Splot Słoneczny – Relacje, Przyjaźnie, Porozumienia [webinar]

SPLOT SŁONECZNY – RELACJE, PRZYJAŹNIE, POROZUMIENIA!

… a gdyby tak wszystkie konflikty, w które kiedykolwiek uwikłana była twoja Energia, rozwiązać za pomocą jednego prostego Zrozumienia?

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/SplotSloneczny

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

Czakra Splotu Słonecznego, zwana w sanskrycie Manipurą, czyli Lśniącym Klejnotem, stanowi Wewnętrzne Słońce każdego Człowieka i jest ośrodkiem energetycznym generującym i kodującym informacje na temat wszystkich naszych połączeń emocjonalnych ze światem zewnętrznym. Jest również centralnym bankiem wewnętrznych przeżyć i emocji – to tutaj “przechowujemy” większośc informacji dotyczących naszych przyjaźni, sojuszy, ważnych dla nas osób, ale i również w tym miejscu nas zapisują się wszelkie energie dotyczące wrogich bądź niekorzystnych wpływów, wynikających z życia w społeczeństwie. To tutaj swój Dom ma każdy entuzjazm i motywacja, ale również zawód i żal – Serce bowiem nie ma w swojej Przestrzeni Miejsca na takie substancje, wszystko więc co nie przekroczy jego Bramy zatrzymane zostanie w Splocie, który oczyszcza się samoistnie, zgodnie z planem Boga… lub nie, jeśli został uszkodzony bądź jeśli Twoja Energia nie przepływa swobodnie od Korony do Podstawy!

Splot Słoneczny często obrywa za wszelkie nieporozumienia i splątania wibracyjne organizmu, ponieważ to tutaj odbywa się nasza główna konfrontacja wibracyjna na linii “Ja vs Świat”. W momencie, gdy czujemy się słabi lub niedostateczni z jakichkolwiek względów, informacja ta jest obecna w obrębie splotu słonecznego i ma aktywny wpływ na wszystkie interakcje, których się podejmujemy! Jeśli rodzi się w nas kompleks, który w ostateczności ma potencjał uszkodzenia naszego wewnętrznego wizerunku nas samych, z pewnością proces ten dzieje się – geograficznie pod względem obszaru występowania reakcji – właśnie w Splocie Słonecznym, czyli naszym Ośrodku Mocy! To właśnie Manipura jest centrum informacji o tym, co czujemy do siebie – czy jesteśmy siebie pewni, jakie są nasze własne, autonomiczne reakcje i emocje o nas samych. To tutaj suma znajdującej się w nas energii decyduje ostatecznie, czy manifestujemy się w świecie jako spowalniający bieg wydarzeń pesymiści, czy też nadajemy prędkość i mamy umiejętność tchnienia Życia w każdy proces w pełen optymizmu i dynamiki sposób.

Splot Słoneczny jest Domem Lojalności, Domem Respektu i Domem Koneksji – jest bowiem zestrojony z wzajemnym przepływem informacji emocjonalnych w każdej relacji, którą nawiązujesz. Tak, jak traktujesz i postrzegasz siebie, tak patrzysz na innych i o tym są Twoje połączenia z nimi – czy teraz już rozumiesz, jak ważne jest utrzymanie Splotu Słonecznego w najpiękniejszej z możliwych Harmonii?

Czakrą tą opiekuje się Archanioł Raguel – Mistrz Zbiegów Okoliczności. Ten, który swoim działaniem łączy ludzi i ich Moce, by wydarzyć mogło się na Ziemi to, co najważniejsze i najbardziej szlachetne do wydarzenia się w danym Czasie. Proces Rytualny, wieńczący zajęcia, połączy Cię z jego nieograniczoną Mocą i pozwoli Ci spojrzeć na relacje w Twoim Życiu nie tylko Twoim własnym wzrokiem, ale również emocjami tego, kto znajduje się po drugiej stronie tej relacji! By przygotować się do procesu Rytualnego, wejdź w medytację i poczuj, jakie związki, znajomości oraz połączenia pragniesz przywołać w obliczu tej oczyszczającej i dającej zrozumienie energii. Możesz zapisać na kartce każdą osobę, pomiędzy którą a sobą pragniesz oczyścić przepływ energetyczny. Możesz również przywołać przed swoimi Oczami każdego, z kim kiedykolwiek łączyły Cię emocje i przyjrzeć się, które połączenia wymagają Anielskiej Interwencji. Możesz również zaufać swojej Intuicji i na bieżąco przepłynąć przez Rytuał czując, w co Cię wyposaża i co Ci daje – to, w jakim stylu wydarzysz działanie Rytualne, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kierunkiem Rytuału jest zharmonizowanie kontaktów międzyludzkich oraz oczyszczenie relacji z każdego z gradientów zła, które mogłyby odbierać Czas możliwy do wydania na Życie najpiękniejszymi wartościami. W Ceremonii Aniołowie i Archaniołowie zawezwani do pomocy zaopiekują się Twoimi relacjami i poprzez wskazanie Ci tego, czego w nich nie rozumiesz, i wzmocnienie w Tobie Światła Zrozumienia i Ciepła Poczucia nastąpi pełna transformacja bieżącej sytuacji w najlepsze z możliwych Świetliste Rozwiązanie dla Ciebie i wszystkich uczestniczących w tej sytuacji.

UWAGA! Rytuał polecamy w szczególności osobom skonfliktowanym w obrębie własnych Rodzin oraz nieotrzymującym wsparcia ze strony najbliższego środowiska – jego działanie ma bardzo mocny potencjał przywracania Równowagi we wszelkich relacjach! Jeśli zależy Ci na nawiązaniu Porozumienia bądź Kontaktu z konkretną osobą, spisz jej imię na jednej stronie kartki, a swoje na drugiej i miej tę kartkę przygotowaną do Rytuału. Jeśli zależy Ci na naprawieniu Związku bądź połączeniu się z prawdziwą Przyjaźnią w ważnej dla Ciebie relacji, dołącz do Rytuału Anielskiego z tą intencją i pozwól, by zaufanie w Anielską Pomoc zmieniło Twoją Rzeczywistość w najpiękniejszą z możliwych!

Ceremonia, wieńczące nasze zajęcia, będzie poprzedzona przygotowującym szkoleniem, na którym dowiesz się między innymi:

 • Co to jest Czakra Splotu Słonecznego i jak o nią dbać?
 • Uzdrawianie Splotu Słonecznego – najprostsze metody do codziennego i interwencyjnego stosowania
 • Połączenie z Polem Emocjonalnym Ziemi – globalne współczucia, zrozumienia oraz uczestnictwo w masowych procesach i odporność na sztuczne pływy
 • Emocje vs Uczucia – jak je odróżnić?
 • Nauka umiejętności po splocie, czyli jak “odkserować notatki” z biopola innego człowieka (jeśli jest na to wzajemna otwartość, przyzwolenie lub zgoda!)
 • Jak filtrujemy to, co dostajemy od innych? Wybiórczość emocjonalna i podatności
 • Połączenie Manipury z innymi czakrami
 • Opis pracy Raguela i Aniołów Relacji – Klucze i Wskazówki do pracy na co dzień!
 • Tarcza obronna i nasza naturalna ochrona energetyczna – zbuduj ją!
 • Moc Osobista i Wewnętrzne Słońce – jak znaleźć zasilanie… na wszystko, czego pragniesz!?
 • Empaci, autyści, zespół Aspergera – różne spektra nietypowego działania Czakramu Splotu Słonecznego
 • Bratnie Dusze, Bliźniacze Płomienie, szczególne połączenia karmiczne i inkarnacyjne – czujesz je… w SPLOCIE!

Oczywiście pamiętajcie o tym, iż Magia dotycząca innych osób może zostać zmanifestowana tylko i wyłącznie wówczas, gdy nie łamie ona ich Wolnej Woli i gdy jest zgodna z Boskim Źródłem, a więc z również i z kierunkiem Życia i Odrodzenia w każdej komórce. Jednakże wyjątkiem jest tutaj Magia Odcinająca – działa bowiem na zasadzie obronnej. Jeśli pragniecie uwolnić się od toksycznej relacji bądź oczyścić ze znajomości, która uczyniła w Was zniszczenia, macie prawo zadziałać w Obronie własnej i broniąc własnego Życia odciąć się od negatywnej energii, nawet, jeśli emitujący ją osobnik nie jest fanem Waszych wolnościowych odruchów. Bądźcie jednak przekonani, że tego typu Rytuał ma działanie ostateczne i uwalniające – nie jest zabawką, która może nie zadziałać! Jeśli więc wchodzicie w Ceremonię z mocną intencją, by odciąć się od konkretnej osoby i jej wpływów w obszarze Waszej Rzeczywistości, nie próbujcie później przywołać jej do własnego Życia ani przeciwdziałać uruchomionej Magii w inny sposób – Ochrona założona na Was nie dopuści bowiem krzywdzącej energii w obszar Waszego wydarzania się, jeśli raz poprosicie o tę Ochronę zgodnie z własną Wolną Wolą.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 15.09.2019

Godziny: 20:00-23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/SplotSloneczny

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram