Jak związek z uduchowioną kobietą zmieni twoje życie

kobietą

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak związek z uduchowioną kobietą może wpłynąć na twoje życie? Nie? Może najwyższa pora! Nieważne, czy jesteś już w takim związku, czy dopiero szukasz swojej drugiej połówki, dowiedz się jak to wpłynie na ciebie.

Zamiast kłótni – lekcje

Uduchowiona dziewczyna może wybuchnąć w danym momencie i dać ponieść się emocjom. Może rzucić ci prosto w twarz twoimi niezdrowymi nawykami, wadami, nie przerobionymi schematami. Jednak nie będą to dla niej powody do odejścia. Nie będzie też robiła ci scen, tylko zastanawiała się, jaką lekcję oboje macie do przerobienia. Jeśli coś poszło nie tak, prawdopodobnie oboje przyczyniliście się do tego. Aby był kat, musi być i ofiara. Ona wie, że każde błędne koło, to schemat do przerobienia. Każda silna emocja, to pole do rozwoju i przyjrzenia się sobie. Co mnie tak rusza? Dlaczego pozwalam na takie traktowanie mnie? Jak ja siebie traktuję? Jaki wzorzec miłości wyniosłam z domu rodzinnego? Czego ja chcę? Oczywiście te pytania może też zadać tobie. Jednak nic na siłę, sam zdecydujesz, czy chcesz szukać odpowiedzi. Nie licz jednak, że długo będzie akceptowała twoje toksyczne zachowania. Któregoś dnia po prostu wstanie i odejdzie. Z miłością i z szacunkiem do siebie, ale też bez urazy do ciebie.

Wypełnia ją radość i spokój

Taka dziewczyna nie poszukuje szczęścia na zewnątrz. Wie, że źródło radości i miłości znajduje się w niej samej. Nie szuka winnych, bierze odpowiedzialność za swoje życie. Choćby nie wiem, ile trudów w życiu przeszła, ostatecznie i tak zobaczysz uśmiech na jej twarzy. Oczywiście po drodze będą łzy, dla niej jednak łzy to oczyszczenie. Nie jesteś jej chorobliwie niezbędny do życia, ona po prostu chce z tobą przez nie iść. Prawdopodobnie ta kobieta medytuje, śpiewa mantry, spędza czas na łonie natury, ma swoje pasje, utrzymuje równowagę między pracą, a odpoczynkiem, i dba o dobre relacje z innymi. A przede wszystkim jest zakochana w życiu i każdy nowy dzień traktuje, jak dar! Jeśli zastanawiasz się, czy warto brać z niej przykład, odpowiedź jest prosta – warto!

Może cię również zainteresować artykuł: Niezwykłość samca Omega: co czyni go lepszym od samca Alfa

Źródło: pixabay.com

Bliskość z naturą

Spotkasz ją w lesie i nad jeziorem, w górach i przytulającą się do drzew. Znajdziesz ją w pobliskim schronisku dla zwierząt, albo gadającą do ulicznych kotów. Będzie mówić tobie o Matce Ziemi i chodzić boso po trawie. Będzie dbać o środowisko i prawdopodobnie nie będzie jeść mięsa. Nie pójdzie z tobą do zoo. Za to poznasz z nią okoliczne wegetariańskie knajpki i nauczysz się, że plastik naprawdę nie jest niezbędny w twoim życiu. Zakochasz się we wschodach słońca i uczuciu pieszczenia twoich bosych stóp przez poranną rosę. Może wreszcie zaadoptujesz psa lub zaczniesz wolontariat i będziesz dokarmiać zimą koty. A może po prostu uważnie zaczniesz przebywać na łonie natury, żyć chwilą obecną i autentycznie chłonąć piękno świata.

Na imię jej wdzięczność

Oczywiście to tylko przenośnia, jednak gdyby imię miało opisywać taką kobietę, to z pewnością nazwano by ją wdzięczność. Być może w portfelu nosi listę 100 rzeczy, za które jest wdzięczna. Może ma słoik szczęścia. Codziennie rano z radością wita Słońce, nowy dzień i ciebie. Wie, że nic nie trwa wiecznie. I kiedy ty narzekasz, bo znowu pada deszcz, ona radośnie ściąga kaptur i wystawia twarz ku kroplom wody. Ten deszcz przyniesie obfitość Matki Ziemi, oczyści powietrze, uzupełni zbiorniki wodne. W niektórych częściach świata ludzie modlą się o deszcz. A ty chcesz go przeklinać? Dlaczego? Może po prostu doceń go, przecież i tak nie zmienisz pogody. Opisaną sytuację analogicznie możesz porównać z każdym innym, drażniącym tematem w twoim życiu.

Ma swój świat i chce żebyś ty też go miał

Z taką kobietą nie będzie nudno. Będziesz jednak miał też przestrzeń dla siebie. Ona potrzebuje czasami spędzać czas tylko ze sobą. Lubi od czasu do czasu samotne spacery. Potrzebuje wyjść na kobiecy krąg, gdzie mężczyźni nie mają wstępu lub wyjechać gdzieś z przyjaciółką. Z dala od wszystkich rozmyśla i kontaktuje się ze swoimi emocjami oraz leczy stare rany. Czasem zamyka się na wiele dni, jest wtedy w procesie. Wróci do ciebie jeszcze promieniejsza, radośniejsza, pełna miłości i zaufania do życia, siebie, ciebie i wszechświata. Musisz jednak pozwolić jej skontaktować się ze swoim cieniem i bólem. Poczekaj na nią. I zajrzyj w głąb siebie. Co lubisz? Co chcesz w życiu robić? Z kim chcesz spędzać swój czas? Jakie rany w sobie nosisz? Kiedy ostatni raz przebywałeś w ciszy i rozmawiałeś ze sobą lub swoimi Aniołami? Kiedy ostatni raz odpuściłeś i pozwoliłeś sobie na łzy?

Może cię również zainteresować artykuł: Jakie jest znaczenie liczb 11:11 w odniesieniu do miłości?

Źródło: pixabay.com

Jest autentyczna i żyje w zgodzie ze sobą

Jej podstawowy kompas w życiu to własne serce. Autentyczność i szczerość są bardzo ważnymi dla niej wartościami. Jest spontaniczna i nie przejmuje się tym, co pomyślą inni. Śmieje się często. Robi to, co sprawia jej przyjemność, lub jest dla niej rozwojowe. Oczywiście nie zawsze. W końcu jednak uczy się na błędach i idzie do przodu. Bez żalu, bez rozpamiętywania i silnego przywiązania. Jej podstawowa zasada to “Let it go”, czyli odpuść. Nie pchaj się tam, gdzie cię nie chcą, Wszechświat ma dla ciebie coś lepszego. Nie zatrzymuj tych, którzy muszą odejść, bo torujesz drogę nowym relacjom. Nie tkwij w miejscach, które ci nie służą. Nie trać czasu na pracę, która nie daje ci satysfakcji. Nie odkładaj marzeń na później. Nie chowaj urazy. Po prostu słuchaj swojej duszy i czyń dobro. Nieś radość i miłość w świat. Wykorzystuj swoje talenty i odkrywaj nowe pasje, nowe miejsca i nowych ludzi. Życie to fascynująca przygoda, a nie kara.

Związek uduchowionych ludzi jest piękną, wspólną ścieżką. To czas czułości i rozwoju, wspólnych poszukiwań i leczenia przeszłości. To tworzenie nowej przyszłości, dzielenie się sobą nie tylko między dwoje, ale też z ludźmi wokół. To nie jest proste. Budzimy wzajemnie stare wspomnienia, przyciągamy nieprzerobione lekcje, rozdrapujemy niezagojone rany. Jednak w ostatecznym rozrachunku rodzi się miłość i partnerstwo oraz duchowa ewolucja.

Wszystkim czytelnikom, zarówno w związkach, jak i singlom,  życzę dużo miłości do siebie i do wszystkiego, co żywe. Niechaj wyrozumiałość i samoakceptacja będą Waszym chlebem powszednim, a radość wypełnia każdy Wasz dzień!

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** MIŁOŚĆ *** najpiękniejsze uczucie świata!

Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

W planie zajęć między innymi:
* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?
* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy – w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!
* Co to jest zakochanie?
* Jak pokochać… siebie? I dlaczego to takie ważne?
* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie – po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?
* Soul Mates, czyli związki Dusz – jak przywołać do swojego życia taką relację?
* Jak sprawić, by Miłość… urosła?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj… ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!

(choć fizycznie webinar już się odbył, to został nagrany, a dostęp do niego możesz wykupić w dowolnym momencie i obejrzeć go w dogodnym dla siebie czasie. Zawarte w nim rytuały będą działać zawsze – w zimie, w lecie, za rok i za sto lat).

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram