Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, ujawni jaką jesteś osobą…

test

Są pewne rzeczy, których wszyscy pragną, rzeczy, które chcemy odkryć i zrozumieć w ten, czy w inny sposób. Jedną z nich jest zazwyczaj pytanie: “co inni o mnie myślą?”.  Zwykle opinie ludzi o nas są bezpośrednio związane z tym, jak sami siebie postrzegamy, i jaką w związku z tym mamy osobowość.

Chociaż istnieją tysiące testów osobowości w Internecie, najlepszym i najprostszym sposobem na poznanie, kim jesteś i jaką masz osobowość, jest ten test, na który składa się obraz różnych zwierząt – w zależności od tego, które zwierzę zobaczysz jako pierwsze, to będzie mówiło o twoich cechach charakteru i twoich predyspozycjach.

A więc sprawdźmy jaki rodzaj osobowości ujawni ten test

Na tym obrazku jest wiele zwierząt nałożonych na siebie i wzajemnie się przenikających. Twoim zadaniem jest uświadomić sobie, co przyciąga twój wzrok i jakie jest pierwsze, rozpoznane przez ciebie zwierzę. Gotowy?

Jeśli skończyłeś przyglądać się obrazowi i rozpoznałeś swoje pierwsze zwierzę, sprawdź poniżej opis tego, co to mówi o twojej osobowości.

Jednak zanim sprawdzisz wyniki, weź pod uwagę te trzy rzeczy:

1) Które zwierzę zidentyfikowałeś najszybciej?

2) Ile czasu zajęło ci rozpoznanie innego zwierzęcia?

3) Jakie inne zwierzęta możesz zidentyfikować?

Identyfikacja pierwszego zwierzęcia mówi o twoich dominujących cechach. Czas i ilość rozpoznania innych zwierząt, mówi o dodatkowych cechach, które posiadasz ale które nie są tak silnie wykształcone.

Sama identyfikacja konkretnego zwierzęcia, związana jest z jego archetypowym symbolizmem i duchową, zwierzęcą mocą, którą każdy w sobie posiada. Więcej o zwierzętach mocy dowiesz się oglądając film: Zwierzęta mocy – zaprzyjaźnij się z nimi!

Jeśli jako pierwszego zobaczyłeś KRABA

Źródło: vox-cdn.com

Jeśli krab wpadł ci w oko jako pierwszy, oznacza to, że jesteś pełną życia osobą, chodzącym szczęściem i masz niebywałe poczucie humoru, które odróżnia cię od reszty.

Źródło: cloudfront.net

Jeśli ptaka zobaczyłeś pierwszego, oznacza to, że masz wyjątkowo towarzyską osobowość i jesteś niezwykle odważny, podejmując w życiu wiele wyzwań.

Jeśli jednocześnie zobaczyłeś PTAKA i KRABA

Źródło: birdartblog.com

Jeśli te dwa zwierzęta jednocześnie przyciągnęły twoja uwagę, oznacza to, że masz bardzo wrażliwą i emocjonalną osobowość. Małe rzeczy, które nie pasują do twoich oczekiwań i wartości, potrafią cię mocno poruszyć i obniżyć nastrój.

Źródło: scienceabc.com

Jeśli to konia dostrzegłeś przed innymi zwierzętami, to jesteś osobą o silnej wolnej woli i zdecydowanie niezależną jednostką, ceniącą swoją indywidualność i wolność.

Jeśli DELFINA ujrzałeś jako pierwszego

Źródło: wwf.org.uk

Jeśli to delfin przyciągnął twoją uwagę najpierw, znaczy to, że masz bardzo twórczą, artystyczną i kreatywną osobowość. Zdecydowanie myślisz poza utartymi schematami.

Jeśli jako pierwsze dostrzegłeś KACZĄTKA

Źródło: purelypoultry.com

Kaczątka są prawdopodobnie najtrudniejsze do znalezienia na zdjęciu, ale jeśli je zobaczyłeś jako pierwsze, oznacza to, że masz spokojną i niezwykle skupioną osobowość.

Jeśli jako pierwszego dostrzegłeś NIEDŹWIEDZIA

Źródło: bbc.co.uk

Jeśli to niedźwiedź był tym, którego dostrzegłeś jako pierwszego, oznacza to, że masz bardzo silną osobowość, jesteś urodzonym liderem.

Jeśli jako pierwszego dostrzegłeś SZCZENIAKA

Źródło: cesarsway.com

Jeśli pierwsze zwierzę, które dostrzegłeś na obrazku to szczeniak, oznacza to, że jesteś miłym i łagodnym człowiekiem, który na innych zawsze patrzy przychylnym okiem.

Każdy ma wyjątkowy umysł o różnych predyspozycjach, i choć z jednej strony do znalezienia konkretnego zwierzęcia, przyczyniła się wibracja energii tej istoty rezonująca z nami, z drugiej istnieje wyjaśnienie psychologiczne:

1) Znalezienie krabów i ptaków razem, wymagało uwagi i koncentracji na szczegółach. Ktokolwiek zobaczył te zwierzęta jako pierwsze, ma skoncentrowany umysł, który jest dobry w rozpoznawaniu różnych wzorów.

2) Znalezienie konia było bardzo trudne. Ci, którym udało się go znaleźć, są głębokimi myślicielami zwracającymi dużą uwagę na szczegóły.

3) Aby znaleźć delfina, twój mózg musi się zrelaksować i skupić na jego poszukiwaniu. Jest to wprost proporcjonalne do kreatywnej strony twojego umysłu.

4) Ci, którzy znaleźli niedźwiedzia, zawsze najpierw patrzą na większy obraz i nie zwracają uwagi na drobne, nieważne szczegóły życia.

Chcesz poznać swoje zwierzę mocy i nauczyć się korzystać z jego energii tak, by wspierała twój rozwój na każdym kroku najlepiej jak to możliwe? Jeśli tak, to obejrzyj webinar, na którym doświadczona w pracy z energiami Wiedźma Anja nauczy cię jak to robić. Kliknij po więcej informacji: www.ekademia.pl/kurs/ZwierzetaMocy


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: world.parhlo.com/the-animal-you-see-first-reveals

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *