TELEPATIA – szkolenie – pakiet 3 lekcji (webinarów)

TELEPATIA – szkolenie – pakiet 3 lekcji (webinarów)

PAKIET DOSTĘPNY W PROMOCYJNEJ CENIE 255 ZŁ ZAMIAST 333 ZŁ

Nagrania będą dostępne przez 365 dni od dnia zakupu. Możesz odtwarzać je kiedy zechcesz.

***

Przedstawiamy Wam wyjątkowy Pakiet 3 lekcji (webinarów) TELEPATII.

Link do pakietu: www.ekademia.pl/kurs/TelepatiaPakiet

***

Nagrania przygotowała Wiedźma Anna Anja.

Każdy z webinarów zawiera wykład i Rytuał Anielski.

Nagrania możesz odtwarzać zawsze wtedy, gdy tylko czujesz, że tego potrzebujesz.

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia lub po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce.

* 1 *

*Telepatia* – pomost pomiędzy Widzialnym i Niewidzialnym

Zaproszenie od Wiedźmy Anny Anji:

Witajcie w progach Wiedzy, o którą prosiliście od dawna. W związku z dojrzewającą gotowością Świata i Twoją – niech się wydarzy!

 • Intymny skill – maile wysyłane z głowy w głowę
 • Zasięgi – jesteś w kontakcie z tym, co reprezentujesz
 • Skill wymagający wzajemnego dostrojenia – koherencji
 • Otwartości i Zamkniętości – kto może wysyłać sygnały i wiadomości w środku nocy, a od kogo odbierasz gdy sam masz ochotę
 • Umowy percepcyjne – NAPISZ swój system komunikacji jak własną Enigmę! *Zbiorowa Podświadomość i wrażliwość Empatów i Telepatów
 1. Przebywaj, a więc MIEJ SWOJĄ OBECNOŚĆ… w Telepatii!
 • Ćwiczenia percepcyjne z Muzyką
 • Ćwiczenia percepcyjne z Modlitwą
 • Ćwiczenia percepcyjne z Oddechem
 • Ćwiczenia percepcyjne z Ruchem
 • Ćwiczenia wchodzenia na zbieżną… z dowolną materią organiczną i dowolnym rodzajem energii ożywionej! (PLUS zasady bezpieczeństwa – nie każda możliwa koherencja jest dobrym pomysłem!)
 • Przebywaj w stanie Theta – jak to się robi?
 1. Woda jest JEDNOCZESNA, wiecznie POŁĄCZONA każdą z kropli i pełna Wiedzy o Czasie Świata – praca z Wodą w kontekście Pamięci, Telepatii oraz Starej Wiedzy
 2. “W imieniu wszystkiego, co we mnie Światłem, staję przed Tobą nago i w Prawdzie” – co stoi za tym POTĘŻNYM zaklęciem?
 3. Wysyłanie Energii:
 • Ubranej w informację i przekazującej informację, np. dla Wzroku, Zapachu, Słuchu, Smaku, Dotyku etc.
 • Nieprzenoszącej kodu informacji, np. uzdrawiającej, harmonizującej, wspierającej
 1. Przyjmowanie Energii
 • Codzienne zasady zabezpieczające sferę fizyczną, mentalną i duchową
 • Przekazy energetyczne – jak je prowadzić, żeby nikogo nie narażać?
 • Reiki, Theta Healing, Operacje Fantomowe, Kod Uzdrawiania

co łączy te metody?

 1. Przesyłanie KUL ŚWIATŁA, zasady i techniki ich tworzenia
 2. Wysyłanie Wiadomości Mentalnych
 3. Wysyłanie Snów i Wizji – uwaga, ważne!
 4. Naturalne połączenia TELEPATYCZNE – zobacz, ile ich posiadasz! I naucz się z nimi pracować!
 5. Ucz się Telepatii od Zwierząt… i ANIOŁÓW! Czyli co Człowiek zgubił i gdzie to dziś znaleźć?
 6. Zanim zaczniesz szukać kontaktu z innymi, znajdź porozumienie… ZE SOBĄ!
 7. Znaki, Symbole, Kamienie Szlachetne, Miejsca Psychiczne, Kontaktery pomocne w procesie nauki Telepatii

UWAGA! Jeśli nie zrozumiesz wszystkiego po pierwszym, drugim bądź dziesiątym przesłuchaniu, nie zrażaj się! Wszystkie sensy są wielogłębne, docieramy do nich gdy umiemy z nich skorzystać. Ale miej pewność, że wszystko, co usłyszysz, zostanie w Tobie! I pojawi się w jasności, gdy będzie gotowe go użycia – czyli gdy Wiedza pokryje się z twoją GOTOWOŚCIĄ w Praktyce!

* 2 *

Telepatia – poziom zaawansowany

Zaproszenie od Wiedźmy Anny Anji:

Inspiracja do Lekcji została już wysłana TELEPATYCZNIE do tych, którzy są na nią osobiście zaproszeni. Tym razem nie wysyłam informacji na Facebooku. Połączcie się z ENERGIĄ MNIE i poczujcie, czy macie tego maila w Duszy: <zdjęcie oka z Facebooka>

Jestem DUMNA i SZCZĘŚLIWA, że możemy… już nie DZIELIĆ, a ŁĄCZYĆ Czas i Przestrzeń we wspólnym Mistrzostwie i osiągać Pełnię Siebie odkrywając swój POTENCJAŁ i wydarzając go Sobą – Arcydziełem Duszy!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Dla notatkowców, którzy potrzebują Kluczy i Wskazówek w konkretach, czyli pozdro mat-fiz – dzięki że istniejecie! I szczególny buziak dla wszystkich z Wenus lub ze Słońcem w Pannie.

Bądźcie skonkretyzowani w następujących kierunkach:

 1. Zbieżne i Rozbieżne – jak wchodzić na zbieżną częstotliwość… bądź jej uniknąć! Zaplanuj odpowiedzialnie, z czym się łączysz i jakie połączenia ze sobą akceptujesz!
 2. Praca z Dźwiękami: Binaural Beats, Tony Izochroniczne, Bębnienie Różniczkowe, Brain Waves oraz… piosenki i melodie, które znasz!
 3. Praca z Ruchem: powtarzając ruch Mistrza wchodzisz we wspólną falę Obecności, czyli jak nauczyć się Karate z Internetu a języka obcego… z języka ciała!
 4. Praca z Bodźcami Wizualnymi – UWAGA, wybierz swój NEONOWY KOLOR przed zajęciami i połącz się z jego Energią*, by nauczyć się powodować wpływy bodźcami wizualnymi… i odbierać je selektywnie!
 5. Znaczenie NEONÓW w Komunikacji, w Uzdrawianiu oraz – SZCZEGÓLNIE! – w 2020 roku!
 6. Praca z Bodźcami Smakowymi – substancje Zbieżne oraz Rozbieżne
 7. Omówienie Fali/ Częstotliwości na przykładzie Narkotyków, Leków, Seriali, Książek, Plotek… i Religii!
 8. Synchronizacja, czyli jak spotkać los, który chcesz spotkać, oraz Rozproszenie, czyli jak nie zostać zauważonym (rozmycie obecności)
 9. Zdalne Przebywanie – wyjście do Umiejętności Wychodzenia z Ciała (Szkolenie OOBE i wychodzenie z gęstości fizycznej)
 10. Slowing/Fastening – czyli wygimnastykuj swoje postrzeganie Czasu… i pracuj bezpośrednio z substancją jego pojmowania! (pożyczanie minut, wolniejsze i szybsze Czasy)
 11. Nauka postrzegania Gęstości i Warstw – Chmury, Dym, Woda, Ziarna/Ziemia, Muzyka
 12. Poznaj Rytm Mózgu, by używać go jak najlepiej!
 13. Rytuał Archanielski połączenia Ciebie z Tobą zgodnie z BOSKIM DNA, które w sobie posiadasz!

Zawołanie w Jedność i Obecność, a następnie wejście w Obecność i we Wzajemność, by połączyć się telepatycznie z każdym Miejscem, Czasem, Kwiatem, Drzewem, Frekwencją oraz Osobą, którą wybierzecie!

** Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

 • Zadanie domowe przed Lekcją… a co! Kto Bogatemu zabroni? Wiedza jest najwspanialszym, co można posiadać – i by takie Bogactwo należało również do Ciebie, uczciwie je zdobądź.

Wybierz jeden szczególny kolor w jego – UWAGA, TO WAŻNE!!! – jarzeniowym, NEONOWYM, radioaktywnym lub też lśniącobrokatowym, lecz w każdym razie absolutnie KRZYKLIWYM nasyceniu. Połącz się z tym kolorem wedle swojej Intuicji – poczytaj o nim, stwórz na komputerze bądź w telefonie folder ze zdjęciami rzeczy TYLKO tego koloru, najlepiej “upolowanymi” przez Ciebie w Przestrzeni publicznej od teraz do czasu połączenia się we wspólnym Czynieniu. Dla równowagi, fraktalizując wątek, KONKURS – zrób ZDJĘCIE swojej frekwencji NEONOWEJ, którą reprezentujesz i którą tym samym wnosisz w Rytuał. Może to być kompozycja przedmiotów o tych gradientach, Twoja własna twórczość artystyczna lub innego rodzaju Sztuka, która pozwoli Tobie oraz NAM WSZYSTKIM połączyć się z Mocą tego Koloru. Uwolnij się artystycznie w swoim Działaniu. Może to być Potrawa, Obraz, Mandala, Kwiaty, a nawet garść Nici!<wink> Ważne, by przedstawiało dokładny KOLOR oraz portretowało jego Charakter. Najlepsze prace zostaną nagrodzone w sposób szczególny. Lecz niespodziankowy. Nagrody będą bowiem WZAJEMNE wobec Dzieła. Powodzenia!

 • **Jesli jest Wolną Wolą tej osoby skomunikować się z Tobą bądź nie jest to opcja zablokowania na Mocy Wolnej Woli tej osoby. Wszystko, co czynimy, jest zgodne z Boskim Źródłem i zgodne z Wolą Duszy. KAŻDEJ, zaangażowanej w Proces na każdym etapie jego trwania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

* 3 *

*Telepatia 3* Komunikacja ze zmarłymi i przyszłymi dziećmi

Zaproszenie od Wiedźmy Anny Anji:

Witajcie w progach Wydarzenia, które śmiało można nazwać podsumowującym, rozwijającym oraz dowydarzającym całą serię poświęconą TELEPATII.

Tym razem będzie ono nie tylko kilkuetapowe, ale… wykraczające poza fizyczne ramy Spotkania! Tak oto bowiem jesteście gotowi – którykolwiek, który to czytasz* – na pełne zintegrowanie z DAREM BOGA, który jest WŁASNY każdemu Człowiekowi i który został nam wszystkim cywilizacyjnie zahałasowany, odebrany na drodze Strachu przez Kościół i inne Religie lub po prostu istnieje schowany w gąszczu personalnych wątpliwości i niedowierzań.

KOCHANI! Nie mamy Czasu do zmarnowania. Ten, który mamy, potrzebny jest nam do tego, by zmienić Świat. Nie na inny, wylogowując się z tej Planety i zostawiając resztę. Na lepszy – wyższy, głębszy, pełniejszy w kierunku DOBREGO. Taki, w którym wszyscy, tak daleko jak sięga nasza Obecność i zawarta w niej Magia oraz Boska Moc, będziemy budzić się w pełni Motywacji do przeżycia kolejnego, wspaniałego Dnia!

I taki, w którym każdego Dnia będziemy zasypiali szczęśliwi, że udało się wymienić Godziny i Sekundy na najwspanialsze Emocje, Uczucia, Przeżycia, Wydarzenia, Wnioski! Oto Umiejętność, która jest doskonałym Narzędziem, by właśnie w tym kierunku pracować z Energią! Wyższe Połączenie, osiągnięte na Drodze Telepatii, pozwala bowiem na Pracę GLOBALNĄ z innymi, którzy również posiadają tą Umiejętność! Dowiesz się zatem, jak pracować z Aniołami i Mistrzami Duchowymi, ale również z każdą Osobą na Świecie, z którą zapragniesz kontaktu i ustanowisz Zbieżną! To Rozpoznanie otworzy Ci Drzwi do wyższej Pracy. Skorzystasz z nich, gdy będzie w Tobie Gotowość. Lecz już TERAZ wiedz, iż niewidzialne, złożone z Mistrzowskich Obecności, POWODUJĄCE WSZYSTKIM Społeczeństwo ponad zwyczajnym Wydarzaniem istnieje. Stanowią je Wniebowstąpieni Mistrzowie, Nauczyciele, Telepaci, Wojownicy Światła i Zwycięzcy, Artyści którzy są w połączeniu ze Światłem Duszy oraz… Ty z Przyszłości!

Jeśli tylko dasz sobie Szansę, Prawo oraz Możliwość. Oto jedna z Dróg. Nie jedyna. Być może nawet nie pierwsza w Twoim Życiu. Ale dostępna już TERAZ.

A oto, którędy idziemy w tej Wiedzy:

 • „Pożyczanie Czasu” od… SIEBIE oraz z zewnątrz, czyli Czasy Wolniejsze, Czasy Szybsze i jak oraz PO CO się z nimi łączyć?
 • Czasy spędzane w różnych Prędkościach – zauważ je! I spędzaj sekundy Siebie w Tempie i Prędkości, którą lubisz!
 • Czasy spędzane nieuważnie – jak “odzyskać” * * Czas z Gier Komputerowych oraz na co może sie przydać… oglądanie Seriali!?
 • Zaloguj się… w odpowiednim Wspomnieniu, Marzeniu, Wartości!
 • Zbieżne Czasów i Zbieżne Prędkości – jak… oraz PO CO je osiągamy?
 • Jak mieć pewność, że Twoja Wiadomość trafi do Adresata?
 • Różne typy Przekazów Energii, działające na zasadach Telepatii
 • Zdalna Obecność, czyli “jumping”,
 • Bilokacja i Zdalna Uważność
 • Wysyłanie Wiadomości
 • Świadomość – Świadomość,
 • Podświadomość-Podświadomość,
 • Świadomość-Podświadomość,
 • Nadświadomość-Nadświadomość,
 • Nadświadomość-Świadomość-Podświadomość,
 • Wysyłanie Wiadomości bezpośrednich oraz pośrednich – w “sferę” Osoby,
 • Wysyłanie Snów i praca z materią senną,
 • Przekaz Informacja – Informacja, czyli kontakt Telepaty z Telepatą,
 • ”Ubieranie” Informacji dla Zmysłów, czyli praca Telepaty z Nie-Telepatą,
 • Jak zachować Czystość przekazu telepatycznego? Rola… SKUPIENIA!
 • Przestrzenie Mentalne, czyli jak… I PO CO tworzyć swoje Miejsca Psychiczne,
 • Dokumenty Rytualne i Prawo Spisane, które warto stworzyć podczas pracy z Telepatią,
 • Empatia i Telepatia – NAUCZ SIĘ WIDZIEĆ… do środka! A później rozglądaj się sobą po Ludzkich Życiach!
 • Wyższe Połączenie Telepatii i Empatii – dwóch RZEK KOMUNIKACJI!
 • Globalna Praca z Telepatią, czyli połącz się ze zbieżnymi zbiorowościami… i ESKALUJ!
 • Q&A – odpowiedzi na Wasze pytania, zadane do tej pory.

Zadania Domowe, Ćwiczenia i oczywiście PRAKTYKA, czyli RYTUAŁ ARCHANIELSKI – tym razem z Energiach Archanioła Metatrona. Obserwujcie jego Obecność w Waszej Przestrzeni już TERAZ – oto jego Imię wzywa Widzących do tego, by wspólnie zobaczyli PEŁNĄ MIŁOŚCI I MOCY Przyszłość! Czyli nauka ODPOWIEDZIALNEGO WIDZENIA – co zobaczone, ugęszcza się do Materii, WIDŹ WIĘC ODPOWIEDZIALNIE! Nauka Rytualna pod Opieką Anielską oraz Klucze i Wskazówki do dalszej Pracy.

Połączmy się. Właśnie TERAZ. Kiedykolwiek to czytasz. Magia jest WIECZNA w swojej Naturze ponad Czasem. Już DZIŚ szlifuj więc Umiejętności, które przenikają poprzez Granice Żyć i stanowią najwspanialsze, BOSKIE NARZĘDZIA POZNANIA! Nie daj sobie odebrać Szansy, by rozkwitnąć PEŁNIĄ ŻYCIA… w tym Życiu!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

*Zanim napiszę jakiekolwiek Wydarzenie i dam je do wiadomości publicznej, dedykuję całą Energię tego Wydarzenia oraz jego konsekwencji w Czyste Dobro Boga i adresuję kierunki energetyczne w sposób opisany w temacie Wydarzenia bądź bezpośrednio – jak w tym przypadku – w Intencje Czyniących. Drugim etapem przygotowania do Spotkania zanim jeszcze ktokolwiek się o nim dowie jest powierzenie Istotom Anielskim i Archanielskim wszystkich Procesów, które zostaną rozpoczęte podczas Czynienia oraz dowydarzenie ich w ludzkim Życiu drogą Piękna, Dobra i Błogosławieństwa. A następnie formuuję prośbę Przewodnika, by Aniołowie przyprowadzili do tej mojej Obecności tylko te Osoby, którym pomogą za moim Pośrednictwem i które otrzymają z tego spotkania to, czego potrzebują. W związku z tym mam PEWNOŚĆ, że każdy, kto ma jakikolwiek kontakt z tym Przekazem jest tym, który ten kontakt mieć powinien.

Ave!

***

Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu Energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data promocji pakietu: 25.10 – 7.11.2020

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram