Życie seksualne w horoskopie. Sprawdź swoją Wenus i Marsa!

Życie seksualne

Zastanawiałeś się kiedyś, co twój osobisty kosmogram mówi o twoim życiu seksualnym, podejściu do seksu i radości ze współżycia? Aby odczytać swoje predyspozycje na tej płaszczyźnie, odszukaj w horoskopie urodzeniowym planetę Wenus i Mars, a następnie odczytaj znaki, w jakich się znajdują.

Od czego zacząć?

  1. Zrób swój kosmogram, korzystając z instrukcji w artykule – KLIK.
  2. Odnajdź planetę Wenus i planetę Mars.
  3. Masz? To teraz odczytaj dwa znaki, którym piastują te planety, weź dla siebie to, co z tobą rezonuje i wyciągnij średnią ze swoich wniosków.

Sprawdźmy więc, co oznacza, gdy planeta Wenus i Mars znajdują się w znaku…

BARANA

Twoje życie erotyczne kwitnie najbujniej wtedy, gdy jesteś spontaniczny i nieograniczony. Uwielbiasz przejmować pałeczkę i decydować, czujesz się pewnie, gdy partner jest dla ciebie niczym czysta kartka. Wenus i Mars w Baranie to też potrzeba zdobywania, co wiąże się z nudą, jeśli nie są podejmowane kroki w kierunku jej zażegnania. Głowa to największa strefa erogenna – to niezwykle wrażliwa część ciała. Głaskanie po włosach, czesanie, dotykanie twarzy wpływa na ciebie podniecająco. Miłosne planety w Baranie lubią szybkość i są trochę samolubne, wolą przechodzić od razu do rzeczy. Nie dla nich długie gry wstępne. Przy tym są entuzjastycznymi kochankami z ciekawymi pragnieniami. Łatwo ulegasz zauroczeniu i niezwykle szybko się nakręcasz.

BYKA

Twoja naturalna seksualność obejmuje wszystkie zmysły. Najbardziej cenisz sobie dotyk i zapach. Bliskość fizyczna jest dla ciebie scementowaniem związku. Seks bez fanaberii jest dla ciebie akceptowalny, o ile panuje odpowiedni nastrój i szczery kontakt fizyczny. Jesteś wytrzymały i wybierasz sobie kochanka na równym poziomie. Nie lubisz się powstrzymywać od seksu, wolisz dawać upust swoim potrzebom wtedy, kiedy je odczuwasz. Z tego też powodu niezwykle istotne dla ciebie jest to, aby znaleźć stałego partnera, z podobnymi potrzebami seksualnymi. Współżycie jest dla ciebie aktem czysto fizycznym, nie niosącym za sobą mentalnego przywiązania


Polecamy książkę: “kurs astrologii. Podręcznik do samodzielnej interpretacji horoskopu”. 


BLIŹNIĄT

Bliźnięta lubią mówić o seksie i lubią mówić w trakcie seksu. Rozmowa jest dla ciebie czynnikiem podniecającym. Dodatkowo, niezwykle działa na ciebie sensualny pocałunek. Nie straszne są dla ciebie odgrywane role podczas wspólnych chwil intymnych, pod warunkiem, że jest to zabawa swobodna, zróżnicowana i wiele wybaczająca (np. nagły wybuch radosnego śmiechu w trakcie stosunku). Wenus i Mars w znaku Bliźniąt mają tendencję do nadmiernego analizowania każdego pojedynczego stosunku. Zazwyczaj działania są przemyślane i kierowane bardziej intelektem niż pragnieniem czy pożądaniem. Uwaga! Nawet działania spontaniczne w wykonaniu bliźniąt są poniekąd zaplanowane.

RAKA

Wenus i mars w znaku raka powoduje, że stajesz się niezwykle wrażliwym i słodkim kochankiem. Kiedy nie szukasz dziury w całym, jesteś romantyczny i możliwie najlepszy dla swojego partnera. Podniecają cię scenariusze, które opierają się na odbieraniu ci kontroli nad sytuacją. Rak to znak, którego ciągnie do pięknych ludzi, dlatego wybierane kobiety są niezwykle krągłe i kobiece, a mężczyźni postawni i seksowni. Niestety, nie zawsze mówisz o swoich fantazjach i pragnieniach, ale zawsze oczekujesz, że partner wpadnie na podobne pomysły. Jesteś oddany i emocjonalny, jeśli chcesz, potrafisz spowodować, że partner czuje się wyjątkowo.

LWA

Kiedy Wenus lub Mars są w znaku Lwa, twoje fantazje często obracają się wokół oddania partnerowi i uwagi, jakiej mu poświęcasz i na odwrót – oddania tobie i uwagi dla ciebie. Jesteś najbardziej podniecony, gdy twój partner seksualny jest tobą zachwycony. Chociaż dbasz o swojego partnera, lepiej się czujesz, gdy najpierw to ty zostajesz zaspokojony. Lubisz być najlepszy, dlatego w tej kategorii również dążysz do doskonałości i spodziewasz się fajerwerków ze względu na swoje doświadczenie. Pociąga cię nierówność w scenariuszach seksualnych. Jesteś niecierpliwy i nie lubisz zbyt długo czekać na coś, czego oczekujesz. Lubisz, gdy twoje potrzeby są zaspokajane od razu. Jest ci trudno oddzielić miłość od seksu, dlatego twój partner seksualny musi być również partnerem, do którego czujesz coś więcej niż pociąg fizyczny.

PANNY

Kiedy Wenus lub Mars są w znaku Panny, to oznacza, że masz zdrowy stosunek do seksu. Dla ciebie seks jest funkcją organizmu, która jest niezbędna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Wierzysz w to, że poprzez seks i orgazm, uwalniasz stres i napięcia zgromadzone z całego dnia. Lubisz zaplanować współżycie, dlatego cenisz sobie odgrywanie scenariuszy. Czujesz się też dobrze, gdy partner docenia twoje działania. Zwykle jesteś niepewny swojego ciała, dlatego skupiasz się na drugiej stronie i zaczynasz od przyjemności partnera. Lubisz zajmować się życiem partnera w taki sposób, aby powstał z niego projekt – to również tyczy się sytuacji łóżkowych. Masz wiele fantazji i wyobrażeń, ale rzadko kiedy zbierasz się na odwagę do tego, aby je zrealizować.

WAGI

Wenus lub Mars przebywające w znaku Wagi zwracają szczególną uwagę na zadowolenie partnera. Jesteś prowokujący w specyficzny sposób. W relacji intymnej z drugim człowiekiem, jak i w relacji ogólnie, szukasz równowagi i doskonałości, co przekłada się na twoją codzienność, często w nieprzyjemny sposób. W łóżku wszystko musi być zrównoważone i doskonałe. Nie ma stosunków pośrednich – są albo idealne albo nie ma ich wcale. Lubisz pracować nad rozwojem relacji oraz budowaniem napięcia. Cenisz sobie gry erotyczne. Masz silną potrzebę zmian i wzrostu swojej ekspresji seksualnej. Gdyby podzielić znaki zodiaku na dawców i biorców przyjemności, znak wagi byłby dawcą, który ma oczekiwania równego traktowania. Waga to jeden z bardziej wybrednych kochanków, tuż obok znaku Panny.

SKORPIONA

Planeta Wenus lub Mars znajdująca się w Skorpionie sprawia, że natura seksualna jest dość złożona. Spójni energetycznie kochankowie na ogół mają wspólną intensywność i głębię w swoich kontaktach seksualnych, ale ich ekspresja różni się w zależności od poziomu rozwoju duchowego. Skorpiony lubią władzę i pociąga ich łamanie tabu. Jako kochankowie są gotowi zrobić praktycznie wszystko i cieszą się sprawianiem przyjemności swojemu ciału.  Skorpiony na innym poziomie rozwoju mają potrzebę kontroli, są niedostępne i oschłe, a oddają się bez reszty dopiero wtedy, gdy uznają, że druga strona na to zasługuje. W każdym razie, planety miłości w znaku Skorpiona to zapowiedź intensywnego życia seksualnego.


WIEDŹMA ANJA ANNA I AKADEMIA DUCHA ZAPRASZAJĄ NA WEBINAR (WARSZTATY INTERNETOWE): PAKTY PLANETARNE – Twoje własne umowy z energią Planet!


STRZELCA

Kiedy Wenus lub Mars są w znaku Strzelca, seks jest traktowany raczej jak sport, a nie akt zbliżenia czy definicja miłości. Jako kochanek, jesteś bezpośredni i otwarty na planie swoich potrzeb i pragnień. Planety w znaku Strzelca mają w sobie niewinną szczerość i uwielbiają zabawy w łóżku. Nie traktują seksu poważnie, a jako element, który urozmaica życie. Nie jest więc to dla nich przysięga dozgonnej miłości, a… trening. Cenią sobie śmiech i dobrą zabawę z partnerem seksualnym. Nie są niestety empatyczni i w pierwszej kolejności dbają o siebie i swoją przyjemność. Masz mało cierpliwości do ludzi, którzy nie wyrażają swoich potrzeb i pragnień seksualnych w jasny i klarowny sposób.

KOZIOROŻCA

Wenus lub Mars w znaku Koziorożca oznacza bezpośredni i prosty seks, bez zbędnych udziwnień. Znak Koziorożca to atrakcja dla doświadczonych lub starszych partnerów seksualnych, ponieważ działa niczym powiew świeżego powietrza na życie erotyczne.  Osoby z tak umiejscowionymi znakami miłości wolą silnych, potężnych kochanków, którzy są dla nich autorytetem lub wykazują się niezwykłym poziomem wiedzy czy doświadczenia. Koziorożec, jako ziemski znak, przejawia swoją ziemistość i uziemienie w sposobie uprawiania miłości. Różnorodność jest dla ciebie mniej istotna niż poczucie bezpieczeństwa w wyrażaniu seksualności. Mimo tego, twoja seksualność jest głęboka i ma swoje zakamarki, do których wpuszczasz nieliczne osoby. Cenisz sobie prywatność i nie rozmawiasz o swoim życiu erotycznym.

WODNIKA

Planety miłości w Wodniku oznaczają krótką piłkę: bierz co daję lub odejdź! Tego rodzaju seksualna energia spotyka się albo z pożądaniem, albo nienawiścią, bo nie każdy jest gotowy na tak radykalne kroki i podejmowanie ryzyka. Jako kochanek nie masz najlepszej reputacji. Nie uchodzisz niestety za ciepłą, romantyczną i skupioną na drugiej osobie postać. Lubisz wiedzieć że to ty dostaniesz w tym przedstawieniu przyjemność. Jesteś w łóżku chłodny i skupiony na celu. Lubisz wprowadzać się w stan podniecenia. Atrakcyjne dla ciebie są zdrady, rozstania i wszystko to, co sprawia, że dostajesz zastrzyku adrenaliny. Krótko mówiąc, idea seksu jest dla ciebie bardziej ekscytująca niż sam akt.

RYB

Jeśli masz planetę Wenus lub Mars w znaku Ryb, masz bardzo subtelne podejście do flirtu i współżycia w ogóle. Podchodzisz też w specyficzny sposób do związku i relacji z drugim człowiekiem. Jako kochanek jesteś otwarty na seksualną ekspresję, spodziewasz się fajerwerków, albo przynajmniej magii i brokatu. W partnerstwie przypieczętowanym fizyczną bliskością jesteś wyrozumiały i potrafisz się dostosować do partnera. Jesteś jak kameleon, bo z erotycznej historii chcesz wycisnąć jak najwięcej. Jesteś romantyczny, a potem znowu niedostępny, aby nadać magii i zaprószyć iskry do waszej relacji. Zdecydowanie wolisz niewerbalne przejawy miłości i pociąga cię brak równowagi.

Może cię również zainteresować artykuł: Wygląd zewnętrzny a horoskop – sam sprawdź, jak wiele się pokrywa!

Nadine Lu

Źródła:
astroportal.pl/index.php?id=69
cafeastrology.com/articles/sexualastrology.html
yoursexzodiac.com/
talentedastrologer.com/blog/11-houses/6-sex-in-the-natal-chart-where-to-find-it.html
huffpost.com/entry/your-horoscope-what-does-_b_8862284

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram