Zwycięstwo nad Czarną Magią i Integracja Cienia [webinar]

*Zwycięstwo nad Czarną Magią i Integracja Cienia*

webinar (warsztaty on-line)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZwyciestwoNadCzarnaMagia

***

Witaj po Drugiej Stronie Granicy Działania.

Już sam fakt tego, że to czytasz, jest dowodem na to, iż wybierasz w Życiu aktywność. Nie odpowiada Ci poddanie się narzuconym warunkom. Nie godzisz się na niewolnictwo – w żadnym wymiarze! Dowiedz się, dlaczego w tak ważnym Czasie Świata możemy mieć ze sobą po Drodze!

Każdy, kto odwraca wzrok już na sam widok hasła “Czarna Magia” okrywa się płaszczykiem ignorancji, ale ten modny “ajdontkeryzm” wcale nie zapewnia ochrony! Tym razem trzy buddyjskie małpki nie będą dla nas nauczycielami – bierność nie jest już bowiem odpowiedzią, a często wręcz przeciwnie – to POWÓD zagrożenia! Wydaje Ci się, że nikt nigdy nie obrócił żadnej Mocy przeciwko Tobie i że Ty również nie puściłeś w świat takiego działania?

Masz rację.

Wydaje Ci się!

Pamiętaj o tym, że zwyczajne oddziaływania ziemskie, mające swoje Domy Manifestacji na obszarze ziemskich Żywiołów są limitowane czasowo i najczęściej działają dopóki płynie Krew tego, kto je stworzył. Niekiedy również w ujęciu pokoleniowym!

Jeśli jednak podniesiesz cokolwiek, co robisz, rangę wyżej, skorzystasz z potencjałów Wieczności, a więc, innymi słowy – użyjesz Magii – energia uruchomiona w ten sposób ma możliwość krążyć w obszarze ziemskich wydarzeń już… zawsze*! Innymi słowy – to, co rzucone Magią ku Tobie ma możliwość przenikać przez granicę Życia i Śmierci swobodnie i nadal powodować pływami w Twojej Rzeczywistości. To samo dotyczy każdego z oddziaływań energetycznych prowadzonych przeciwko Tobie – jeśli miały one w sobie element spoza Czasu, czyli jakąkolwiek substancję spirytualną lub informację na przykład z innej gęstości, możliwe, iż – w formie zmienionej przez obecne warunki – funkcjonują do dziś! Jest więc nie tylko kwestią Rozwoju Duchowego, ale PODSTAWOWEGO BEZPIECZEŃSTWA by choćby raz w Życiu z takich wpływów się umiejętnie uwolnić, jednocześnie nie powodując próżni, a konwertując w Świetle każdą Moc uczestniczącą w Twoim Życiu ku Tobie i ku zasileniu Prawdy w Twoim Sercu!

Masz szansę zrobić to TERAZ.

Każda ZMIANA zaczyna się od DECYZJI.

Jeśli jest Twoją Decyzją WOLNOŚĆ od wszelkiego wpływu Czarnej Magii – niezależnie od rodzaju, ciężkości i głębokości dotychczasowych zniszczeń – bądź. Dowiesz się, jak być BEZPIECZNYM na co dzień, przetransformujesz to, co już wydarzone i przygotujesz się do Życia, którego nie znasz ze swoich wcześniejszych dni. Jeśli pozwalasz sobie na osiągnięcie PEŁNI SIEBIE i życzysz sobie na tyle dobrze, iż masz gotowość otworzyć się na BŁOGOSŁAWIEŃSTWO które jest dla Ciebie – połącz się z Mocą Źródła w tym potężnym Działaniu i bądź Zmianą, która rozprzestrzeni się wszędzie, gdzie sięgasz Ty! Pozwól sobie już na nic nie czekać. Już o nic nie pytać. Już od nikogo nie zależeć. Użyj narzędzi, które pojawiły się w twoim zasięgu, by pomóc sobie i uwolnić Świat od Zła! Najpierw na obszarze swojego Życia, a następnie wszędzie, gdzie sięga Twoja Obecność! Wiesz, jak ważne jest to, czego możesz dokonać?

Poczuj. Połącz się ze sobą i sprawdź, czy masz na to gotowość.

I dokonajmy MANIFESTACJI.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

*Jak zapewne wiecie, Człowiek nie włada pojęciami “zawsze” i “nigdy”. Jednak używając ich wypowiada się o każdym Czasie, który ma do dyspozycji – w tym Imieniu, w tym Ciele, w tym Życiu bądź w kolejnych. W związku z tym należy szczególnie uważać, gdy planujemy zaangażować te określniki Nieskończoności i Wieczności – zwłaszcza w Rytuale!

W szkoleniu poruszone zostaną między innymi tematy:

 • Moja własna Ochrona Energetyczna – zainspiruj się i stwórz własną!
 • Praca z Cieniem – podstawy!
 • Kto jest… “podatny” na tego rodzaju przemoc energetyczną?
 • Definicja Czarnej Magii – co to właściwie jest i czy na pewno jesteś od tego WOLNY?
 • Co różni Urok od Klątwy? Podstawowa wiedza jak je rozróżnić i zaawansowana jak rozpuścić je w Świetle
 • “Magia Sympatyczna”, czyli UWAGA! To działa na innych!
 • Istoty demoniczne i zasady ZWYCIĘŻANIA z nimi!
 • Voo-Doo i Hoo-Doo – dlaczego ludzie boją się tej Magii?
 • A co jeśli to nie klątwa, tylko algorytm rodowy albo… lenistwo!?
 • Klątwa “Zatrute Lustro” (Poison Mirror) i “Perła” – zasady działania tego typu energii
 • Bądź bezpieczny! Zadania domowe, które pomogą Ci… napisać swoje BEZPIECZEŃSTWO i ustanowić je jak Prawo!
 • RYTUAŁ ARCHANIELSKI rozpuszczający ZIARNO ZŁA, które… wołało do Ciebie niepokojąca Energię… Prawem Przyciągania! Oto Rytuał Uwalniający, który z całą pewnością mogę nazwać KOMPLETNYM. Pracuje na wartościach podstawowych, u Źródła Atomu – bez wchodzenia w ryzykowne obszary wibracyjne. W tym oddziaływaniu energetycznym możliwe jest całkowite pozbycie się energii pierwotnej i powracającej związanej z Klątwami, Urokami i każdym innym przejawem ŁAMANIA WOLNEJ WOLI Człowieka.

Ważna informacja! Każdy, kto bierze udział w tym szczególnym i jest zainteresowany posiadaniem szerokiej Wiedzy na temat Magii Obronnej, Egzorcyzmów oraz pracy z Cieniem jest uprawniony do zaopatrzenia się w te materiały za połowę ich ceny – w połączeniu z tą lekcją stanowią bowiem kompendium na wymienione tematy i mogą uzupełnić wiadomości które już zdobyłeś w ważne konteksty i sposoby. Jeśli zależy Ci na całkowitym zrozumieniu ludzkiej Natury i rozpoznaniu całej swojej Możliwości w Świecie ta Wiedza może się przydać!

Pakiet promocyjnych webinarów: link podamy niebawem

Miłość i Moc! Miłość i Moc, Miłość i Moc!

UWAGA: Ten webinar nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do nagrania: www.ekademia.pl/kurs/ZwyciestwoNadCzarnaMagia

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram