*** LITHA: UNIA W MIŁOŚCI ***

Ceremonia połączenia z Tym, co Kochasz!

Wpisz INTENCJE zanim przystąpisz do Rytuału!

LITHA – UNIA Miłości i Mocy: Ceremonia Wprowadzająca MIŁOŚĆ w Życie!

Litha to czas Równowagi i Harmonii dwóch żywiołów – Ognia i Wody, Słońca i Księżyca, Mężczyzny i Kobiety. Rytualistyka tego święta jest bardzo różna i mocno związana z wierzeniami i obrzędowością poszczególnych obszarów geograficznych. Ma jednak wspólny mianownik, łączący każdą z celebracji. Tym elementem jest świętowanie i pochwała Miłości.

Noc Kupały, Kupalnocka, Kupała podchodzą najprawdopodobniej z indoeuropejskiego pierwiastka kump, oznaczającego gromadę, grupę, zbiorowość. W wolnym tłumaczeniu Noc Kupały oznaczała magiczną noc Przesilenia Letniego, podczas której gromadzono się, by świętować ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA, Miłości i Radości. To czas Miłości, Płodności i Szczęścia!

Przygotujcie się na CAŁKOWITĄ UNIĘ WEWNĘTRZNĄ – Zjednoczenie wszystkiego, co INDYWIDUALNE. Oraz UNIĘ ZEWNĘTRZNĄ – Zjednoczenie wszystkiego, co ZBIOROWE. Zjednoczenia te są szczególne – podsumowują bowiem CAŁOŚĆ Ciebie. Przywołują Starą Wiedzę i Najnowsze Potencjały. Zjednoczenia, których dokonujemy podczas tej Ceremonii, są CAŁOŻYCIOWE. Następują na KAŻDYM POZIOMIE JEDNOCZEŚNIE. Jeśli więc jest Twoim Wyborem, by coś spełnić, uzdrowić, osiągnąć – ZJEDNOCZ SIĘ z tym. Zwibruj. Zrekombinuj. Wejdź w ten sam Pływ Wydarzeń. DOKONAJ, poprzez Obecność. Zaproś Siebie w to Dokonanie jak w Dom.

  • Rytuał Archanielski będzie zaopiekowany Energiami Archanioła Metatrona. Jeśli potrzebujesz Cudu – ten Czas jest TERAZ. Miłość = Bóg. Niech zatem Miłość jest dla Ciebie Twoim Ziemskim Życiem w BOSKOŚCI, którą sprowadzasz.

Niech tego Dnia i każdego Dnia i Nocy po nim Twoja Obecność jest BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM dla każdego, kto nosi w sobie choćby Sekundę, Atom i Lśnienie Ciebie. ABRACADABRA!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Data: 24.06.2022
Godz.: start: 20:00 (czasu polskiego)

! Link do webinaru:  http://www.ekademia.pl/kurs/LithaUniawMilosci

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny: https://www.youtube.com/watch?v=6GK1wKYILxE

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

 

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram