Proste oznaki, że twoja energia jest niezrównoważona!

energia

Jeśli chcemy osiągnąć sukces, niezależnie od tego, czy myślimy o sukcesie zawodowym, rodzinnym, osobistym, czy duchowym, to niezwykle ważne jest, aby zapewnić balans i równowagę pomiędzy kobiecą i męską energią. Gdy jednej z nich będzie za dużo w twoim układzie energetycznym, to twoje życie może popaść w chaos. Przeczytaj o prostych znakach, na które należy zwracać uwagę i które świadczą o dysharmonii między Yin a Yang. 

Twoje racjonalne myślenie, logika, świadomość, pragnienie struktury i dyscypliny pochodzą od męskiej energii w twoim wnętrzu. To jest ostrożna, rozsądna część ciebie. To ta część, która zawsze mówi ci, byś trzymał dystans lub czegoś nie robił.

Z drugiej strony, twoja kreatywność, instynktowne, intuicyjne myśli i inspiracje wynikają z twojej kobiecej energii. To ta lekkomyślna, żądna przygód strona, która zawsze zachęca cię do mówienia “tak”.

Obie są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Na przykład, jeśli dostaniesz projekt do wypełnienia w pracy i połączysz swoją natchnioną kreatywność (kobiecą energię) z logicznym, przemyślanym planem (męską energią), wszystko wykonasz płynnie. Jeśli jednak jest za dużo jednego, a za mało drugiego, wynik może nie być zadowalający, a sama praca bardzo męcząca.

Może cię również zainteresować artykuł: Energetyka kobiety a energetyka mężczyzny, czyli jak zrównoważyć energię męską i żeńską, by stać się Pełnią

horoskop

Źródło: pixabay.com

Czym charakteryzują się zaburzenia równowagi między energią kobiecą a męską?

Za dużo kobiecej energii

 1. Niemożność skupienia i tendencja do łatwego rozpraszania uwagi.
 2. Choć nie udaje się ukończyć jednego projektu, czy dobrze opanować jednej umiejętności, to już próbuje się kolejnych rzeczy, żonglując nimi bez końca.
 3. Najpierw się na coś zgadzasz, a potem tego żałujesz.
 4. Masz trudności w podejmowaniu decyzji i często ubolewasz nad nimi, rozmyślając o nich przez dni, tygodnie lub miesiące przed (i po) ich zrobieniu.
 5. Jesteś niezorganizowany i ciągle coś gubisz.
 6. Ciągle o czymś zapominasz, o obowiązkach, spotkaniach, potrzebnych faktach itp.
 7. Brakuje ci struktury w życiu, nie planujesz, nie radzisz sobie z organizacją dnia.

Za dużo męskiej energii

 1. Obawa przed podejmowaniem ryzyka, nawet jeśli wiesz, że jest to właściwe dla ciebie i może prowadzić do wielkich rezultatów.
 2. Mówisz „nie” pojawiającym się okazjom, i potem tego żałujesz
 3. Czujesz, że musisz wszystko skrupulatnie planować i czujesz się bardzo zestresowany, jeśli coś nie idzie po twojej myśli.
 4. Inni uważają cię za sztywnego i nieelastycznego.
 5. Nie uzyskujesz żadnych prawdziwych zmian w swoim życiu (choć być może próbowałeś) i często trzymasz się tych samych nawyków, nawet jeśli ci nie służą.

Wisiorki Yin Yang z masy perłowej oraz wiele innych wisiorków znajdziesz w naszym sklepiewisiorek yin yang


Za mało energii w ogóle

 1. Bez względu na to, ile próbujesz, nie udaje ci się niczego w życiu zamanifestować.
 2. Inni często cię ignorują lub przeoczają.
 3. Brakuje ci prawdziwej mocy, i czujesz, jakbyś stale pracował na rachunek innych własnym kosztem.
 4. Przyciągasz często negatywnych ludzi, w tym wampirów energetycznych.
 5. Twoje osobiste związki nie działają tak jakbyś sobie tego życzył.
 6. Trudno jest ci dotrzeć i połączyć się z tymi, których uwagi i towarzystwa chcesz, mimo że starasz się jak najlepiej potrafisz.

Aby utrzymać (lub przywrócić) równowagę obu energii, ważnym jest, by objąć obie strony swojej osobowości i pozwolić, aby każda świeciła równo swoim blaskiem wspaniałych cech.

Źródło: soulandspiritmagazine.com/boost-your-energy-2

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram