Smugi chemiczne jako sztuczne wykonywana inżynieria klimatem Ziemi czy tylko głupie plotki?

Warto zaznajomić sie z tym materiałem. Niezaleznie od tego czy nasz poziom świadomości pozwala zaakceptować, że rzadzący Ziemią są w stanie realizować swoje agendy bez zgody i akceptacji ludzi na Ziemi nawet gdy przyjęte rozwiązania mogą powodować śmierć i utratę zdrowia znaczącego procenta ludzkości. Niezależnie czy jesteśmy w stanie zaakceptować, że pewne działania są po prostu „nie możliwe” do realizacji skoro oficjalnie rządy, naukowcy i środowiska opiniotwórcze im zaprzeczają.

Oczywiście należy zweryfikować poszczególne wypowiedzi i wnioski wyprowadzane w filmie. Na przykład ten, że rozpylanie aerozoli w nocy nie ma sensu bo w nocy nie ma Słońca 🙂 (ale aerozole w stratosferze unoszą się przez wiele lat).

Należy zauważyć, że w roku 80-tym rząd ZSSR oficjalnie przyznał się do aktywnego stosowania inżynierii klimatem rozpylając aerozole w chmurach (głównie na bazie soli srebra) w celu zasiewania ziaren kondensacji w chmurach. Chodziło o spowodowanie w sposób sztuczny opadów atmosferycznych tak, aby oczyścić niebo z chmur i zapewnić słoneczną pogodę na czas trwania Igrzysk Olimpijskch w Moskwie. Informacja o tym była oficjalnie ogłaszana w Polskich gazetach i TV w ramach propagandy PRL-u i chwalenia się poziomem inzynierii krajów bloku socjalistycznego.

Niezależnie czy jesteście w stanie zaakceptować, że takie działania są możliwe czy nie, niezależnie czy uznacie je za technicznie wykonalne czy nie. Zachęcamy Was do rozważenia takiej ewentualności, że jednak wpływ na klimat globalny Ziemi jest przez rządzących i wpływowych podejmowany.

Być może jesteście pilotem linii lotniczych, pracownikiem służb naziemnej obsługi lotniczej lub pracujecie w biurze konstrukcji przemysłu lotniczego i możecie stanowczo zaświadczyć, że samoloty pasażerskie na pewno takich wydzielonych instalacji do zasiewania chemikaliów nie posiadają. Być może macie racje. Ale to nie znczy, że monoatomowe lub drobnoataomowe cząsteczki zawierające aluminium i inne substancje chemiczne nie znajdują się w składzie np. paliwa lotniczego (nafty lotniczej A1) stosowanej w procesie spalania silników turbowenylatorowych.

Być może jako ludzie związani z lotnictwem wojskowym możecie zapewnić że Polskie wojsko nie rozpyla samolotami żadnych chemikaliów. Ale czy możecie zapewnić, że wszystkie inne armie Świata w tym ta największa tego nie robią? A nawet nie całe siły lotnicze a tylko wydzielone eskadry lotnicze?

Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=181615

Jeżeli uważacie że rządy wystkich państw działają dla waszego dobra i w najlepiej pojętym Waszym interesie to nie oglądajcie tego filmu i nie traćcie czasu na zastanawianie się nad tym zagadnieniem. Wtedy najlepiej włączcie telewizor i posłuchajcie tego, co w telewizyjnym programie chcą wam zaprogramować w Waszym umyśle.

Jeśli jednak przez ostatnie 3 lata zauważyliście, że system ochrony zdrowia był centralnie sterowany i podporządkowany realizacji pewnej agendy, jeżeli zauważyliście że rządy, naukowcy i środowiska opiniotwórcze nadużyli waszego zaufania tworząc narracje która (ogólnie mówiąc) mijała się z obiektywną prawdą, to może poświęcicie chwilę swojej uwagi by rozważyć, czy tezy (a przynajmniej niektóre z tych postawione w materiale Video) nie zasługują na Waszą uwagę?

Zapraszamy Was do komentowania.

R.

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram