Pokój na Świecie – Medytacja Serc – Pomóż stworzyć bezpieczny świat

Zapraszam serdecznie do Medytacji Serc, która powstała w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia na Świecie oraz niepokój ludzi, do którego one prowadzą. Wiem, że wielu z Was zamartwia się obecnymi informacjami, które można usłyszeć w TV, nie jest to jednak najlepszy sposób, aby pomóc sobie i Światu, tworzyć piękną rzeczywistość.

W zamian chcę Wam zaproponować wspaniałą, alternatywę, która nie tylko pomoże Wam ukoić nerwy i wzbudzić w sobie piękne, pozytywne uczucia, pełne wysokich wibracji, ale również może wpłynąć pozytywnie na to, co dzieje się teraz na Świecie.


Pamiętajcie, że to my sami kreujemy rzeczywistość i zawsze robimy to w teraźniejszości, decydując o tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę w tworzeniu pokoju.

A im nas będzie więcej, tym nasza intencja będzie silniejsza, ponieważ zostanie
spotęgowana, ponieważ im więcej osób świadomie powołuje do życia tę samą intencję, tym większa jest jej moc i manifestacja.

link do kanału YT:

https://www.youtube.com/channel/UCwK0rWrCe9-bbXybY8F9IEw

medytacja jest dostepna tu:

Sekwencja Zmian

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

One thought on “Pokój na Świecie – Medytacja Serc – Pomóż stworzyć bezpieczny świat


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram