Jak znaleźć i przywołać swoje Totemiczne Zwierzę

Zwierzęta Totemiczne

Zwierzęta Totemiczne są duchowymi archetypami wszystkich gatunków zwierząt, pełniąc rolę patronów, duchowych opiekunów i medium komunikacji między Królestwem Zwierząt, Dominium Duchów i ludźmi.

Od zarania dziejów duchy zwierząt towarzyszyły ludziom w ich wędrówce, próbując im pomóc połączyć się z tym światem, by sprawnie korzystać z praw natury, żywiołów i swoich zwierzęcych właściwości. Niektórzy wierzą, że duchy zwierząt pomogły mężczyznom i kobietom zrozumieć ich możliwości polowania, odkrywania, tworzenia, pływania, budowania i ewolucji w ogóle.

W końcu nie jest rzadkością widzieć wielkich nauczycieli, filozofów, alchemików i naukowców, którzy obserwują naturę i reakcje zwierząt, aby stworzyć coś bardzo przydatnego w życiu ludzi. Wielu spirytualistów, szamanów, magów i czarownic nadal wierzy, że każdy człowiek ma przynajmniej jednego przyjaznego zwierzęcego ducha, zwanego zwierzęciem totemicznym, które pomaga mu połączyć się z tym materialnym światem. Czarownice nazywają takie zwierzęta Chowańcami lub zwierzętami mocy, ale to mniej więcej tak samo.

Równoważenie i aktywowanie trzech podstawowych czakr, aby połączyć się z naszym zwierzęciem totemicznym

Zwierzęta Totemiczne

www.energymuse.com

Ciało ma co najmniej trzy sposoby łączenia się z naszym totemem poprzez nasze czakry.

Najbardziej znacząca jest czakra “Ziemia” – “Korzeń”, która łączy nas z tym światem. Bez względu na to, gdzie znajduje się ta czakra (niektórzy uważają, że znajduje się ona pomiędzy naszymi stopami, kilka cali pod ziemią, podczas gdy inni, większość, uważają, że znajduje się ona u podstawy kręgosłupa) ta czakra jest odpowiedzialna za naszą samoobronę, nasze zdrowe połączenie z naszym ciałem, z naturą i całym królestwem zwierząt. Jest również powiązana z Saturnem. Odblokuj tę czakrę, aby poczuć się bezpiecznie i ponownie połączyć się z siłami natury. Jednym z łatwych sposobów jest chodzenie boso na dworze, w naturze.

Druga czakra, która może ci pomóc, to czakra “trzeciego oka”, która po aktywacji pomaga nam dostrzec więcej, niż mogą odczuwać nasze zmysły. Robiąc to, otwierasz bramy Świata Snów i aktywujesz swoje Psychiczne Moce. Ta czakra jest połączona z Księżycem.

Ostatnią czakrą jest czakra “Korony”, która znajduje się kilka centymetrów nad czubkiem głowy. Poprzez tę czakrę łączymy się ze światem duchów. Przekraczamy granice materii i kontaktujemy się z naszymi duchowymi opiekunami i naszymi aniołami stróżami. Ta czakra jest połączona ze Słońcem. Łatwym sposobem aktywacji tej czakry jest codzienne modlenie się do boskich mocy i swoich aniołów stróżów.

Jak spotkać się ze swoim totemicznym zwierzęciem?

Gdy czakry zostaną zbalansowane można skontaktować się ze swoim totemem. Możesz się zastanawiać, jak się dowiedzieć, kto jest twoim zwierzęciem totemicznym. Zgodnie z tą teorią jesteśmy już połączeni z jego duchem. W rzeczywistości nie musimy nic robić! Jedyne, co możemy zrobić, to modlić się do Ducha, aby dał nam znak, lub by zamanifestował się poprzez nasze sny lub w prawdziwym życiu. Jak szybko i czy z łatwością dowiesz się, jakie jest twoje zwierzę totemiczne, zależy od twojej zdolności “zobaczenia” znaków i oczywiście od poziomu harmonizacji czakr (dlatego ich oczyszczenie jest bardzo ważne). Przeczytaj artykuł: Aromatyczna kąpiel harmonizująca czakry

Z drugiej strony możesz już wiedzieć. W jakiś sposób duch może przejawiać się, odkąd jesteś dzieckiem. To może być ten ptak, który zawsze przylatuje do miejsca, w którym żyjesz, lub te psy, które wydają się podążać za tobą, gdziekolwiek pójdziesz, lub ten wąż, który cię ugryzł, kiedy byłeś chłopcem. Pamiętaj, że ich duchy mogą po prostu próbować przykuć twoją uwagę. Wąż nie może być naprawdę przyjazny w prawdziwym życiu, prawda?

Powinieneś również wiedzieć, że zwierzę mocy (zwierzę totemiczne lub chowaniec) podąża za tobą przez wiele następnych żyć i jeśli nigdy nie zdołało uświadomić ci, że jesteś z nim związany, może spróbować zaatakować cię w prawdziwym życiu lub poprzez twoje sny, by zwróć na siebie uwagę. Dla niektórych szamanów ten “atak” uważany jest za nic innego, jak przyjazne „szturchnięcie”.


Chcesz poczuć w sobie moc swojego zwierzęcia? Przebudzić jego wibracje i poczuć jak każda z Twoich tkanek wibruje jego Potęgą? Akademia Ducha zaprasza Cię na Muzyczny Rytuał Szamański – Przywołanie Zwierząt Mocy

Zwierzęta Totemiczne


Rytuał łączenia się ze swoim zwierzęciem totemicznym

Oto zaklęcie, którym pomożesz swojemu Totemowi manifestować się w swoim życiu. Zakreśl dzień pełni Księżyca. Zaklęcie musisz wykonać na dzień przed pełnią, w pełnię i dzień po pełni Księżyca. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to tylko trochę miodu i mleka! Miód uważany jest za jeden z najsilniejszych magicznych składników magicznych, a mleko łączy nas ze Źródłem, Wielką Boginią Ziemi, Gają.

Jest to osobisty rytuał więc wykonuj go sam, bez towarzystwa innych osób. Totem twojego zwierzęcia łączy się z tobą i tylko z tobą. Idź do natury, znajdź bezpieczne miejsce, w którym możesz zostać kilka minut, a kiedy poczujesz się gotowy, zdejmij buty i skarpetki, stań boso na ziemi i ugruntuj się. Zrelaksuj się. Możesz zrównoważyć swój oddech techniką oddychania hatha jogi lub w inny znany sobie sposób. Umieść miód w małej filiżance lub miseczce, a drugą napełnij mlekiem (miseczki powinny być wykonane z jednorazowych składników ekologicznych). Zarówno mleko, jak i miód są doskonałym jedzeniem i są także wspaniałym darem dla duchów przyrody i zwierząt – poza ich zdolnościami przywołania. Postaw je przed sobą. Zacznij medytować lub po prostu zamknij oczy i 9 razy wypowiedz swoją ulubioną mantrę. Po takiej intonacji, gdy będziesz czuł się gotowy, otwórz oczy i powiedz:

Z Miłością, Mlekiem i Miodem wzywam Ciebie, mojego przyjaciela duchowego, mojego totema, moje zwierzę mocy i sprzymierzeńca, wyjdź i ukaż mi się w tym miejscu, chcę spotkać się i pozdrowić Twoją świętą twarz!

I czekaj w ciszy i pokoju umysłu na swojego towarzysza. Zwierzę totemiczne może ujawnić się od razu w ciele lub w formie duchowej, możesz je usłyszeć, lub możesz “poczuć to”. Nawet jeśli nic z powyższego się nie dzieje, pamiętaj, aby przez następne dni szukać znaków w swoich snach i w swoim prawdziwym życiu. Rób notatki o tym, co widzisz codziennie i poświęć trochę czasu na kontemplację nad tym. Twój Duch Zwierząt pojawi się, gdy będziesz gotowy do odebrania tych informacji. W końcu nie chce cię skrzywdzić. Chce ci pomóc i prowadzić cię teraz i na zawsze…

Źródło: www.magicalrecipesonline.com/2015/08/how-to-find-your-totem-animal
Grafika główna: http://thespiritscience.net

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram