Webinar: Depresja – Wygraj z nią! Teraz!

*** Depresja *** 

Wygraj z nią! Teraz!

WEBINAR (szkolenie on-line)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/WygrajzDepresja

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Jesień.

Spadające kolorowe liście, całe owocowe bogactwo Natury, dojrzałość i wyjątkowe przejście od ekstrawertycznego lata do zimy, którą lubimy spędzać przeważnie bardziej wewnątrz siebie. Dla większości droga ta jest emocjonalnym Piekłem, a na imię jej – przeważnie co sezon – Depresja. Dlaczego nasze organizmy i psychiki reagują w ten sposób na zmieniające się pory roku, chociaż przecież zmiana ta nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem? Powodów jest mnóstwo – zmniejszona ilość światła słonecznego, a więc i również inna absorpcja składników odżywczych, witamin i minerałów. Krótszy dzień, a w konsekwencji wieczne uczucie niezdążenia, niemożliwości ukończenia zadań we właściwym Czasie. Zmęczenie – po intensywnym lecie naturalnie chcielibyśmy zakopać się pod ciepłym i miękkim kocykiem i odreagować wszystkie szalone, wybijające z codziennego rytmu przygody. Jednak przeważnie Rzeczywistość wymusza na nas w tym okresie nie zasłużony wypoczynek, a zwiększony wysiłek, przygotowujący do okresu chłodu. Dlatego też często gubimy energię, wpadamy w odrętwienie, mamy problemy ze zmagazynowaniem dojrzałej, obfitej energii ukończonego lata i siłą rzeczy czujemy, że coś nam umyka…

By ten rok nie musiał być dla nas złamany Depresją i przeleżany w trybie “Przetrwać” aż do marca, należy działać już teraz! Z pomocą Magii i Istot Anielskich dowiesz się, jak najlepiej sobie pomóc i jak pomagać innym w stanach bezradności i niemocy.

W programie zajęć między innymi:

* Czy to Depresja, czy może zwyczajne zmęczenie? Przetestuj!
* Biochemia organizmu – jak pomóc sobie suplementami, ziołami, aktywnością fizyczną, mudrami, prostymi zabiegami codziennymi
* Alchemia – jak transfigurować niemoc i odrętwienie w motywację i działanie, którędy doprowadzić do Przemiany i jak odzyskać energię
* Chemia – zatrucie organizmu, odtruwanie wątroby i układu immunologicznego, pozbywanie się metali ciężkich
* Codzienne motywatory – metody na stworzenie w sobie energii
* Ochrona Archanioła Zadkiela – by wszystko było dla Ciebie nauką i wartością, lecz by zabezpieczyć Cię przed utratą energii
* Sposoby magiczne na pozbycie się depresji
* Sposoby magiczne na pomoc osobie z depresją

I oczywiście Rytuał Anielski, który tym razem podzielony będzie na 3 etapy. W Pierwszym oczywiście czeka nas Rytuał Uwolnienia – często bowiem to nie nasze własne procesy i ich konsekwencje generują nam trwałe i narastające zmęczenie. Jest to pokłosie działań przeciwko nam bądź efekt manifestowania się Sił, oddziaływujących negatywnie w polu naszego Życia. Niekiedy odpowiedzialność za nasz stan ponoszą bezpośrednio klątwy i uroki, od których nie uwolniliśmy się do tej pory, bądź też podczepy energetyczne, których obecność wyprowadza z naszego układu energię na bieżąco – jesienią po prostu bardziej czujemy ten odpływ. Ten etap Rytuału odetnie nas od wszelkich zewnętrznych aktów agresji energetycznej oraz splątać. technicznie rzecz biorąc ta część Rytuału jest egzorcyzmem – jeśli więc potrzebujesz tego rodzaju pomocy lub znasz kogoś, kto jej potrzebuje, nie zawahaj się skorzystać z tego działania. Rytuał ma charakter permanentny i trwały – nie musisz szukać po nim kolejnych osób, które będą Cię “uwalniać”. Odzyskasz Wolność i Twoim zadaniem będzie jej nie zaniedbać i powtórnie nie utracić – dowiesz się, jak to zrobić. Tym etapem działania opiekuje się Archanioł Michael oraz Aniołowie Niebieskiego Promieniowania.

Drugi etap to Oczyszczenie – polegać będzie na wniknięciu energią Rytuału w Twoją energię i wzajemne przepłynięcie. Jest to najtrudniejsza część działania, większość osób zasypia właśnie na niej, ponieważ najczęściej nasze organizmy nie są przyzwyczajone do takiego rodzaju wnikliwości w obrębie własnych tkanek. To tak, jakby każda z naszych komórek otrzymała mikroskop do obserwacji siebie. Na tym etapie pracować będziemy z oczyszczeniem tego, co stan depresyjny już uczynił w Twoim ciele. Polegać będzie na zrozumieniu, jakiego rodzaju energię poruszamy, jakie do tej pory miała ona konsekwencje w życiu. Oraz ważne będzie otwarcie się na działanie Sił Anielskich, które na tym etapie prowadzone będą przez Archanioła Rafaela i Archanioła Metatrona. Pracować będziemy an modelu ludzkiego DNA. Jeśli posiadacie w swojej rodzinie bądź wśród przyjaciół osoby które potrzebują uzdrowienia lub tego rodzaju oczyszczenia energetycznego, możecie poinformować ich o Rytuale lub zapytać, czy zgadzają się, by Aniołowie pomogli im w ich sytuacji. Jeśli otrzymacie zgodę lub przyzwolenie, przed Rytuałem wypiszcie na kartce ich imiona i nazwiska, a pod spodem napiszcie: “Powierzam ich pod opiekę Aniołom, by każda ze spraw dla nich najważniejszych otrzymała swoje świetliste rozwiązanie”. I warto na tej kartce postawić talerzyk, na nim świecę z pszczelego wosku i odpalić ją, gdy będę zaczynała Rytuał. Oczywiście możecie zostać przy samej kartce, bez konieczności palenia świec – ale wówczas po Rytuale na drugi dzień posmarujcie kartkę miodem z obydwu stron i zakopcie w Ziemi. Niech się Wydarzy!

Część trzecia to część Alchemiczna, prowadzona przez Archanioła Sandalfona oraz przez Archanioła Zadkiela. Tutaj uczymy się, jak pomagać innym, którzy zostali draśnięci społecznym wirusem Depresji, i którędy nasze działanie w tym zakresie może realnie pomóc światu. Jest to część misyjna, jednak nie przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób uważających się za Czyniące. Jeśli nauczysz się, którędy generować falę pozytywnej energii w kierunku najbardziej potrzebujących, sam powrót tej fali będzie stanowił dla Ciebie ochronę przez ewentualnymi pułapkami depresyjnymi. Jest więc to działanie prewencyjne i to dość automatyczne – raz puszczona w ruch energia będzie bowiem powracać cyklicznie, pomnożona przez efekt, który wywoła, i ugęszczona w Czasie.

Sprawa kolejna – jeśli jesteście rytualnymi śpioszkami i boicie się, że działanie Was nie obejmie ponieważ nie zanotujecie go w pamięci, nie obawiajcie się. Już sam fakt uczestniczenia w zajęciach i słyszenia ciałem (poprzez immersję dźwięku w tkanki) Rytuału jest równoznaczny z tym, że Aniołowie otrzymają zielone światło, by na Was zadziałać. Tak więc zostanie to dokonane. Byście jednak mieli stuprocentową pewność i zero obaw – rozumiemy, że te warsztaty przejdą z nami nie tylko Rytualiści, ale wiele osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z ezoteryką czy Magią – wystarczy napisać odręcznie Oświadczenie Woli, iż zgadzacie się, by ten Rytuał pozbawił Was depresji i posprzątał jej efekty w Waszych organizmach. Warto dodać, że w zamian odczuwania depresji otwieracie się na odczuwanie Szczęścia, Miłości oraz Inspiracji. Pod tak skonstruowanym dokumentem należy się oczywiście podpisać.
Po Rytuale dokument możecie spalić bądź zachować – gdy spalicie, nadacie Wszechświatowi informację, iż zostało to “nadane do wykonania”. Schowany dokument ma inne znaczenie – jest raczej twoim dowodem na to, co się dzieje i w jakim procesie uczestniczysz. Możesz zaglądać do niego, przypominając sobie Rytuał. Raczej go nie zgub, ale jeśli to się stanie – nie przejmuj się! Najważniejsze, że Rytuał się dla Ciebie wydarzył i że możesz żyć jego efektami w Twoim Życiu!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/WygrajzDepresja

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się – webinar@akademiaducha.pl

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *