Zrozumienie Organizmu [webinar]

Zrozumienie Organizmu. Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę

[webinar]

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 77 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Zrozumienieorganizmu

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Spotykamy się tym razem w energiach nowiu w znaku Panny. Nadszedł zatem najwyższy czas na porządki, również te wewnętrzne. Panna to uzdrowicielka, zielarka, strażniczka zdrowego stylu życia i dobrych nawyków. Dzisiejsza kumulacja Żywiołu Ziemi w astrologicznym układzie planet daje szczególną możliwość przyjrzenia się temu, w jaki sposób działa nasze ciało i jak możemy najlepiej zintegrować je z Umysłem i Duchem, by doświadczać Życia w pełni swojej Mocy.

***

Z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz więcej Wiedzy – ucenniamy się w informacje o dietach i ćwiczeniach dla Umysłu, zdobywamy wiadomości na temat wzrastania duchowego, zapamiętujemy genialne podsumowania, cytaty, przepisy, zabawy percepcyjne… Ale to wszystko zdaje się… NIE DZIAŁAĆ! Jeśli patrzysz w lustro i widzisz w jego odbiciu tę samą osobę, która nie radzi sobie ze swoją wagą, która nie umie przełożyć wiedzy ezoterycznej na praktyczny efekt, która nie czuje się mocniej w życiu z powodu tego, co osiągnęła duchowo, czas przyjrzeć się procesom przenoszenia informacji i kodowania rozwiązań na drodze Ciało-Umysł-Duch i wprowadzić działania, które – przede wszystkim – przełożą się na natychmiastową SKUTECZNOŚĆ Wolnej Woli. Jak?

Przede wszystkim poprzez ZROZUMIENIE.
Nasze Ciało funkcjonuje na innej częstotliwości niż Umysł, a Umysł – na innej niż Duch. Ale przenikają się one wraz z każdym uderzeniem Serca i każdym oddechem. Istnieje wiele ćwiczeń i metod, które pozwalają na przywołanie całej uważności w obszar Ciała, jak i również wiele sposobów na to, by relokować całą swoją Moc w określony “departament” siebie. Lub po prostu by nigdy jej nie tracić!
Na tych zajęciach dowiesz się, jaką rolę w Tobie jako w jedności posiada Mózg, jakiego rodzaju procesy przebiegają nieustannie w Twoim Ciele, powodując harmonię lub dysharmonię oraz ku czemu dążymy, biorąc pod uwagę zapis w Kryształowych Matrycach. Dowiesz się, jak pracować nad otwarciem pełnego potencjału, czyli nad aktywowaniem 12-niciowego (12-czakralnego) DNA oraz którędy prowadzić swoje codzienne praktyki, by każde zajęcie, którego się podejmiesz, było wzmocnieniem dla procesu.

W programie zajęć między innymi:
* Dlaczego tyjemy bądź chudniemy niezgodnie z Wolą? Tempo organizmu a tempo mentalne,
* Substancje, minerały, rośliny – jak z nimi pracować?
* Ćwiczenia percepcyjne centrujące – by Ciało, Umysł i Duch połączyły się w jeden CUD,
* Optymalizacja Nawyków, deprogramowanie negatywów
* Podstawowe działania z zakresu eskalowania Mocy Osobistej
* Teoria dezintegracji pozytywnej, avatarowanie w celu oddalenia, wypracowanie własnego punktu obserwacji siebie,
* Zapoznanie z technikami postrzegania aury i rozumienia energii,
* Podstawowe drogi uzdrowienia (plus wejście w praktykę podczas Rytuału Anielskiego)

To, czego zamierzam Cię nauczyć, jest tak proste, że aż trudne. Na warsztatach pracować będziemy w trzech etapach. Zajęcia podsumowuje Rytuał Anielski, którego energia podsumuje i scali w nas zdobytą Wiedzę, a także przyczyni się do natychmiastowego wdrożenia tego, co Ty – tak, właśnie Ty – uznasz za ważne i jednoczące dla swojego Ciała, Umysłu i Ducha. Podzczas Rytuału Anielskiego mamy do czynienia z powstaniem połączenia pomiędzy naszą sferą a sferą Istot Wyższych, które nazywamy Przestrzenią Cudu. W momencie, gdy dokonujemy Rytuału, wszystko, co zapisane w Twoim sercu jako intencje, pragnienia, ważności, marzenia i potrzeby jest perfekcyjnie słyszalne przez każdy atom Wszechświata. Jest wyeksponowane, w najwyższej możliwej do osiągnięcia dla Ciebie energii. Jeśli jesteś otwarty, możesz obserwować wizyjnie tę transformację, możesz kompletnie uczestniczyć w tym, co się w czasie Rytuału w Tobie dzieje. Jeśli nie – doświadczasz tych przemian w Ciele bądź, w stanie głębokiego relaksu, otrzymujesz wskazówki do dalszej pracy nad sobą i do znalezienia się na Szczycie Życia.

Rytuał przebiegnie w energiach Archanioła Rafaela, Archanioła Gabriela oraz Archanioła Metatrona. Czas, w którym wykonamy Rytuał, jest przez każdego postrzegany inaczej – nie stresuj się więc, że nie zdążysz poprosić o to, co dla Ciebie ważne. Spisz swoje intencje (list intencyjny) i połóż go na ołtarzu, wnosząc tym samym swoje pragnienia i kierunki w Rytuał. Energia nie ma limitu – jedyne ograniczenia tworzymy sami. Jeśli masz 100 próśb zamiast jednej, efekt uboczny jest tylko jeden – będziesz dłużej pisał.
Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłości Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 77 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Zrozumienieorganizmu

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram