Czakra Sakralna – Świętość Kreacji! [webinar]

czakra sakralna

CZAKRA SAKRALNA – Świętość KREACJI!

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CzakraSakralna

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Oto Dom wszystkiego, co w Tobie Pasją, Kreacją, Namiętnością, Pożądaniem, Witalnością i Seksualnością! Dom Święty, własny dla mieszkającej w Tobie Starej Wiedzy, doświadczonej Zmysłami. Własny dla Przyjemności, Akceptacji i Czułości. Niestety! Dom ten często zinwazjowany jest przez Lęki, zastraszony Poczuciem Winy, zablokowany przez ciężkie wibracje, zmuszony do niepoprawnego funkcjonowania przez seksualny zgiełk, emitowany przez Cywilizację w kierunku każdej komórki uważności… A przecież nie to chcemy mieć w sobie!

Twoje Ciało to Twoje Sanktuarium – i to Ty i Tylko Ty decydujesz, co ma w nim swój Czas i swoje Miejsce! Jeśli pragniesz, by w Twojej Czakrze Sakralnej – Ognisku Witalności, Kreatywności i Pięknej Miłości Zmysłowej – najwyższy Czas posprzątać to, co od lat zabiera Ci możliwość pełnego ROZKWITU!

Człowiek, którego Czakra Svadhishthana (sanskryt: “Samostanowić o sobie”), symbolizowana przez Biały Lotos i wszystkie odcienie głębokiej Pomarańczowości jest WOLNA OD BLOKAD, wypełniona Radością i Światłem, jest SZCZĘŚLIWY, ponieważ UMIE odczuwać SZCZĘŚCIE! Głównym zadaniem tego ośrodka energetycznego jest bowiem kumulowanie ze świata wszystkich wrażeń Przyjemności, Intymności, Radości… i ZAUFANIA!

To, jaki jest Twój stosunek do tej Energii, decyduje o całej Twojej Witalności, o możliwościach Manifestacji, o poziomie codziennej Mobilizacji i Skuteczności… Słowem: to Moc tej właśnie Czakry daje Ci prąd na wszelkie działania! To, z jaką czystością płynie w Tobie Energia Wody i Ognia jednocześnie, a więc Emocjonalne, Namiętne, dążące do Kreacji i Prokreacji rzeki wszystkiego, co Męskie i Żeńskie w Człowieku, decyduje o… WSZYSTKIM! Energia tego czakramu produkuje bowiem zasilanie do całego systemu energetycznego człowieka!

Jeśli czakra ta wibruje w sposób uszkodzony, jest w niej zbyt powolny ruch bądź dawne urazy powodują niemożliwość zdobywania nowych doświadczeń, najwyższy Czas na Zmianę, która postawi w kompletnie inny punkt wszystko, co znałeś do tej pory! Czakrę Sakralną blokuje głównie energia Strachu – a w szczególności Strach przed Śmiercią. Dlatego też rozwalenie tego lękowego konstruktu da Ci absolutną Błogość i Zrozumienie tego, jak tymczasowy biologicznie Człowiek ucennia sie w Wieczności i rośnie w Moc z każdym uczynionym Dobrem!

W programie zajęć między innymi:

 • Demony Czakry Seksualnej – pokonaj Lęk, Poniżenie, Złamane Poczucie Własnej Wartości!
 • Jak pracować z energią Słońca i Księżyca w sobie?
 • Współpraca z innymi Czakrami – zadbaj o balans!
 • Ćwiczenia do utrzymania Czakry Sakralnej w doskonałej kondycji – i do zrozumienia jej działania!
 • Programy Karmiczne, Inkarnacyjne i Bieżące
 • Główne współczesne zanieczyszczenia Czakry i sposoby na to, by sobie pomóc
 • USTANAWIAJ – nauka Wyrażania Woli!
 • Praca poprzez Zmysły – osiągnij DOBROSTAN swojej Witalności!
 • Energie Talentu, Daru i Umiejętności – pracuj z nimi w pełnej Mocy!
 • Odblokowanie Energii Kreacji w procesie rytualnym
 • Odblokowanie Energii Seksualnej i płciowej w procesie rytualnym
 • Telegonia – posprzątanie energii byłych partnerów i partnerek seksualnych – jeśli tego chcesz!
 • Oczyszczenie Czakry Seksualnej i wypełnienie balansującą energią Boskiego Źródła poprzed pracę z Istotami Anielskimi i Archanielskimi
 • Usunięcie wszelkich podczepów, wirusów energetycznych, myślokształtów i agresywnych energii posiadających tożsamość, łączących się z Twoją Świętą Energią Życia
 • Zaproszenie do Życia Wydarzeń i Osób, które pomogą Ci odkryć Doskonałość i Moc własnej cielesnej Natury
 • Przywołanie Osoby, która ma możliwość Odwzajemnić Cię w Miłości – jeśli taka jest Twoja Wolna Wola!

Tym razem w Rytuale przejdziemy przez proces z dużą samodzielnością – w opiece Istot Anielskich, lecz bez wyręczania się nimi! W końcu nasze zadanie polega dziś na zaopiekowaniu się własnymi energiami cielesnymi – i choć Aniołowie je rozumieją swym Światłem, to nie mają możliwości poczucia istnienia w jednej tylko Płci Ludzkiej, nie mają więc zasięgu poczuciem na takie zakresy ludzkiego Życia, jak Pożądanie czy Namiętność. Lecz przebudzenie tak potężnego Ognia podczas pracy z wodnymi energiami Emocji i Ciała wymaga pomocy w kulminacji doświadczania oraz opieki późniejszej, by nasze odblokowane Energie mogły być przez nas rozpoznane, zrozumiane i doprowadzone do Mistrzostwa w piękny i bezpieczny sposób. Dlatego też Istoty Anielskie i Archanielskie pod szczególnym prowadzeniem Archanioła Gabriela, Michaela i Haniela dadzą nam pełne wsparcie swoich Boskich Promieni, byśmy mogli w Pełni stać się… LUDŹMI! Połączeniem tego, co w nas Ziemskie, Instynktowne, Naturalne, Zwierzęce oraz Boskie, Kreatywne, Manifestujące Wolną Wolę i Tworzące!

Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!

Jeśli czujesz, że ten Rytuał jest dla Ciebie – nie wahaj się! Zrób go wówczas, kiedy uznasz to za najbardziej korzystne dla siebie – jeśli pragniesz zrobić go poza datą pierwszej emisji Webinaru, nie jest to w żaden sposób problemem – jego działanie jest potężnie i niezachwiane wybranym przez Ciebie Czasem! Jeśli pragniesz, by Rytuał miał na Ciebie działanie szczególne, możesz odtworzyć go w swoje Urodziny, w ważną dla siebie Rocznicę bądź datę o szczególnym znaczeniu – albo w dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat, w dokładnej godzinie porodu! Wówczas skomunikujesz się ze swoim pierwotnym Wzorem. A więc wszystko, co zdarzyło się od momentu Twojego poczęcia aż do chwili obecnej zostanie z powrotem połączone z Boskim Źródłem! Niezależnie od tego, jakie zniszczenia zostały dokonane do tej pory – jeśli stać się na to, by nimi nie żyć, a zamiast tego doświadczać w kompletnym Błogosławieństwie tego, co na Ziemi najpiękniejsze – spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CzakraSakralna

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram