Pierwotna Alchemia

Komplet Wiedzy – To powinieneś poznać. Pomaga poznać się lepiej z…. samym sobą….

Prezentujemy 5 Szkoleń i 5 Rytuałów wyjaśniających naturę każdego Żywiołu. Każdy z 4 ZIEMSKICH żywiołów określa naszą tożsamość, a ich wypadkowa suma stanowi o naszej osobowości i zwana jest czasem Żywiołem Światła. Każdy Rytuał jest przeprowadzany przez Wiedźmę Anję Annę i poświęcony jest pracy z innym Żywiołem. Wiedza wszechczasów o Żywiołach – każdy kto wziął udział w tych webinarach uzdrowił siebie i swoje życie na wielu poziomach – poprzez zrozumienie siebie! „Te warsztaty są jak psychoterapia” – to najczęściej wyrażana opinia uczestników.

PIERWOTNA ALCHEMIA

5 lekcji na temat Magii Żywiołów

Co zyskujesz? 895 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuały …

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/PierwotnaAlchemia


Pojedyncze Żywioły – Gdy chcesz poczuć w swoim własnym tempie lub uważasz, że jesteś pod wływem tylko jednego….. ale czy poprzestaniesz tylko na jednym?

W trakcie tego Rytuału zrównoważysz w sobie Żywioł Wody, czyli zharmonizujesz w sobie emocje. Poczuj jak, uzdrawiasz się od strony przeszłości, korzeni, czyli powodów. Poczuj melodię swojej wody w każdej komórce. Pozwól, niech oczyści Cię szmaragdowo-zielona energia Archanioła Rafaela.

PIERWOTNA ALCHEMIA

Żywioł Wody

Co zyskujesz? 185 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuał … 

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZywiolWody


W trakcie tego Rytuału zrównoważysz w sobie Żywioł Ognia, który wspomoże Twój proces przemiany. Pozwól, aby Archanioł Uriel, jako Ogień Boży pomógł Ci oczyścić się, ze wszystkiego, co już Ci nie służy.

PIERWOTNA ALCHEMIA

Żywioł Ognia

Co zyskujesz? 215 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuał … 

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZywiolOgnia


W trakcie tego Rytuału zrównoważysz w sobie Żywioł Ziemi, abyś mógł pomnożyć swój stan posiadania. Doświadczysz możliwość sprowadzenia marzeń, chęci i potrzeb na plan materii – plan rzeczywisty. Poznaj Żywioł Ziemi w działaniu, w zgodzie z Twoimi pragnieniami. Pozwól, aby Twoja istota rozkwitła pełnym potencjałem!

PIERWOTNA ALCHEMIA

Żywioł Ziemi

Co zyskujesz? 170 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuał …

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZywiolZiemi


W trakcie tego Rytuału zrównoważysz w sobie Żywioł Powietrza, czyli Żywioł Myśli. Wesprzyj swoje pasje i poczuj, wolność oraz moc Żywiołu Powietrza w sobie!

PIERWOTNA ALCHEMIA

Żywioł Powietrza

Co zyskujesz? 185 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuał …

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZywiolPowietrza


W trakcie tego Rytuału zrównoważysz w sobie wszystkie Żywioły, tak aby realizacja Celu Twojej Duszy znalazła odbicie w materii.

PIERWOTNA ALCHEMIA

Żywioł Ducha

Co zyskujesz? 140 minut nagrań video, tekstowe materiały szkoleniowe, rytuał …

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/ZywiolDucha

YouTube
Instagram