiać ludzi wokół, zamiast tego wnosisz radość i miłość do otoczenia

Znasz siebie. Wiesz, co cię uszczęśliwia i dokąd chcesz zmierzać. Potrafisz znaleźć pozytywne aspekty we wszystkim, co ci się przytrafia. Dzięki temu tworzysz radosne środowisko. Rozumiejąc czego pragniesz i jak to osiągnąć, z lekkością manifestujesz to, co pragniesz. Opierasz się na swojej wiedzy i roztaczasz wokół siebie energię miłości, radości i spokoju. A to inspiruje innych! Nie potrzebujesz jednak na siłę ich zbawiać, wiesz że oni również podążają własną drogą. Kiedy przyjdzie na nich pora, oni również dojrzeją do wiedzy, którą noszą w sobie. Szczęście wypełnia cię, a życie jawi się jako ekscytująca przygoda. Wiesz po co wstajesz rano z łóżka i nie możesz doczekać się na to, co przyniesie nowy dzień. To właśnie smak życia podążania za swoim wewnętrznym głosem!

Może cię również zainteresować artykuł: Czy w tobie, kobieto, kryje się cygańska dusza? 10 cech, które o tym świadczą

Arunika


Źródła:
mariuszalin.pl/czym-jest-wyzsza-jazn-bashar/
globalneprzebudzenie.wordpress.com/2019/02/18/twoje-wyzsze-ja-ma-ci-mnowstwo-do-przekazania-wycisz-sie-aby-usprawnic-komunikacje-miedzy-wami/
consciousreminder.com/2019/03/10/8-signs-indicating-that-you-are-merging-with-your-higher-self/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram